• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!
animaN
Rezultat reagovanja
102

Poruke na profilima Najnovije aktivnosti Poruke O vama...

  • Pozdrav, imam problem sa kompjuterom! Uvek kada ostavim preko noci upaljen da se klip renderuje racunar jednostavno kao da ne daje nikakve znake! Bukvalno na monitoru sija onako crno i upaljen je i komp i monitor. Kada mrdam misa nece da se stvori slika. Molim te ako ovo procitas ili bilo ko drugi neka mi se javi! RESENJE MI JE POTREBNO HITNO!
    Pozdrav imam jedan problem u vezi btf-a gde ja zivim nemaju nigde da se kupe karte ja sam graficki i web dizajner ako vam nesto znaci moj portfolio http://aleksandar.crevado.com/ ili ako postoji neka mogucnost da ja kao dizajner udjem na brf uglavnom sam radio za asus od skoro i za nzxt par slika kao sto je nzxt case proka :D hvala unapred
    Pozdrav... Odavno pratim PCAXE kanal na youtube al sam novi na ovom forumu... Kao sto kaze jedan yuotuber :D DA NE TUPIM PUNO i da predjemo na stvar...
    Nisam bas puno strucan zato me i zanima vase misljenje o ovoj grafickoj karti
    SAPPHIRE Radeon™ Vapor-X R7 370 4G D5 OC

    Dobijam je extremno povljno (nova) pa e zanima koja su vasa misljenja... usustini kvalitet ove graficke karte... Unapred hvala.
    Cao Dule,imam jedno pitanje.Posto znas da smo poslali email za press za BTF,pa samo da te pitam da li ste ih pogledali posto nismo dobili nikakv povratni mail.Pa ono samo da znamo da li smo odbijeni pa da kupimo regularne karte za BTF?
    Imam problem svaki put kada udjem u neki program otvori mi prozor u kome trazi sa kojim bi program otvorio isti kao na primer note pad ili paint . Sta da radim
    Pozdrav animaNe,ako mozes da mi predlozis neki mikrofonn za YT ili neke dobre slusalice sa mikrofonom,hocu da mi se dobro cuje i da ne susti dok igram igre+hocu kvalitetan zvuk.Ako to moze da stane u nekih malih 50 eura onda hvala,srdacan pozdrav tvoj najveci fan Aleksandar...
    Pozdrav...nije me dugo bilo na forumu,pa nisam uspeo da nadjem..rekose mi da si ti strucan za smartphone pa da li bi mi mogao pomoci oko problema delikatnog za mene
    Dule imam jedno pitanje za tebe u vezi rutera , korisnik sam Telekom ADSL intreneta vec par godina i imamo odredjen problem vec neko vreme , na ruteru povremeno mi se gasi treca po redu lampica tojest lampica za konekciju nekad sasvim normalno funkionise dok nekad se gasi stalno.
    Inace imam crni ruter.
    Dule care ne bih da te smaram ali treba mi tvoj savet oko konfiguracije
    Grafička AMD Radeon R7 370 Powercolor
    Procesor AMD FX 6300
    Matična Gigabyte GA-970A-DS3P
    Napajanje Cooler Master B2 Series 500W
    HDD SATA3 7200 1TB Seagate Barracuda ST1000DM003
    Hvala unapred :)
    Pozdrav brate, ne bih te smarao ali vidim da si moderator pa mi treba tvoja pomoc. Aktivirao sam nalog ali ne mogu da pisem i ostavljam komentare u bilo kojoj temi.
    Dule, pratim te na yt od vaših početaka, evo sada sam se registrovao i na forumu da probam da se uklopim ovde. Očekujem taj studio room tour uskoro, mislim da je vreme! :D
    Da li možete da mi kažete gde može da se kupi monitor koji može da se riotira za 180 stepeni ili da li postoji neki stalak na koji mogu da postavim vec postojeci monitor pa da ga rotiram za 180 stepeni?
    Hvala unapred!:)
    Pozdrav!
    Dule jedno pitanje , posto nikog nema na forumu ko to zna , imas li nekog specijalca za mobilne uredjaje (starije al ne toliko stare) , navodno imam problem sa certifikatima ... i dosta toga neradi .
    Cao Dule,ja sam zeznuo oglas hteo sam da stavim da menjam moju memoriju uz doplatu za drugu,pa sam se predomislio,a ostao je prefix k/m,mozete to promeniti u K,ako je moguce i ako smeta.Pozdrav:wave:
    Displa driver stopped responding and has recoverd!!
    Displa driver ATI radeon family stopped responding and has successfully
    recoverd. to mi izbaciva stalno kada upalim full screan dok sam na webu.. a dok normalno sve radi kada gledam filmove sa kompa,. dakle samo na webu izbaciva molim nekakvu pomoc nervira me pravo hvala
    ***em mu majku kada sam tuta za ove forume ako vjerujes da sam jedva nsao kako cu i ovdje da poslajem poruku
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
Vrh