• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!
voodoons
Rezultat reagovanja
140

Poruke na profilima Najnovije aktivnosti Poruke O vama...

  • Pomoc u vezi misa:Budzet 5000 dinara,drzim mis celom sako,velicina srednja,do sada sam koristio uglavnom simetricne miseve mada prodao bi i asimetricne samo da su kvalitetni i da ima dobar senzor tako da predložite?Ono sto je meni zapalo za oko je steelseries rival 110 a zanima me da li je mozda bolji logitech g402 i da li se isplati doplatiti takodje me zanima i vase misljnje o a4 tech x7HL747H
    Molim za pomoc. Planiram da kupim g4560. Znam da ce svako od vas da kaze da je taj procesor ovakav ili onakav ali meni trenutno ne treba bolji. Toliko sam ekonomski sposoban u ovom trenutku. E sada, imam jedno pitanje za vas. Da li taj procesor mora da se ugradi u maticne ploce sa DDR4 memorijom ili moze i u ploce sa DDR3 memorijom? I ako moze koja je najbolja ploca a i ujedno da je jeftina.
    Da te pitam za savjet
    Da li mogu pomoću [TUTORIJAL] Samsung Galaxy SIII - I9300 - flash, root, recovery.... od 03.11. 2012. da sredim moj skoro nabavljani S3 (od ćerke) (flash, root) jer je postao jako spor čak i posle fabričkog reseta (ili je nešto drugo u pitanju ?)
    Ako mogu - da li možeš opet postaviti CF-Root-SGS3-v6.0.zip i GT_I9300_Flasher.7z i ako te ne smaram koji mi firmware preporucujes ?
    Izvini i pozdrav
    Pozdrav imam jedno pitanje.Imam kako cu ja vidi dali mi graficka koju mislim kupiti moze u komp.Graficka koju mislim kupiti je r9 280.Maticna mi je m3n78d.
    Pozdrav, trebao bih malu pomoc oko instalacije drajvera na laptop toshiba, MODEL NAME joj je SATELLITE C660D-16E a SERIAL NO 6B366510K.
    Ja ne mogu nigdi naci drajvere za taj model a nije bas stari laptop, konkretno trebaju mi driveri za internet tj wifi i LAN jer se ne mogu spojit a ne mogu niti preko kabla opce na net bez istih pa ako mozete pronaci i poslati mi link di da ih skinem il nabavim Hvala
    Pozdra,zanima me da li da kupim Ultrawide monitor 1080p ili 2k monitor,specifikacije racunara su :
    CPU-FX8350 4Ghz
    GPU- Sapphire RX 480 nitro+ oc 4GB
    RAM-8GB
    OS- Windows 10 64bit
    Brate sta si zatvoria temu "sta ste posljednje kupili"? Pa sta da se ide offtopic jednostavnije je da se tamo pita nego da se otvore 532 nove teme na forumu
    Koji uslov? Kad sam bio postao Kobac me je pitao da li sam siguran jer samo jednom mogu menjati, onda sam rekao da ne mora.
    Zdravo
    Rece mi Dule da tebe pitam. Treba da dekodiram za klinca Sony E1 sa Telenorove mreze. Treba li ti nesto jos od podataka sem imei-a i koliko bi to kostalo?
    Unapred zahvaljujem na odgovoru
    Spale
    Pozdrav. Javljam se prvi put, ali čitao sam i ranije android teme koje su bile jako dobre. Hteo bih da te zamolim, ako možeš da mi napišeš neki noob tutorijal za instalaciju custom recoveryja za Xperia sp. Rootovao sam ga, ma otključan bootloader i probao da instaliram cwm, ali nisam uspeo. Čitao sam na xda forumu, ali sve rade preko flash toola i menjaju kernel. Pa sam hteo da mi kažeš da li to može jednostavnije i kako. Izvinjavam se na malo dužem pitanju :-)
    Pozdrav voodoons,
    Napravio sam jedan problem na mom telefonu, naime imam LG optimus l7 II I posto sam igrom slucaja resetovao fon rekoh da probam da ubacim neki custom rom, i probavam preko one aplikacije "rom manager" (valjda se tako zove) i skinuo preko nje cyanogen mod 10.1 valjda al izgleda je bilo za drugi fon, kada se telefon iskljucio gde je trebalo da pokrene ustvari sve to, na ekranu izbacuje razne boje (plava, zuta, crvena, zelena itd...) kao trakice. Dakle samo tako stoji telefon ne moze da se upali niti da udje u bilo koji mod niti ga prepoznaje komp, ali reaguje na paljenje tj. vibrira i pojavi se ta slika. To je izgleda "hard brick", pa da li ima leka, da li mora u servis i koliko kosta popravka? pozz :)
    Ne zna cmu ovo sluzi,lici mi na zid. A ako je tako onda u da se upisem :) Super lik, poozitivan na prvu loptu i tu je da pomogne. Svaka cast. Kada bi ovakvih vise bilo, gde bi nam kraj bio :)
    Vidim da se extra razumes u androide pa mi reci nesto....Imam samsung ace 5830 i na njemu imam neke sistemske nepotrebne aplikacije;ADAC nekakvo stanje na putevima na Nemackom,Base getting ne znam cemu to, play book, ebay....Kako genije to da obrisem iz telefona,smo bzv.mi zauzima ram memoriju.Kada sam zanji put odradeo apdejt preko samsung apps pojavio mi se ebay i ove gore navedene apl.samo apdejtovane.I jos nesto me zanima ....reci mi da li bi mi pomoglo rutovanje ili sta vec da igram neke jace igrice a da ne koci fon...vido sam na yt kako sa ovaj tel.igraju gangstar miami a kod mene nece.Pozz
    na zalost nisam iz novog sada. uspela sam da orkljucam bootloader. sada mi pise unlocked, ali i dalje pise s on. da li mogu da nastavim sa rutovanjem?
    zdravo
    izvini molim te sto te cimam ovako, slucajno sam naisao na ovaj forum, i video tvoje postove iz 2010 godine o tv tunerima. Da li mozes molim te da mi pomognes savetom, trazim neki dobar standalone tv box za 24'' monitor (1920x1200) (monitor ima dvi i hdmi ulaze)
    hvala
    postavio sam ovaj posta na temu a takođe se može i protumačiti kao privatna poruka.

    Pozdrav! Nov sam ovde medju android uređajima pa imam jedno pitanje a neću da ponovo oživljavam staru temu.
    Naime, nabavio sam samsung i5700 i pukim guglanjem, naleteo sam na vaš tutorijal oko flešovanja.
    Ispratio sam ga i bio je uspešan ali s`tim da firmware lista nije sadržala nijedan validan link.
    Izguglao sam negde taj i570exxJH7 firmware i skinuo ga.
    Prateći uputsvo za flešovanje odinom sa vašeg tutorijala uspeo sam da ga flešujem iz prve ali sada mi se javio problem.
    Naime, firmware je bio default german pa sam prebacio na engleski nekako ali glavni i najveći problem je ostao a to je da uopšte nema signala. Očita karticu (mt:s) ali prijavljuje "No Service". Vadio sam i karticu i palio ga bez nje i ponovo sam ubacivao karticu i opet nema signala. Sve ostalo, koliko vidim radi ali signal nikako. Nadam se da vam neće biti mrsko da mi pomognete u rešavanju ovoga problema. Hvala!
    bezveze , cista diskiriminacija
    Jel to samo memberi imju smisla za humor i prostor za opustanje na ovom forumu ?!
    I od kada je to pravilo ?? - ranije sam imao post ( doduse samo 1 ) u temi *Sta slusate sad

    A bas sam imao nameru da se raspisem u temi lepota i zdravlje :D

    pozdrav
    pozdrav voodoons ,

    probao sam da postavim sliku u temi Smesne slike ali ne mogu to da uradim i dobijam poruku
    simakosmos, nemate dozvolu za pristup ovoj stranici. Ovo može biti iz više razloga:

    Nemate dozvolu da pristupite stranici. Možda pokušavate da editujete tuđi post, pristupite administratorskim funkcijama ili nekom drugom sistemu za koji Vam nije dozvoljen pristup?
    Možda je administracija suspendovala Vaš account ili ga niste aktivirali da završite registraciju?

    isao sam opcijom odgovori

    takodje vidim da mi u levom donjem uglu pise
    Pravila Postovanja
    ne možete postaviti novu Temu
    ne možete odgovoriti
    ne možete zakačiti fajlove
    ne možete izmeniti vašu poruku ???

    mozes li da mi pojasnis o cemu se radi

    Hvala i pozdrav
    Poslaću ja tog prijatelja kod tebe, imam tvoj broj pa neka te on nazove, Na Roameru može da otvori samo Diagnostic port, neće da uradi istalaciju image sa SD kartice, samo uradi verifikaciju ali neće da snimi.
    Na ugašenom ekranu pokazuje punjenje baterije kada je na punjaču.
    Preko računara u programu pokazuje da je u Dowmload modu ali krene instalacija i na 8% izbaci "skip to armprg fail!"
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
Vrh