(niti mi treba
)Jbg, meni su onda ipak ponudili bolji deal...Ja SBB placam ~5000din, Duo Premium, EON box, D3 box, Kabl ruter/modem, dali su mi i 'ubrzaj net' za dzabe.
![]()
![]()
Image — Postimages
postimg.cc
prednost je brži internet uz očuvanje stabilnosti (kao što si i napisao).Uz navedeno i veći upload.Jbg, meni su onda ipak ponudili bolji deal...
Nego, pezant sam, koja je prednost optike nad koaksialcem, osim što ne moram razvlačiti kablove (a koji su već razvučeni i ostaće tako za ne daj bože)...
Da li je stabilniji net, bolji signal?