• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Odbijena reklamacija za kućište

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Dacha NineFIve

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
12.01.2019.
Poruka
8
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
amd ryzen 5 2600
Motherboard:
gigabyte B450M S2H
RAM:
hyperx fury 8gb 2400
VGA & cooler:
sapphire rx 590 nitro+ special edition 8gb
PSU:
seasonic 750W platinum+
Pozdrav svima,
U prošli petak mi je stigla na kućnu adresu pošiljka od emmija u kojoj je bilo više PC komponenti a jedna od njih je i ms industrial kućište koje je došlo sa istopljenim i deformisanim USB 3.0 kablom.. isti taj dan.. samo par sati kasnije (čim sam ručao i bio u mogućnosti) otišao sam u najbližu emmi radnju i dao kućište na reklamaciju sa zahtevom za zamenu istog. Posle nedelju dana su me obavestili da mi je reklamacija odbijena i bio sam baš iznenadjen obzirom da sam sve uradio po propisu i zahtevu trgovca, i evo sad malo čitam i vidim da sve reklamacije na fizička oštećenja odbijaju.. naravno pobesneo sam i zvao i emmi u Bg-u (gde sam kupio kućište) i emmi u Pančevu (gde sam ga ostavio na reklamaciju) i call centar za reklamacije i naravno niko mi ne želi pomoći, svi me usmaravaju kod ovih drugih i tako u krug. Sad planiram da se žalim udruženju za zaštitu potrošača al do ponedeljka ništa..
Je l neko imao slična iskustva, može li mi pomoći i šta mi je dalje činiti?
P.S. robu su mi slali iz magacina.. dakle ja sam lično otišao u radnju sa listom želja međutim išla je ta priča da nemaju ništa trenutno u prodavnici i da treba da stigne iz magacina..
 

Dragan.P

Banned
Učlanjen(a)
20.04.2013.
Poruka
3.249
Rezultat reagovanja
940
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Intel i5-8600k 4.20 GHz, Xigmatek Gaia SD1283
Motherboard:
MSI Z370 Krait Gaming
RAM:
Geil Evo Forza 16GB (2x8) 3000 MHz DDR4 CL16
VGA & cooler:
MSI GTX 1070 Ti Gaming 8G
Display:
Dell U2412M
HDD:
Sistem - Samsung 250GB 850 Evo, u racunaru - 640 GB, 3 TB, Rack LC-35U3 - 3 TB, 3 TB & 4 TB
Sound:
Dual Realtek® ALC1220 Codec
Case:
MS Industrial Winston
PSU:
Thermaltake Toughpower XT TPX-675M 675W
Optical drives:
Samsung SH-224BB/BEBE
Mice & keyboard:
Motospeed V10
Internet:
Telekom VDSL 50/8
OS & Browser:
Windows 10 Pro x64, Google Chrome
Other:
Xiaomi Redmi 3s
I lepo kazes majmunima, koje fizikco ostecenje nastalo kada nisam ni stigo da koristis kuciste. Nego lepo kazes da je stiglo sa greskom, problem je sto si ti licno porucio stvari u radnji da si stvari porucio preko telefona sada bi mogo da im lepo vratis kuciste i kazes jednostavno ne zelim kuciste ocu nazad pare i po zakonu bi morali da ti vrate. Ovako sada jedino da se vratis u radnju sa agresivnijim stavom i kazes da kuciste je tako stiglo i da te ne zanima da takvo isto prihvatis. Kazes kuciste je pritiglo tada i tada na adresu u vreme kada sam ja rucao dok sam rucao i obavio po kuci sta treba sam uzeo da raspakujem robu da vidim sta mi je stiglo sam video ostecenje i odmah sam to isto prijavio.
 

zemun

PCAXE Member
Učlanjen(a)
07.02.2012.
Poruka
373
Rezultat reagovanja
246
Moja konfiguracija
Pa ne ide to bas tako vracanje nazad kupovinom preko interneta i da odmah dobijes novac, sve sto vratis ide prvo u servis na pregled da se utvrdi da li ima neka fizicka ostecenja pa tek posle ti vracaju novac.
Nazalost zivimo u vreme prevaranata koji se sluze metodom APP, salju ljudima koriscenu i fizicki ostecenu robu i toga ce biti sve dok se ti lopovi i prevaranti ne pocnu drasticnim kaznama kaznjavati, zato se savetuje da prilikom preuzimanja robe istu slikati kso i prilikom predaje robe na reklamaciju istu slikati kao i po prijemu. Ne vredi drugacije.

Kuciste neces preuzeti, sada ces prvo da im posaljes mail, sa njima se komunicira iskljucivo pisanim putem a ne preko telefona, moraju biti pisani dokazi, napisaces da si reklamirao robu zbog toga i toga, da si obavesten da je reklamacija odbijena i da ti ne pada na pamet da preuzmes jer si ti zeleo da kupis novu robu a ne ostecenu koju uvaljuju po principu APP i napisaces da ces ih prijaviti trzisnoj inspekciji zbog namernog slanja polovne robe kao i da ces obavestiti organizaciju za zstitu potrosaca kao i ostale drzavne organe, sacekaj njihov odgovor, ako te neko bude zvao, kulturno im kazi da ne zelis da pricas i da sve sto imaju da ti kazu neka napisu na mail.
Do sada sam imao vise slucajeva gde su pokusali da me zeznu, ali sve se brzo resilo posle dva, tri maila, nazalost ne smem da ulazim u fizicke obracune ali sam bio u stanju u tim trenucima neke rado da oplavim ali opet nisu radnici za pultom krivi.



Послато са SM-G965F уз помоћ Тапатока
 

Dacha NineFIve

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
12.01.2019.
Poruka
8
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
amd ryzen 5 2600
Motherboard:
gigabyte B450M S2H
RAM:
hyperx fury 8gb 2400
VGA & cooler:
sapphire rx 590 nitro+ special edition 8gb
PSU:
seasonic 750W platinum+
vazi, puno vam hvala na sugestijama. Zaista mi znace
 

ilja.p

PCAXE Member
Učlanjen(a)
01.08.2018.
Poruka
544
Rezultat reagovanja
760
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
CPU AM4 AMD Ryzen 5 3600, 4.2GHz + NZXT Kraken X62
Motherboard:
MSI B450 Carbon PRO AC
RAM:
DIMM DDR4 2x8GB 3000MHz GSkill Trident Z RGB
VGA & cooler:
AMD Radeon RX480 4Gb Sapphire
HDD:
SSD SATA3 240GB Gigabyte + 1Tb Toshiba P300 + još 1Tb Toshiba P300
Sound:
Int
Case:
NZXT H500, Hue +
PSU:
Cooler Master M2 Pro 850W
Internet:
VDSL 20
OS & Browser:
Win 10 64bit/ Google Chrome
Ukoliko si dobio poruku tipa "vasa reklamacija nije uvazena, na uredjaju je otkriveno fizicko ostecenje i cena popravke ce vam biti naknadno javljena"... to i dalje ne znaci da su te odbili. O statusu reklamacije moraju da te obaveste u roku od 8 dana po zakonu. Oni su sebe ogradili, a robu su poslali dobavljacu na utvrdjivanje kvara ili ostecenja i moguce je da dobavljac ustanovi gresku i ti budes resen pozitivno. Znaci ukoliko si dobio takvu poruku, jos nije gotova prica

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
 

Dacha NineFIve

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
12.01.2019.
Poruka
8
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
amd ryzen 5 2600
Motherboard:
gigabyte B450M S2H
RAM:
hyperx fury 8gb 2400
VGA & cooler:
sapphire rx 590 nitro+ special edition 8gb
PSU:
seasonic 750W platinum+
Ne,ne, rekli su mi to i ovi iz emmija, bas sam zvao reklamacioni servis koji je potvrdio SMS i potvrdio da cim serviseri vide fizicko ostecenje automatski odbijaju reklamaciju..
 

zemun

PCAXE Member
Učlanjen(a)
07.02.2012.
Poruka
373
Rezultat reagovanja
246
Moja konfiguracija
Posalji mail Emmiju onako kako sam ti napisao i cekaj odgovor, od odgovora zavisi kako ces dalje da postupas.

Послато са SM-G965F уз помоћ Тапатока
 

Dacha NineFIve

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
12.01.2019.
Poruka
8
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
amd ryzen 5 2600
Motherboard:
gigabyte B450M S2H
RAM:
hyperx fury 8gb 2400
VGA & cooler:
sapphire rx 590 nitro+ special edition 8gb
PSU:
seasonic 750W platinum+
jesam, i njima i servisu koji je pregledao kuciste i dosao do zakljucka da sam ja kriv (kim tec doo, viline vode)
Ne verujem da ce odgovoriti do ponedeljka tako da mi jedino preostaje da cekam
 

zemun

PCAXE Member
Učlanjen(a)
07.02.2012.
Poruka
373
Rezultat reagovanja
246
Moja konfiguracija
Nema veze, cekas, ako posalju negativan odgovor, lepo i jedne i druge prijavis i trzisnoj i organizaciju za zastitu potrosaca tako sto ces poslati mail i screenshot njihovih odgovora. Sve te ljigavce sto vise prijavljivati. Prijavljivao sam i Begarm i VIP, Convers, Emmi, WinWin......ona govvna u Begramu sam hteo da razbacam, posle dva dana odmah dobio nov telefon mamaru im slepacku.
Sto mrzim nepravdu i ovo sto rade radnje kod nas, posle kad mi neko kaze kupuj kod nas ne od svercera izgazio bih i jedne i druge.

Послато са SM-G965F уз помоћ Тапатока
 

Dacha NineFIve

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
12.01.2019.
Poruka
8
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
amd ryzen 5 2600
Motherboard:
gigabyte B450M S2H
RAM:
hyperx fury 8gb 2400
VGA & cooler:
sapphire rx 590 nitro+ special edition 8gb
PSU:
seasonic 750W platinum+
aha, jako je lose, bas sam razocaran.. mislio sam da su ovi u emmi-ju iznad toga.. a lepo me upozorio brat da ne idem preko kurirskih sluzbi nego licno da proverim sve na licu mesta pre no sto dam pare al meni se zurilo i eto.. verovao sam im sad i NIKAD vise.. 30x ima da proverim sve pre no sto uzmem, jesu najjeftiniji u emmiju al kad mi muljaju tu zaj**i me toga..
 

vladarko

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
07.01.2018.
Poruka
13.700
Rezultat reagovanja
9.041
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
Ago Ao 192 Kurier
CPU & cooler:
Intel i5-9600KF & Be quiet! Pure Rock 2 Black
Motherboard:
MSI Z390-A PRO
RAM:
Kingston 2 x 8 GB DDR4 3600 MHz
VGA & cooler:
Palit nVidia 3060 Ti 8 GB
Display:
27" AOC 27G2SPU/BK
HDD:
Crucial P1 1 TB
Sound:
Microlab MT280B, Sony WH-XB700
Case:
SilentiumPC Ventum VT2 TG + 3 x Bionix P120 PWM PST + 2 x Bionix P140 PWM PST
PSU:
Seasonic Core GM650
Mice & keyboard:
Redragon Imapct M908 & Cooler Master SK650
Internet:
mts 250/80
OS & Browser:
Windows 10 v22H2
aha, jako je lose, bas sam razocaran.. mislio sam da su ovi u emmi-ju iznad toga.. a lepo me upozorio brat da ne idem preko kurirskih sluzbi nego licno da proverim sve na licu mesta pre no sto dam pare al meni se zurilo i eto.. verovao sam im sad i NIKAD vise.. 30x ima da proverim sve pre no sto uzmem, jesu najjeftiniji u emmiju al kad mi muljaju tu zaj**i me toga..
Da, to sa proverom robe ja najbolje - ako može. Sad vidiš (ali nisi znao) koliko toga se stvarno uštedi: živaca, vremena...

Možda zvuči kao teorija zavere, ali možda se ta roba koju sami pokvare drži na lageru i čeka da je neko online naruči da bi mu je poslali poštom i da mu ne priznaju reklamaciju zbog fizičkog oštećenja.
 

Dacha NineFIve

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
12.01.2019.
Poruka
8
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
amd ryzen 5 2600
Motherboard:
gigabyte B450M S2H
RAM:
hyperx fury 8gb 2400
VGA & cooler:
sapphire rx 590 nitro+ special edition 8gb
PSU:
seasonic 750W platinum+
Da, to sa proverom robe ja najbolje - ako može. Sad vidiš (ali nisi znao) koliko toga se stvarno uštedi: živaca, vremena...

Možda zvuči kao teorija zavere, ali možda se ta roba koju sami pokvare drži na lageru i čeka da je neko online naruči da bi mu je poslali poštom i da mu ne priznaju reklamaciju zbog fizičkog oštećenja.
Upravo je i meni isto to palo na pamet.. a evo kaze zemunac da i preprodaju robu koju je neko vec koristio, dakle ima svega i svacega tu..
A narucio sam iz Madjarske graficku i procesor i stiglo u rekordnom roku, nista osteceno sve u original ambalazi i fabricki zatvoreno, a bas sam se brinuo posto mi je to prvi put da narucujem preko kupujem-prodajem.. i na kraju spor nastao sa nasim poslodavcima..
 

zemun

PCAXE Member
Učlanjen(a)
07.02.2012.
Poruka
373
Rezultat reagovanja
246
Moja konfiguracija
Evo screenshot gde smo o tome pricali, sta sve rade djubrad.


Послато са SM-G965F уз помоћ Тапатока
 

Dragan.P

Banned
Učlanjen(a)
20.04.2013.
Poruka
3.249
Rezultat reagovanja
940
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Intel i5-8600k 4.20 GHz, Xigmatek Gaia SD1283
Motherboard:
MSI Z370 Krait Gaming
RAM:
Geil Evo Forza 16GB (2x8) 3000 MHz DDR4 CL16
VGA & cooler:
MSI GTX 1070 Ti Gaming 8G
Display:
Dell U2412M
HDD:
Sistem - Samsung 250GB 850 Evo, u racunaru - 640 GB, 3 TB, Rack LC-35U3 - 3 TB, 3 TB & 4 TB
Sound:
Dual Realtek® ALC1220 Codec
Case:
MS Industrial Winston
PSU:
Thermaltake Toughpower XT TPX-675M 675W
Optical drives:
Samsung SH-224BB/BEBE
Mice & keyboard:
Motospeed V10
Internet:
Telekom VDSL 50/8
OS & Browser:
Windows 10 Pro x64, Google Chrome
Other:
Xiaomi Redmi 3s
I na kraju dodju pojedini i vicu kako su sve madjare preprodavce treba zatvoriti, ma treba ih zlatom okititi sto postoje.
 

BLEAGH

PCAXE Member
Učlanjen(a)
10.10.2018.
Poruka
612
Rezultat reagovanja
325
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
BLEAGH
CPU & cooler:
I5-4460,Hyper 212 EVO
Motherboard:
Asus H81
RAM:
DDR3 HyperX 16GB
VGA & cooler:
Zotac 1060 6GB AMP
Display:
HP OMEN Z7Y57AA TN, TV Adler 43
HDD:
Transcend 220S 240GB , Toshiba 1TB
Sound:
Genius SW-HF2.1 1700
Case:
Raidmax V4 Blue
PSU:
Radimax 550W
Mice & keyboard:
Logitech G203 Prodigy & MS Thunder
Internet:
80/8
OS & Browser:
Windows 10 Pro x64 , Firefox
Other:
Huawei P30 Pro VOG-L29
Ne branim winwin ali primetio sam da je puno "outlet" proizvoda bilo za crni petak , mozda je to narucio a da nije ni znao,ukoliko je bas bas uzeo novo onda to stvarno nije u redu i jeste bezobrazno.
 

PCburazer

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
12.10.2016.
Poruka
1.229
Rezultat reagovanja
439
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
AMD Ryzen Pro R7 2700
Motherboard:
Asus TUF GAMING B450M-PLUS II
RAM:
16 GB Kingston HyperX Fury
VGA & cooler:
XFX RX580 8gb
Display:
Dell u2412m
HDD:
SSD Kingston 240gb x2 , WD Green 1TB, WD Purple 2TB
Sound:
Technics SH-EH600
Case:
Zeus Y03B
PSU:
Be quiet 530w 80PLUS BRONZE
OS & Browser:
Win10, Opera
Zemunac je upravu da svaka tvoja reklamacija treba da ide pisanim putem. ( da biješ nemoj da ne popušiš prijavu ) :)

Svaki vid prevare treba prijaviti i ne znam zašto pravite razliku. Prodavnice imaju zaposlene koji i prave mehanizme varanja, kako sami ne bi plaćali neku štetu, ili bi stavljali u svoj dzep prodavši nešto što je npr otpisano. Svakako najgore prodje normalan i pošten čovek.

Tako isto treba prijavljivati i švercere organima reda i batinanja. Već je bilo hapśenih i daće bog tek će biti. Vas ne krivim što ih branite i ne razumete. Krivo je obrazovanje i način odastanja u ovom raspadu
 

Dragan.P

Banned
Učlanjen(a)
20.04.2013.
Poruka
3.249
Rezultat reagovanja
940
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Intel i5-8600k 4.20 GHz, Xigmatek Gaia SD1283
Motherboard:
MSI Z370 Krait Gaming
RAM:
Geil Evo Forza 16GB (2x8) 3000 MHz DDR4 CL16
VGA & cooler:
MSI GTX 1070 Ti Gaming 8G
Display:
Dell U2412M
HDD:
Sistem - Samsung 250GB 850 Evo, u racunaru - 640 GB, 3 TB, Rack LC-35U3 - 3 TB, 3 TB & 4 TB
Sound:
Dual Realtek® ALC1220 Codec
Case:
MS Industrial Winston
PSU:
Thermaltake Toughpower XT TPX-675M 675W
Optical drives:
Samsung SH-224BB/BEBE
Mice & keyboard:
Motospeed V10
Internet:
Telekom VDSL 50/8
OS & Browser:
Windows 10 Pro x64, Google Chrome
Other:
Xiaomi Redmi 3s
@PCburazer Ali ti si nepopravljiv, sta ti smetaju madjari i sto svercuju robu. Pusti ljude da zive i rade. Dogod mogu da rade i zarade za sebi normalan zivot onda ne vidim razlog zasto bi trebalo ih zabraniti i hapsiti. Da je ova drzava normalna pa da je fabrike koje je posedovala nije prodala nego ostavila da idalje radimo u njima pa da imamo dobre plate sta mislis da bi neko svercovao ako od svoje plate moze sebi da prusti sve sta zeli.

Ova drzava ljudima ne dozvoljva da zarade i da zive od svoje plate nego prisiljava ljude da krenu u sivu zonu jer tamo mogu da zive i da zarade. A i ne znam sta ti toliko smeta kada on isto treba da jede i da pije kao i ti i da placa racune pa tako da sve jedno jer te pare na ovaj ili onaj nacin idu u drzavnu kasu.

Ljubomora je najgora stvar od koje pojedinci mogu da obole ali je jos gore kada tu svoju bolest pocnu da sire okolo.
 

PCburazer

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
12.10.2016.
Poruka
1.229
Rezultat reagovanja
439
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
AMD Ryzen Pro R7 2700
Motherboard:
Asus TUF GAMING B450M-PLUS II
RAM:
16 GB Kingston HyperX Fury
VGA & cooler:
XFX RX580 8gb
Display:
Dell u2412m
HDD:
SSD Kingston 240gb x2 , WD Green 1TB, WD Purple 2TB
Sound:
Technics SH-EH600
Case:
Zeus Y03B
PSU:
Be quiet 530w 80PLUS BRONZE
OS & Browser:
Win10, Opera
Ja takodje jedem i plaćam račune. ALI CEO ZIVOT PLAĆAM POREZ NA ZARADU. MOJI TODITELJI, STARCI... Ako misliš da je neko asfaltirao i uredjivao da bi ti tuda vozio i uživao mislim da si u ozbilnnoj zabludi. Moraš da učestvuješ u tom uredjivanju i da daš maltene pola svoje zarade na mesečnom nivou.

Onda mi prosipate teorije o bahatim prodavnicama i visokim porezima. Pa vi ste ih napravili. Vi i oni pre vas...

Svako dobro i srećno sa reklamacijom
 

Dragan.P

Banned
Učlanjen(a)
20.04.2013.
Poruka
3.249
Rezultat reagovanja
940
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Intel i5-8600k 4.20 GHz, Xigmatek Gaia SD1283
Motherboard:
MSI Z370 Krait Gaming
RAM:
Geil Evo Forza 16GB (2x8) 3000 MHz DDR4 CL16
VGA & cooler:
MSI GTX 1070 Ti Gaming 8G
Display:
Dell U2412M
HDD:
Sistem - Samsung 250GB 850 Evo, u racunaru - 640 GB, 3 TB, Rack LC-35U3 - 3 TB, 3 TB & 4 TB
Sound:
Dual Realtek® ALC1220 Codec
Case:
MS Industrial Winston
PSU:
Thermaltake Toughpower XT TPX-675M 675W
Optical drives:
Samsung SH-224BB/BEBE
Mice & keyboard:
Motospeed V10
Internet:
Telekom VDSL 50/8
OS & Browser:
Windows 10 Pro x64, Google Chrome
Other:
Xiaomi Redmi 3s
Sada mi stvarno ides na zivac, kao da samo ste ti i tvoj tata i mama i baba i deda ziveli u ovoj drzavi prvi pa da polazes pravo na nju kao da si ti po zakonu pripada, pa nisi ti bre iz kraljevske porodice pa da polazes pravo na ovaj put.

On covek radi jer nema drugo nacin da zivi i da zaradi dovoljno za njegove potrebem ali njegovi baba i deda pa i pradeda su bili ti ljudi koji su ovu drzavu gradili i izgradili i sada dodjes ti mudonja i kazes on vozi po tvom putu, ne ti vozis po njegovom putu i po njegovoj dedovini.

Koji ti ceo zivot placas porez? Samo ga ti placas, jel tako svi drugi zive ko kukavice. Stvarno postajes dzak i bezobrazan a to ti ne valja. Jer diras ljudiam u leba i diras mu u decu i skolovanje istih. Da te cuje neki od tih svercera tacno bi te ljudi odrobijali jer si ljiga jedan koja je ljubomorna sto neko ima vise u zivotu a ti nemas ni malo. Ko te j*be kada si nesposoban da sebi stvoris da imas i ti pa sada dolazis ovde da iskazujes svoje neko negodovanje jer znas da ovde neces dobiti preko p*cke za ono sto kazes ali otidji pa to licno tim svercerima kazi sto ovde pricas ima da te pojede crna noc.

Lepo sam ti reko ili zaj*bi da pises o njima ista ili se ponasaj ko covek a ne ko ljubomorno g*vno.

 

PCburazer

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
12.10.2016.
Poruka
1.229
Rezultat reagovanja
439
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
AMD Ryzen Pro R7 2700
Motherboard:
Asus TUF GAMING B450M-PLUS II
RAM:
16 GB Kingston HyperX Fury
VGA & cooler:
XFX RX580 8gb
Display:
Dell u2412m
HDD:
SSD Kingston 240gb x2 , WD Green 1TB, WD Purple 2TB
Sound:
Technics SH-EH600
Case:
Zeus Y03B
PSU:
Be quiet 530w 80PLUS BRONZE
OS & Browser:
Win10, Opera
Moji preci su gradili ovu zemlju a ti si očigledno balavac. To kako pišeš i logika kojom se vodiš nas je i dovela do tih smradova koji čoveku uvale pokvarenu robu.

Ti šverceri će na robiju, a roba na licitaciju. Još će debelo da plate za svoje poslovanje.

Ti im budi advokat.

Šta misliš da ovog dečka za reklamaciju odbijaju marsovci? To su isto naša braća Srbi. Ako je dečko dobio kućište sa kvarom opet ga jedan od naših maltretira, ili više njih. Svima je pošteno da ispreskaču, ili prevare nekoga zato što je pošten i nije bezobrazan npr.

Znači eliminisati smradove iz društva.

Razmisli o tome
 
Poslednja izmena:

Dragan.P

Banned
Učlanjen(a)
20.04.2013.
Poruka
3.249
Rezultat reagovanja
940
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Intel i5-8600k 4.20 GHz, Xigmatek Gaia SD1283
Motherboard:
MSI Z370 Krait Gaming
RAM:
Geil Evo Forza 16GB (2x8) 3000 MHz DDR4 CL16
VGA & cooler:
MSI GTX 1070 Ti Gaming 8G
Display:
Dell U2412M
HDD:
Sistem - Samsung 250GB 850 Evo, u racunaru - 640 GB, 3 TB, Rack LC-35U3 - 3 TB, 3 TB & 4 TB
Sound:
Dual Realtek® ALC1220 Codec
Case:
MS Industrial Winston
PSU:
Thermaltake Toughpower XT TPX-675M 675W
Optical drives:
Samsung SH-224BB/BEBE
Mice & keyboard:
Motospeed V10
Internet:
Telekom VDSL 50/8
OS & Browser:
Windows 10 Pro x64, Google Chrome
Other:
Xiaomi Redmi 3s
Mogu da se kladim sada da sam stariji od tebe i da znam mnogo vise nego sto pokazujem. Ajde kazi koje si godiste pa da vidimo ko je ovde balavac?

Eto opet on tvoji pa tvoji, pa jesu samo tvoji preci naselili srbiju?

Alo njemu su u radnji podavalili pokvarenu robu, nije mu svercer uvalio kuciste sa sj*banim kabelom.

Vidis to je razlika izmedju svercera i radnje, ako te svercer zezne ti mu stavis negativnu ocenu koju on ne moze da obrise a kada radnji napsies negativan komentar na sajtu oni uzmu pa obrisu. To je razlika zasto ce te pre u radnji zeznuti nego sto ce ti svercer nesto podvaliti.

Trebalo bi eliminisati takve ljubomorne kao sto si ti iz drustva.
 

vladarko

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
07.01.2018.
Poruka
13.700
Rezultat reagovanja
9.041
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
Ago Ao 192 Kurier
CPU & cooler:
Intel i5-9600KF & Be quiet! Pure Rock 2 Black
Motherboard:
MSI Z390-A PRO
RAM:
Kingston 2 x 8 GB DDR4 3600 MHz
VGA & cooler:
Palit nVidia 3060 Ti 8 GB
Display:
27" AOC 27G2SPU/BK
HDD:
Crucial P1 1 TB
Sound:
Microlab MT280B, Sony WH-XB700
Case:
SilentiumPC Ventum VT2 TG + 3 x Bionix P120 PWM PST + 2 x Bionix P140 PWM PST
PSU:
Seasonic Core GM650
Mice & keyboard:
Redragon Imapct M908 & Cooler Master SK650
Internet:
mts 250/80
OS & Browser:
Windows 10 v22H2
@PCburazer Ali ti si nepopravljiv, sta ti smetaju madjari i sto svercuju robu. Pusti ljude da zive i rade. Dogod mogu da rade i zarade za sebi normalan zivot onda ne vidim razlog zasto bi trebalo ih zabraniti i hapsiti. Da je ova drzava normalna pa da je fabrike koje je posedovala nije prodala nego ostavila da idalje radimo u njima pa da imamo dobre plate sta mislis da bi neko svercovao ako od svoje plate moze sebi da prusti sve sta zeli.

Ova drzava ljudima ne dozvoljva da zarade i da zive od svoje plate nego prisiljava ljude da krenu u sivu zonu jer tamo mogu da zive i da zarade. A i ne znam sta ti toliko smeta kada on isto treba da jede i da pije kao i ti i da placa racune pa tako da sve jedno jer te pare na ovaj ili onaj nacin idu u drzavnu kasu.

Ljubomora je najgora stvar od koje pojedinci mogu da obole ali je jos gore kada tu svoju bolest pocnu da sire okolo.
Ovde ti samo fali reč "poštenje". vodeći se tvojom logikom najzaštićeniji treba da budu najveći kriminalci. A o eliminaciji iz društva - nemam komentar.

Nego, ova tema je zrela za zaključavanje, jer se sve reklo i krenulo je u pogrešnom smeru. :lock:
 

Dom1nat0R

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
03.09.2015.
Poruka
12.917
Rezultat reagovanja
7.567
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Intel® Core™ i7-10700K / Arctic Liquid Freezer II 360
Motherboard:
ASUS Maximus XII HERO (WI-FI)
RAM:
G.SKILL tridentZ Black-White 32GB (2x16) DDR4 @3600MHz CL17 [F4-3600C17D-32GTZKW]
VGA & cooler:
AMD Radeon™ RX 7800 XT Phantom Gaming 16GB OC
Display:
LG Ultra Gear 27GN850-B [1ms,144Hz, Nano IPS]
HDD:
Samsung 860 PRO 256GB Samsung 860 EVO 500GB 2x Samsung 860 EVO 2TB WD Red 3TB
Sound:
ASUS Xonar Essence ONE / Cambridge Audio Azur 640A V2 / MA RX2+Pioneer TSW306C / Logitech Z906 [5.1]
Case:
Thermaltake Suppressor F51 [Window]
PSU:
Cooler Master V850 [Full modular]
Optical drives:
N/A
Mice & keyboard:
ASUS ROG Chakram / ASUS ROG Claymore [MX Brown] / Headset hyperX Cloud Alpha
Internet:
Optical fiber 350mbs/110mbs
OS & Browser:
Windows 10 Pro 64bit / Google Chrome
Other:
PlayStation 4 PRO CUH-7216B / TV Samsung UE50RU7022 50" 4K
Drzava protiv ovoga (konkretno kad je IT u pitanju) vrlo lako moze da se bori. Neka spuste stopu PDV-a na 8% za IT komponente kao sto je bilo do 2012 godine
Sramota je da ljudima deres kozu sa ledja a ovamo svojoj deci roditelji koji jedva zaradjuju za prezivljavanje treba obezbediti racunar laptop ili desktop za skolovanje. A necu da dodajem da i to sto jedva zarade kad rese da ga potrose u emmi ili winwin dodje mu isto kao da su otisli u Casino pa ne znaju da li ce baciti pare ili ce ipak dobiti nesto.

A ovima sto voze BMW X6, privatnicima i ostalim skorojevicima treba udariti PDV 50% i eto nam balans za budzet.
 

Dragan.P

Banned
Učlanjen(a)
20.04.2013.
Poruka
3.249
Rezultat reagovanja
940
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Intel i5-8600k 4.20 GHz, Xigmatek Gaia SD1283
Motherboard:
MSI Z370 Krait Gaming
RAM:
Geil Evo Forza 16GB (2x8) 3000 MHz DDR4 CL16
VGA & cooler:
MSI GTX 1070 Ti Gaming 8G
Display:
Dell U2412M
HDD:
Sistem - Samsung 250GB 850 Evo, u racunaru - 640 GB, 3 TB, Rack LC-35U3 - 3 TB, 3 TB & 4 TB
Sound:
Dual Realtek® ALC1220 Codec
Case:
MS Industrial Winston
PSU:
Thermaltake Toughpower XT TPX-675M 675W
Optical drives:
Samsung SH-224BB/BEBE
Mice & keyboard:
Motospeed V10
Internet:
Telekom VDSL 50/8
OS & Browser:
Windows 10 Pro x64, Google Chrome
Other:
Xiaomi Redmi 3s
Ovde ti samo fali reč "poštenje". vodeći se tvojom logikom najzaštićeniji treba da budu najveći kriminalci. A o eliminaciji iz društva - nemam komentar.

Nego, ova tema je zrela za zaključavanje, jer se sve reklo i krenulo je u pogrešnom smeru. :lock:
O cemu bre ti pricas? Koji kriminalci sta je vama ljudi? On te pare sto zaradi svakako mora da ih potrosi ovde, pa nece idi u nemacku ili madjarsku na rucak i nece tamo placati registraciju kola i nece tamo placati racun za struju, za vodu za grejanje i sve ostalo. Ajde mozda ce hranu doneti iz madjarske ali ni za to ga ne krivim cak, ja isto prvi kada imam priliku da kupim nesto od madjarske prehrane a ista mi je cena ko sa nasim pa naravno da cu da uzmem madjarsko jer je kvalitetnije, necu bre da se hranim kod matijevica aka janga trovaca... kod njih cisto meso i nista drugo.

A zasto cu pre izabrati da kupim robu iz madjarske nego od ovih nasih secikasa po domacim radnjam. Pa prvo Madjarska je poodavno u EU i u EU imaju neki standardi preko kojih se nejde, znaci nema kod njih a malo je zagrebano ma nema problema to ce nas narod da kupi a kada kupi mi ce kazemo da je on to ucinio i prodaju ostecen proizvod po ceni novog bez greske, a u eu nema ako je osteceno onda se to navede pa ko hoce kupi ali dobije i jeftinije. A kod nas u drzavu stize sva roba koja nije prosla eu deklaraciju o kontroli kvaliteta pa sve to sto su nasi pokupovali po bagateli ceni mi placamo full cenu pa i skuplje od onih u eu.

Najveci kriminalci nisu na ulici i ne treba da se bojimo ove gospode u odelima i sa karavatom sto sede u skupstini i svaki dan zasedaju i smisljaju novi plan kako malog gradjanina srbije jos vise da zaj*bu... e njih treba da se mi plasimo najvise jer ne moze jedan lopov i kriminalac da ukrade bas toliko ako nije pod zastitom drzave a neki jesu i zato rade sta hoce. I dogod vam to ne bude doslo iz dupeta u glavu vodicemo non stop ovakve rasprave.

Jer da nije madjara k*rcinu moju bi polovina ljudi imala ovakve racunare kakve ima, nego bi svi jos uvek imali emmi altos konfiguracije sa kojima bi nam i tetris kocio a da ne govorim da bi racuanr vise bio u servisu nego kod vas na stolu, ajde emmi je jos i da se kaz povoljan ali da se pitaju gigatron i tehnomanija cene bi bile duplo skuplje.
 

Kobatz

Moderator
Učlanjen(a)
03.04.2009.
Poruka
6.540
Rezultat reagovanja
631
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
Nzxt
CPU & cooler:
Amd Ryzen 1600 ~ 4.1ghz 24/h
Motherboard:
Msi x450 gaming
RAM:
4 x 4gb Kingston fury 2400 ~ 3000mhz by Micron
VGA & cooler:
Gigabyte 3060ti oc 8gb
Display:
Asus vs27 27' + Denver 56' lcd -madvr+ hitachi projector
HDD:
Adata sx8000 480gb+Kingston 480gb +2x 1.5tb by zamzung
Sound:
Asus Xonar Dx
Case:
Nzxt Apollo case,slight mod
PSU:
Raidmax 530w
Optical drives:
Liteon writer
Mice & keyboard:
Logitech g3,saitek eclipse II
Internet:
sbb 50/4
OS & Browser:
Windows 11,chrome&ff
Other:
Nexus 7' 2013, Htpc i7 2600, rx580 8gb madvr 4k60fps high conf
Kad ne mozete da vodite normalnu diskusiju bez vredjanja, zna se sta se radi sa temom...

Ps. Imate dugme ignore i koristite ga da ne bi dolazilo do ovoga;)

Sent from my D6603 using Tapatalk
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Vrh