• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

NBA

jezd0

PCAXE Member
Učlanjen(a)
17.06.2013.
Poruka
402
Rezultat reagovanja
1
Moja konfiguracija
Stvarno nisam znao....... dobro je da ima neko da me obavesti :wave:
 

Никола

Shop manager
Učlanjen(a)
05.09.2011.
Poruka
848
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
LBJ sinoc pretekao Carlsa Barklija po poenima i sad je 23-ci na vecitoj listi :) Ovim tempom ako nastavi sa 37-8 imace preko 40 000 poena :cool:
40000+ pts 11000+ rbs 10000+ ast :cool:
Kad ode u penziju sa 40+ godina. Čovek je stena.
 

jezd0

PCAXE Member
Učlanjen(a)
17.06.2013.
Poruka
402
Rezultat reagovanja
1
Moja konfiguracija
^
Kakvih bre 40 ? jesi normalan ? Ma ajde molim te dzordanisti sa ovog foruma najbolje znaju ;) :D
 

Gulftown

PCAXE OC team
Učlanjen(a)
23.01.2011.
Poruka
6.725
Rezultat reagovanja
1.535
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
ASUS ROG G73Jh
CPU & cooler:
R5 5900X EK Water Cooling - i7 990X - R5 3600
Motherboard:
X570 Crosshair VIII Hero WiFI - Asus Rampage III Black Edition - AsRock Fatal1ty B450 Gaming-ITX/ac
RAM:
G.Skill TridentZ 4000 2x8Gb - Corsair Dominator 6x2Gb - 2x8Gb ADATA
VGA & cooler:
6900XT Waterforce - MSI Lightning 7970 CrossFire - GT 1030
Display:
ROG STRIX XG43VQ
HDD:
Samsung 970 Evo Plus 1TB x2 - Samsung EVO 250GB -Samsung EVO 250GB - 8TB WD Purple, 2TB WD Green
Case:
Lian Li 011 Dynamic - Bench Table - Fractal Node 304
PSU:
Cooler Master V1000 - Cooler Master V1200 - CM 500W
Mice & keyboard:
MX Master 3, HyperX Alloy Elite RGB Cherry MX Blue
OS & Browser:
Windows 10

Luka

PCAXE Member
Učlanjen(a)
29.06.2010.
Poruka
294
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Athlon II X3 425
Motherboard:
MSI 770-G45
RAM:
2x2 GB Kingston DDR3 @ 1600MHz CL8
VGA & cooler:
MSI Cyclone HD4770
Display:
Prestigio P3222W
HDD:
Western Digital WD5000AAKS
Sound:
Integrale
Case:
Lc Power 914B II
PSU:
LC 600w
Optical drives:
Samsung SH-S223C
Mice & keyboard:
MX518 / Logitech no name
Internet:
SBB 10Mbit
OS & Browser:
Windows 8.1
Other:
SteelSeries QcK
Šta se raspravljaš matori, baci ih obojicu na ignore i mirna glava, trolovi...
 

Medolinos

Moderator
Učlanjen(a)
06.11.2010.
Poruka
5.394
Rezultat reagovanja
12
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
no name
CPU & cooler:
AMD FX 8350 / Noctua NH-U14s / NF-A15 Puss-Pull
Motherboard:
Gigabayte 990FXA-UD5 rev. 3.0
RAM:
Kingston 16gb ddr3 1866mhz HyperX Fury
VGA & cooler:
R9280X-DC2 TOP
Display:
Samsung UE32EH5000
HDD:
SSD Samsung 850 EVO 250gb, HDD Segate Baracuda 2 TB, HDD Samsung F3 1TB
Sound:
integrisan zvuk i Creative Inspire T3030 speakers
Case:
COOLER MASTER HAF XB EVO RC-902XB-KKN2
PSU:
EVGA Supernova G2 750w
Optical drives:
Lite-on
Mice & keyboard:
A4tech X-7 G800, misonja neki zalosni genius
Internet:
ADSL Telekom paket do 20 mbita
OS & Browser:
Win 10
Ma opusteno ljudi, svako ima pravo da pogresi u zivotu :D Zna se ko jedini otac, a to je ovaj sa mog avatara :cool:
 

mitarus

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
03.04.2009.
Poruka
1.097
Rezultat reagovanja
3
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Intel Core i5 2500K & LC-CC-95
Motherboard:
Gigabyte GA-H77M-HD3
RAM:
2x8GB Kingston HyperX FURY 1866MHz
VGA & cooler:
XFX RX480 8GB
Display:
AOC Q3279VWFD8
HDD:
Samsung 850 EVO 250GB
Sound:
Creative X-Fi XtremeGamer SB0770
Case:
Fractal Design Arc XL
PSU:
Thermaltake Smart SE 630W
Mice & keyboard:
Logitech MX518 | Logitech UltraX Premium Black
Bice Lebron statisticki kralj, ali u narednim sezonama mora da dostigne sledeci nivo.

Pratim ga od prve sezone, primio sam se na hype da je sledeci MJ i pre nego sto je zaigrao u NBA. I navijao sam za njega da uspe jer je stvarno korektan za superstara, nije neki dripac. Kad su sklepali onaj tim Bostona, bas mi je bilo krivo sto je gubio od njih.

Ali onakav odlazak iz Klivlenda i onaj bedan ucinak protiv Dallasa u finalu i one izjave posle "nema veze sto sam izgubio, moj zivot je awesome". Meni to nije impresivno uopste, posle toga sam prilicno indiferentan sto se njega tice.

Jedino ostaje da nesto uradi, pravo i krajnje je vreme, da je vec sad nesto uradio da bi bio neka velicina, ja to ne vidim. Dva puta su ga Sparsi pocistili u finalu, jednom se provukao. Protiv Dallasa se obrukao. Protiv Oklahome su pobedili, tu je bilo i realno da pobede u situaciji kad Sefolosa pogadja rub table iz ugla u bitnoj situaciji i Westbrook pravi najgluplji faul u istoriji finala (i odluke za jednog plejmejkera, generalno), a uz to i Harden ne postoji na terenu i nema teorije da sacuva Lebrona celu seriju.

Ova tema se cesto pretvori u prepucavanje fanova, sad je aktuelno Lebron vs. Jordan. To je bio i cilj NBA lige i americkih medija, oni to stalno potenciraju, najzanimljivije je ljudima da se objasnjavaju oko toga, mene uglavnom mrzi da pisem nesto na tu temu kad je sve to nedokazivo i pitanje je stava (odnosno poznavanja kosarke).

@Никола & jezd0

Koliko vidim, sada se predvidja teoretski ucinak Lebrona. Ali sta i da bude na vrhu svake statistike? To je merilo? Covek je freak of nature, neverovatna fizicka predispozicija, igracka svestranost, ali mi je misterija cime ste vi to tacno impresionirani kada ga gledate u onim bitnim utakmicama i zasto ga toliko branite, jer on nije ostvario ni 30% svog potencijala u najbitnijim momentima.

Za Dzordan sektu mi je sve jasno, covek je bio tip kojem poraz nije bio opcija. A lako se izgubi, nisu Bullsi dobijali sve sa 30 razlike, tu je odlucivao jedan napad u vise prilika, a opet od svih tih tesnih plejof serija i finala, covek ima 6/6. I sad da resim da budem na misiji da MJ fanu nekako objasnim da covek nije bio toliko dobar, kako cu protiv te cinjenice?
 
Poslednja izmena:

jezd0

PCAXE Member
Učlanjen(a)
17.06.2013.
Poruka
402
Rezultat reagovanja
1
Moja konfiguracija
@mitarus Nije merilo al samo kazem da moze biti lagano prvi po poenima kad zavrsi karijeru :) Cime sam impresioniran ? Mozda time sto je najkompletniji igrac ikada i sto je verovatno najbolja atleta ikada,sto ima vrhunski pregled igre,sto pokriva lagano sve pozicije na terenu i sto ga je milina gledati i ako ovako nastavi kad zavrsi karijeru moci cu mirne glave da kazem da je najbolji ikada :) A u neku ruku volim ga i zato sto ga dosta ljudi hejtuje bez razloga i prica gluposti o njemu a to je ona cista ljubomora i ljudska glupost...
Opet da ponovim ne kazem da je bolji od mj-a samo kazem da moze biti bolji kad zavrsi karijeru ako nastavi ovako da igra :) Pa on tek sad puno 30 tek sad ce ostvariti najvece uspete ubedjen sam da je tako.Pogledaj samo mj-a skoro sve je u 30-tim ostvario :)

Mj-u svaka cast i kapa dole za sve sto je uradio al uvek je imao vrhunske saigrace pored sebe,odlicnu upravu i trenera o kome ne treba trositi reci...... Naravno ne zelim da umanjim njegove uspehe daleko od toga al samo kazem ;)
 

Никола

Shop manager
Učlanjen(a)
05.09.2011.
Poruka
848
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
on nije ostvario ni 30% svog potencijala u najbitnijim momentima
Ja ne znam odakle ti ovaj utisak, možda zato što on voli da dodaje saigračima u bitnim momentima ako imaju bolju poziciju za šut. Lebron ima najbolju statistiku u odlučujućim momentima od svih aktivnih igrača u prethodnih desetak godina. To što je gubio par finala nije samo do njega već i do trenera i saigrača. Ne možeš sam pobediti. Vilt Čembrlen je bio bolji od Bila Rasela ali je lošije prolazio jer je Bil imao bolji tim.

@ Medolinos

:D
 

mitarus

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
03.04.2009.
Poruka
1.097
Rezultat reagovanja
3
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Intel Core i5 2500K & LC-CC-95
Motherboard:
Gigabyte GA-H77M-HD3
RAM:
2x8GB Kingston HyperX FURY 1866MHz
VGA & cooler:
XFX RX480 8GB
Display:
AOC Q3279VWFD8
HDD:
Samsung 850 EVO 250GB
Sound:
Creative X-Fi XtremeGamer SB0770
Case:
Fractal Design Arc XL
PSU:
Thermaltake Smart SE 630W
Mice & keyboard:
Logitech MX518 | Logitech UltraX Premium Black
...
Opet da ponovim ne kazem da je bolji od mj-a samo kazem da moze biti bolji kad zavrsi karijeru ako nastavi ovako da igra :) Pa on tek sad puno 30 tek sad ce ostvariti najvece uspete ubedjen sam da je tako.Pogledaj samo mj-a skoro sve je u 30-tim ostvario :)
To je sasvim OK. Ti verujes da ce postici te uspehe, oni koji ga ne vole su ubedjeni da nece, to sad sve ostaje da se vidi. Iskreno, ja nemam pojma kako ce se zavrsiti, on sad ima i saigrace, ima i iskustvo, prilika mu se ukazuje :)

Ja ne znam odakle ti ovaj utisak, možda zato što on voli da dodaje saigračima u bitnim momentima ako imaju bolju poziciju za šut. Lebron ima najbolju statistiku u odlučujućim momentima od svih aktivnih igrača u prethodnih desetak godina. To što je gubio par finala nije samo do njega već i do trenera i saigrača. Ne možeš sam pobediti. Vilt Čembrlen je bio bolji od Bila Rasela ali je lošije prolazio jer je Bil imao bolji tim.
Ima smisla, jeste nesebican lik. Volim Sparse zbog nesebicnosti i ekstra pasa, nesebicna igra je za svako postovanje. Samo nekako ocekujem od superstarova da taj pritisak preuzmu na sebe, narocito kad su takve zveri fizicki. A utisak je najverovatnije od one serije sa Dallasom, pre je imao izgovor sto je igrao sa prosecnim igracima u timu, ali ono mi je bas bilo upecatljivo.
 

animaN

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
28.03.2009.
Poruka
9.407
Rezultat reagovanja
121
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Ci7 3930K@ Coolink CoratorDS
Motherboard:
ASUS P9X79 Deluxe
RAM:
4x4GB Mushkin 1600 MHz cl9, 1.5V
VGA & cooler:
Sapphire HD6950 FleX Edition
Display:
3x Belinea 102035W
HDD:
Corsair ForceGT 120GB SSD,WD AAKS 640 GB, WD MyBook 500GB
Sound:
Realtek ALC889 - Logitech Z2300
Case:
Cooler Master bench table
PSU:
Cooler Master Silent Pro 850W
Optical drives:
USB LiteOn
Mice & keyboard:
Logitech G15 - Logitech MX518
Internet:
SBB 10/1 Mbit
OS & Browser:
Windows 7 x64 SP1
Other:
Volim AXE
I sad da resim da budem na misiji da MJ fanu nekako objasnim da covek nije bio toliko dobar, kako cu protiv te cinjenice?
Kao ja, kazes da je Kobe bolji ili jednak, svi se popale, i onda to ponavljas kao papagaj :rotf: 2-3 godine kasnije, krenuce da preispituju sebe bar malo ako im kazes da bi i Kobe uzeo sve te titule u tim Bullsima :first: Veoma jak argument, ides na kartu tima a ne pojedinaca, dok je Kobe po default tu negde. Ali sve je to ŠBBKBB.
A sad ozbiljno:
Zapravo je jedina prava istina ono sto imas u rukama na kraju karijere i kako te ljudi pamte. E tu je Jordan ubo u sam centar, osvojio je sve sto moze da se osvoji, imao je srecu da ima jaku konkurenciju, pa rezultat ni tako ne moze da mu se ospori. I ostavio je utisak da ne moze da izgubi utakmicu i da se samo on pita na terenu i niko drugi.
Evo da napravim jednu paralelu. Shumaher se nikada nece smatrati najvecim vozaces u istoriji F1 po mogima, samo zato sto je postojao Sena i okolnosti pod kojima je on zavrsio karijeru. Sena je ostao nedorecen, a mi ljudi smo veoma skloni tome da se bavimo prognozama na osnovu onoga sto smo do tad videli, i da kazemo da bi uzeo bar jos 3-4 titule, ali da li bi to ne moze niko da zna... I onda kada kazes na sve to je Jordan uradio, da je mogao jos vise jer je pravio pauzu, imas i taj momenat (nije igrao dve sezone) koji ne mozes da osporis, iako se nije desio.
Ali u svetu F1 Jordan nije Sumaher, nego Sena ;) Sumaher je Kobe ili LBJ jednog dana.
Odlazak Jordana i okolnosti pod kojima je otisao utice na celokupnu sliku o njemu mnoogo. Ja sam 100% siguran da nikada ne bi uzeo jos 3 titule da nije otisao i vratio se zeljan igre i dokazivanja kao neko od 18 god. Ko je trenirao bilo koji sport dugo i bio uspesan u njemu, ili ne mora sport, bilo sta u cemu si dugo i uspesan, zna tacno sta je zasicenje. Pobediti osecaj da nemas sta kome da dokazes i nastaviti jako, je teze od bilo kod protivnika, tu se boris protiv samog sebe, a Jordan je uradio najbolji moguci reset glave, pomerio se, radio je druge stvari i opet se rodila glad za kosarskom, u kojoj je po default jedan od najboljih ikada, pa nije ni cudo sto su Bulls-i napravili onih neverovatnih 72-10.
Bajkovite prve 3 titule u vreme kada ceo svet pocinje da gleda NBA, pa onda opet sve to na jedan sasvim drugaciji nacin tj osvajanje druge tri. Nacin na koji je igrao, njegova mimika, govor tela na terenu, nacin na koji su igrali Bullsi itd itd...Na kraju krajeva, lik bre lepo izgleda, kao nacrtan je... (no homo). Veoma je upecatljiv bio i kao kosarskas i kao licnost.
I kad podvuces crtu, Jordan je najveci sportski brend svih vremena u svakom smislu te reci, i sta god da kazes protiv ispadnes grbav (osim ako nisi kao jao troll level: godlike :D).
Da li je najbolji kosarskas svih vremena, ne znam, ja licno ne verujem u najbolje svih vremena u timskim sportovima, ali ako bih morao da prstom uperim u nekog i samo u jednog, to bi bez sumnje bio Kobe Bryant :d Šalim se, naravno, Jordan. I to nema veze sa tim da li sam ja njegov fan ili hejter, objektivno, Jordan je taj.
a recimo ne gotovim nesto preterano Murinja, stavise, nije mi simpatican uopste, ali je lik presao igru koju igra vise puta, protiv toga nema kontraargumenata, lik je jednostavno car.
 
Poslednja izmena:

Medolinos

Moderator
Učlanjen(a)
06.11.2010.
Poruka
5.394
Rezultat reagovanja
12
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
no name
CPU & cooler:
AMD FX 8350 / Noctua NH-U14s / NF-A15 Puss-Pull
Motherboard:
Gigabayte 990FXA-UD5 rev. 3.0
RAM:
Kingston 16gb ddr3 1866mhz HyperX Fury
VGA & cooler:
R9280X-DC2 TOP
Display:
Samsung UE32EH5000
HDD:
SSD Samsung 850 EVO 250gb, HDD Segate Baracuda 2 TB, HDD Samsung F3 1TB
Sound:
integrisan zvuk i Creative Inspire T3030 speakers
Case:
COOLER MASTER HAF XB EVO RC-902XB-KKN2
PSU:
EVGA Supernova G2 750w
Optical drives:
Lite-on
Mice & keyboard:
A4tech X-7 G800, misonja neki zalosni genius
Internet:
ADSL Telekom paket do 20 mbita
OS & Browser:
Win 10

Prilozi

mitarus

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
03.04.2009.
Poruka
1.097
Rezultat reagovanja
3
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Intel Core i5 2500K & LC-CC-95
Motherboard:
Gigabyte GA-H77M-HD3
RAM:
2x8GB Kingston HyperX FURY 1866MHz
VGA & cooler:
XFX RX480 8GB
Display:
AOC Q3279VWFD8
HDD:
Samsung 850 EVO 250GB
Sound:
Creative X-Fi XtremeGamer SB0770
Case:
Fractal Design Arc XL
PSU:
Thermaltake Smart SE 630W
Mice & keyboard:
Logitech MX518 | Logitech UltraX Premium Black
...I ostavio je utisak da ne moze da izgubi utakmicu i da se samo on pita na terenu i niko drugi...
To je ta kratka recenica koju nisam uspeo da srocim :)

I sam znam da covek nije igrao sam i da nije nepobediv, samo ono... ipak nije izgubio :D
 

Vule

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
02.04.2009.
Poruka
1.961
Rezultat reagovanja
227
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Ryzen 7 5800X3D / Arctic Liquid Freezer II 360
Motherboard:
Gigabyte B550 Aorus Elite AX V2
RAM:
32GB Geil Orion 3600Mhz
VGA & cooler:
XFX Merc RX6900XT
Display:
Dell S3222DGM
HDD:
Kingston Fury Renegade 1TB / Samsung 970 EVO Plus 1TB
Case:
Lian Li 011 Dynamic EVO
PSU:
ASUS ROG 750W Gold
Kao ja, kazes da je Kobe bolji ili jednak, svi se popale, i onda to ponavljas kao papagaj :rotf: 2-3 godine kasnije, krenuce da preispituju sebe bar malo ako im kazes da bi i Kobe uzeo sve te titule u tim Bullsima :first: Veoma jak argument, ides na kartu tima a ne pojedinaca, dok je Kobe po default tu negde. Ali sve je to ŠBBKBB.
A sad ozbiljno:
Zapravo je jedina prava istina ono sto imas u rukama na kraju karijere i kako te ljudi pamte. E tu je Jordan ubo u sam centar, osvojio je sve sto moze da se osvoji, imao je srecu da ima jaku konkurenciju, pa rezultat ni tako ne moze da mu se ospori. I ostavio je utisak da ne moze da izgubi utakmicu i da se samo on pita na terenu i niko drugi.
Evo da napravim jednu paralelu. Shumaher se nikada nece smatrati najvecim vozaces u istoriji F1 po mogima, samo zato sto je postojao Sena i okolnosti pod kojima je on zavrsio karijeru. Sena je ostao nedorecen, a mi ljudi smo veoma skloni tome da se bavimo prognozama na osnovu onoga sto smo do tad videli, i da kazemo da bi uzeo bar jos 3-4 titule, ali da li bi to ne moze niko da zna... I onda kada kazes na sve to je Jordan uradio, da je mogao jos vise jer je pravio pauzu, imas i taj momenat (nije igrao dve sezone) koji ne mozes da osporis, iako se nije desio.
Ali u svetu F1 Jordan nije Sumaher, nego Sena ;) Sumaher je Kobe ili LBJ jednog dana.
Odlazak Jordana i okolnosti pod kojima je otisao utice na celokupnu sliku o njemu mnoogo. Ja sam 100% siguran da nikada ne bi uzeo jos 3 titule da nije otisao i vratio se zeljan igre i dokazivanja kao neko od 18 god. Ko je trenirao bilo koji sport dugo i bio uspesan u njemu, ili ne mora sport, bilo sta u cemu si dugo i uspesan, zna tacno sta je zasicenje. Pobediti osecaj da nemas sta kome da dokazes i nastaviti jako, je teze od bilo kod protivnika, tu se boris protiv samog sebe, a Jordan je uradio najbolji moguci reset glave, pomerio se, radio je druge stvari i opet se rodila glad za kosarskom, u kojoj je po default jedan od najboljih ikada, pa nije ni cudo sto su Bulls-i napravili onih neverovatnih 72-10.
Bajkovite prve 3 titule u vreme kada ceo svet pocinje da gleda NBA, pa onda opet sve to na jedan sasvim drugaciji nacin tj osvajanje druge tri. Nacin na koji je igrao, njegova mimika, govor tela na terenu, nacin na koji su igrali Bullsi itd itd...Na kraju krajeva, lik bre lepo izgleda, kao nacrtan je... (no homo). Veoma je upecatljiv bio i kao kosarskas i kao licnost.
I kad podvuces crtu, Jordan je najveci sportski brend svih vremena u svakom smislu te reci, i sta god da kazes protiv ispadnes grbav (osim ako nisi kao jao troll level: godlike :D).
Da li je najbolji kosarskas svih vremena, ne znam, ja licno ne verujem u najbolje svih vremena u timskim sportovima, ali ako bih morao da prstom uperim u nekog i samo u jednog, to bi bez sumnje bio Kobe Bryant :d Šalim se, naravno, Jordan. I to nema veze sa tim da li sam ja njegov fan ili hejter, objektivno, Jordan je taj.
a recimo ne gotovim nesto preterano Murinja, stavise, nije mi simpatican uopste, ali je lik presao igru koju igra vise puta, protiv toga nema kontraargumenata, lik je jednostavno car.
:appl: :respect:
 

animaN

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
28.03.2009.
Poruka
9.407
Rezultat reagovanja
121
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Ci7 3930K@ Coolink CoratorDS
Motherboard:
ASUS P9X79 Deluxe
RAM:
4x4GB Mushkin 1600 MHz cl9, 1.5V
VGA & cooler:
Sapphire HD6950 FleX Edition
Display:
3x Belinea 102035W
HDD:
Corsair ForceGT 120GB SSD,WD AAKS 640 GB, WD MyBook 500GB
Sound:
Realtek ALC889 - Logitech Z2300
Case:
Cooler Master bench table
PSU:
Cooler Master Silent Pro 850W
Optical drives:
USB LiteOn
Mice & keyboard:
Logitech G15 - Logitech MX518
Internet:
SBB 10/1 Mbit
OS & Browser:
Windows 7 x64 SP1
Other:
Volim AXE
@Medolinos

Kobe je jedan jedini ;)
 

Bob Marli

PCAXE Member
Učlanjen(a)
31.10.2010.
Poruka
604
Rezultat reagovanja
2
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Intel Core i5-760 4.0Ghz / Mega Shadow Deluxe
Motherboard:
Asus P7P55D-E Evo
RAM:
Kingston HyperX DDR3 2x8GB 1600MHz / OC 1800Mhz
VGA & cooler:
GeForce GTX770 MSI GAMING 2GB
Display:
Samsung SA550 / LG 55UB850V
HDD:
OCZ Vertex 2 60GB / Samsung 840 EVO 250GB / Samsung F4 2TB / WD Green WD30EZRX 3TB / WD Green WD30
Sound:
X-fi Xtreme Music / Logitech Z-5500
Case:
Corsair Graphite Series 600T Black
PSU:
Chieftec CTF750W
Optical drives:
Samsung DVD-RW
Mice & keyboard:
Logitech G500 / Logitech G110
Internet:
SBB 40/2.5 mbit
OS & Browser:
Windows 7
Other:
Sony Plastation 3 Slim 320GB , Samsung S5, Samusung S3, iPad 3, Nokia 6300
Lebron je klasičan *****, neće videti titule sa ovakvim CLE.
 

jezd0

PCAXE Member
Učlanjen(a)
17.06.2013.
Poruka
402
Rezultat reagovanja
1
Moja konfiguracija
Al najjaci je gasol samo gleda sa strane nije lud da pridje da bude na posteru :D

 

ostoja88

PCAXE Member
Učlanjen(a)
01.11.2010.
Poruka
409
Rezultat reagovanja
2
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
intel i3-3225 & LC CC-120
Motherboard:
msi z77ma-g45
RAM:
hyperX 8gb ddr3
VGA & cooler:
hd4000
Display:
dell p2414
HDD:
840evo 250gb + seagate 1TB
PSU:
tt smart 630w
Internet:
ADSL
OS & Browser:
Windows 7
E zato mi se svidja NBA 90-tih... Boleo ih tuki da li ce biti na posteru uvek su se trudili da odbrane kos
 

Vule

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
02.04.2009.
Poruka
1.961
Rezultat reagovanja
227
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Ryzen 7 5800X3D / Arctic Liquid Freezer II 360
Motherboard:
Gigabyte B550 Aorus Elite AX V2
RAM:
32GB Geil Orion 3600Mhz
VGA & cooler:
XFX Merc RX6900XT
Display:
Dell S3222DGM
HDD:
Kingston Fury Renegade 1TB / Samsung 970 EVO Plus 1TB
Case:
Lian Li 011 Dynamic EVO
PSU:
ASUS ROG 750W Gold
Baš to :) Koliko je samo puta Barkli posterizovan, o Ewingu da ne pričamo, nema ko nije kucao preko njega, a opet, nema koga on nije polomio u preko nekoliko navrata :)

I kakva je ovo odbrana, svi se sklonili da on prođe, jedan blok i to je to? E moji bad boysi ili knicksi iz '93 recimo, jednom bi pokušao tako da prođe...
 

ostoja88

PCAXE Member
Učlanjen(a)
01.11.2010.
Poruka
409
Rezultat reagovanja
2
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
intel i3-3225 & LC CC-120
Motherboard:
msi z77ma-g45
RAM:
hyperX 8gb ddr3
VGA & cooler:
hd4000
Display:
dell p2414
HDD:
840evo 250gb + seagate 1TB
PSU:
tt smart 630w
Internet:
ADSL
OS & Browser:
Windows 7
Bas to,odma mi je Ewing pao na pamet :D Gasol je ovde realno mogao jako lako da izadje na njega...
 

mitarus

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
03.04.2009.
Poruka
1.097
Rezultat reagovanja
3
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Intel Core i5 2500K & LC-CC-95
Motherboard:
Gigabyte GA-H77M-HD3
RAM:
2x8GB Kingston HyperX FURY 1866MHz
VGA & cooler:
XFX RX480 8GB
Display:
AOC Q3279VWFD8
HDD:
Samsung 850 EVO 250GB
Sound:
Creative X-Fi XtremeGamer SB0770
Case:
Fractal Design Arc XL
PSU:
Thermaltake Smart SE 630W
Mice & keyboard:
Logitech MX518 | Logitech UltraX Premium Black
Gasol ne izlazi kad ne mora, ovo mu je bilo preveliko zamaranje, njega mrzi da skoci i kad sutira, a tek da skace Lebronu :D

Ibaka skace na svaki pokusaj, pre su svi igrali tako kao sto kazete...
 

Medolinos

Moderator
Učlanjen(a)
06.11.2010.
Poruka
5.394
Rezultat reagovanja
12
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
no name
CPU & cooler:
AMD FX 8350 / Noctua NH-U14s / NF-A15 Puss-Pull
Motherboard:
Gigabayte 990FXA-UD5 rev. 3.0
RAM:
Kingston 16gb ddr3 1866mhz HyperX Fury
VGA & cooler:
R9280X-DC2 TOP
Display:
Samsung UE32EH5000
HDD:
SSD Samsung 850 EVO 250gb, HDD Segate Baracuda 2 TB, HDD Samsung F3 1TB
Sound:
integrisan zvuk i Creative Inspire T3030 speakers
Case:
COOLER MASTER HAF XB EVO RC-902XB-KKN2
PSU:
EVGA Supernova G2 750w
Optical drives:
Lite-on
Mice & keyboard:
A4tech X-7 G800, misonja neki zalosni genius
Internet:
ADSL Telekom paket do 20 mbita
OS & Browser:
Win 10
kad smo kod Ibake ;)

 

Vule

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
02.04.2009.
Poruka
1.961
Rezultat reagovanja
227
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Ryzen 7 5800X3D / Arctic Liquid Freezer II 360
Motherboard:
Gigabyte B550 Aorus Elite AX V2
RAM:
32GB Geil Orion 3600Mhz
VGA & cooler:
XFX Merc RX6900XT
Display:
Dell S3222DGM
HDD:
Kingston Fury Renegade 1TB / Samsung 970 EVO Plus 1TB
Case:
Lian Li 011 Dynamic EVO
PSU:
ASUS ROG 750W Gold
Malo da ovi mlađi naraštaji vide šta su bila prava rivalstva, kako se nekad igralo srcem, kakva je motivacija bila u pitanju, kakva se odbrana igrala.







Aj rest maj kejs.
 

Никола

Shop manager
Učlanjen(a)
05.09.2011.
Poruka
848
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
^
"Roid rage". 90-тих је могао да се рока ко је чиме хтео.
 
Vrh