• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

NBA

Vule

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
02.04.2009.
Poruka
1.961
Rezultat reagovanja
227
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Ryzen 7 5800X3D / Arctic Liquid Freezer II 360
Motherboard:
Gigabyte B550 Aorus Elite AX V2
RAM:
32GB Geil Orion 3600Mhz
VGA & cooler:
XFX Merc RX6900XT
Display:
Dell S3222DGM
HDD:
Kingston Fury Renegade 1TB / Samsung 970 EVO Plus 1TB
Case:
Lian Li 011 Dynamic EVO
PSU:
ASUS ROG 750W Gold
Od Jordana i Pipena 2:2 su bolji Kobe i Jordan, i tachka, neka pricha ko sta hoce, ja znam da su bolji, vi znate da su bolji! I sta sad? Cutimo...

:troll: level: Expert :cool:
A ne ne, nemaju hemiju, a i nikad nisu jedan drugom bacili alej-up, tako da... :troll:
 

animaN

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
28.03.2009.
Poruka
9.407
Rezultat reagovanja
121
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Ci7 3930K@ Coolink CoratorDS
Motherboard:
ASUS P9X79 Deluxe
RAM:
4x4GB Mushkin 1600 MHz cl9, 1.5V
VGA & cooler:
Sapphire HD6950 FleX Edition
Display:
3x Belinea 102035W
HDD:
Corsair ForceGT 120GB SSD,WD AAKS 640 GB, WD MyBook 500GB
Sound:
Realtek ALC889 - Logitech Z2300
Case:
Cooler Master bench table
PSU:
Cooler Master Silent Pro 850W
Optical drives:
USB LiteOn
Mice & keyboard:
Logitech G15 - Logitech MX518
Internet:
SBB 10/1 Mbit
OS & Browser:
Windows 7 x64 SP1
Other:
Volim AXE
Kobe-u ne treba hemija, Jordana sam stavio cisto da ne mozete nista da kazete! Case closed! :troll:
 

ostoja88

PCAXE Member
Učlanjen(a)
01.11.2010.
Poruka
409
Rezultat reagovanja
2
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
intel i3-3225 & LC CC-120
Motherboard:
msi z77ma-g45
RAM:
hyperX 8gb ddr3
VGA & cooler:
hd4000
Display:
dell p2414
HDD:
840evo 250gb + seagate 1TB
PSU:
tt smart 630w
Internet:
ADSL
OS & Browser:
Windows 7
we don't run no lakers plays,we just do the Kobe fadeway :D

 

Никола

Shop manager
Učlanjen(a)
05.09.2011.
Poruka
848
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
Kobe i Jordan, pfft. Njih bi Dražen Petrović i Tim Dankan ponizili samo tako. :boli:
 

animaN

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
28.03.2009.
Poruka
9.407
Rezultat reagovanja
121
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Ci7 3930K@ Coolink CoratorDS
Motherboard:
ASUS P9X79 Deluxe
RAM:
4x4GB Mushkin 1600 MHz cl9, 1.5V
VGA & cooler:
Sapphire HD6950 FleX Edition
Display:
3x Belinea 102035W
HDD:
Corsair ForceGT 120GB SSD,WD AAKS 640 GB, WD MyBook 500GB
Sound:
Realtek ALC889 - Logitech Z2300
Case:
Cooler Master bench table
PSU:
Cooler Master Silent Pro 850W
Optical drives:
USB LiteOn
Mice & keyboard:
Logitech G15 - Logitech MX518
Internet:
SBB 10/1 Mbit
OS & Browser:
Windows 7 x64 SP1
Other:
Volim AXE
2:2? Tesko :D Razmena igraca preko bloka, izvlacenje na tri poena, i Duncan vise ne bi znao kako da cuva Jordana ;) Kobe-a da ne spominjem :D
 

Medolinos

Moderator
Učlanjen(a)
06.11.2010.
Poruka
5.394
Rezultat reagovanja
12
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
no name
CPU & cooler:
AMD FX 8350 / Noctua NH-U14s / NF-A15 Puss-Pull
Motherboard:
Gigabayte 990FXA-UD5 rev. 3.0
RAM:
Kingston 16gb ddr3 1866mhz HyperX Fury
VGA & cooler:
R9280X-DC2 TOP
Display:
Samsung UE32EH5000
HDD:
SSD Samsung 850 EVO 250gb, HDD Segate Baracuda 2 TB, HDD Samsung F3 1TB
Sound:
integrisan zvuk i Creative Inspire T3030 speakers
Case:
COOLER MASTER HAF XB EVO RC-902XB-KKN2
PSU:
EVGA Supernova G2 750w
Optical drives:
Lite-on
Mice & keyboard:
A4tech X-7 G800, misonja neki zalosni genius
Internet:
ADSL Telekom paket do 20 mbita
OS & Browser:
Win 10
@animaNe

Pa zasto bi i trebao Duncan, on je tu samo da dodaje i skuplja lopte, Drazen da cepao mrezicu, mogu da ga cuvaju i Jordan i Kobe zajedno :p
 

mINUS

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
2.353
Rezultat reagovanja
3
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Phenom II [email protected] + Prolimatech Megahalems
Motherboard:
Gigabyte GA-790XTA-UD4
RAM:
12GB DDR3 HyperX 1600
VGA & cooler:
MSI GTX660 Twin Frozr
Display:
Benq G2420HD 24"
HDD:
SSD 840EVO 250GB, 2x1TB Samsung
Sound:
Audigy 4 + Altec MX5021 + Sennheiser HD555@HD595
Case:
CM HAF932 + Zalman MFC1 Plus
PSU:
Chieftec APS-750C Modular
Optical drives:
Pioneer DVR-216D 20x DVD-RW
Mice & keyboard:
MS Sidewinder + Logitech ultraX
Internet:
30+ MGbit
OS & Browser:
Win 8.1 x64
Other:
Nexus 4
Drazen, sastavio jednu i po sezonu i pretvorise ga u mega legendu, jako precenjena licnost...moje misljenje naravno.

Stojakovic odigra 6 sezona sa 20-24pts po utakmici, 13 sezona u NBA, ukupno 17pts prosek za celu karijeru, a ovog pomenutog iznad velicaju ko boga.
Nije fer ;)

(Stojakovic je uzet samo kao primer, moze to biti i Kukoc, ili bilo koji drugi igrac sa ovih prostora koji je igrao dugi niz godina u kontinuitetu dobro u NBA)
 
Poslednja izmena:

Никола

Shop manager
Učlanjen(a)
05.09.2011.
Poruka
848
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
Ma Dankana ne bi mogli da zaustave, ako ga udvoje samo baci Draženu na tricu i to je to, ako Dražen slučajno promaši Dankan daje iz odbojke. :D
Ova druga dvojica su bolja na poludistanci ali ne mogu stalno da pogađaju, čim promaše Dankan je tu. ;)

mINUS,
Dražen uopšte nije precenjen, da nije poginuo pitanje je koliko bi Džordan imao prstenja ;) Ono što ga razdvaja od Stojakovića je veća želja za pobedom, bio je lider na terenu i nije se ustručavao da šuta odlučujuće šuteve.
 

Grodos

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
31.07.2010.
Poruka
3.194
Rezultat reagovanja
431
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
SoulReaper
CPU & cooler:
Ryzen 5900X + Arctic Freezer 50
Motherboard:
ASUS TUF X570
RAM:
128GB Kingston Beast
VGA & cooler:
RTX 3080 Ti
Display:
LG 32GP850
HDD:
XPG SX8200 Pro 2TB
Case:
MS Titan 2 PRO
PSU:
Corsair HX1200
Mice & keyboard:
Cougar 700K & Logitech G502SE
OS & Browser:
Win 10 64bit
Najbolji igrač sa ovih prostora? Stojaković hands down (eventualno Kecman ili Đorđević :troll: )! Sada kada smo to završili možemo da raspravljamo o nedorečenim elementima košarke :)

Ja ću biti iskren, volim Brajanta i za njega navijam, nebitno u kom timu igrao. Kada sam čuo da Šejkil odlazi, bilo mi je drago jer je Brajant prvi put dobio svoj tim i to sasvim zasluženo. Znao sam da je to kraj Lejkersa ali mi je bilo svejedno. Možete da pričate šta hoćete o njemu ili bilo kome drugom, Brajant je i dalje jedini igrač koji po meni ima najskladnije finišere ikada! Ni Džordan mu nije ravan po tom pitanju. Taj čovjek što umije doći pod obruč ni jedan drugi ne može. Ima graciznost pleja ali zakucava k'o pravi :) Pogledajte po netu njegove finišere i znaćete o čemu pričam. Čovjek je jednostavno prirodan. Ne fura snagu kao neki nafurani, da ih ne spominjem ali imam ja*a do poda! Neće da doda?! Pa nema kome ni da doda...
 

Medolinos

Moderator
Učlanjen(a)
06.11.2010.
Poruka
5.394
Rezultat reagovanja
12
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
no name
CPU & cooler:
AMD FX 8350 / Noctua NH-U14s / NF-A15 Puss-Pull
Motherboard:
Gigabayte 990FXA-UD5 rev. 3.0
RAM:
Kingston 16gb ddr3 1866mhz HyperX Fury
VGA & cooler:
R9280X-DC2 TOP
Display:
Samsung UE32EH5000
HDD:
SSD Samsung 850 EVO 250gb, HDD Segate Baracuda 2 TB, HDD Samsung F3 1TB
Sound:
integrisan zvuk i Creative Inspire T3030 speakers
Case:
COOLER MASTER HAF XB EVO RC-902XB-KKN2
PSU:
EVGA Supernova G2 750w
Optical drives:
Lite-on
Mice & keyboard:
A4tech X-7 G800, misonja neki zalosni genius
Internet:
ADSL Telekom paket do 20 mbita
OS & Browser:
Win 10
@Grozdan

Ima on sve..ali nema najbitniju stvar u kosarci timski duh i .
 

Никола

Shop manager
Učlanjen(a)
05.09.2011.
Poruka
848
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
Ма Коби је само копија Џордана. :troll:
 

Grodos

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
31.07.2010.
Poruka
3.194
Rezultat reagovanja
431
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
SoulReaper
CPU & cooler:
Ryzen 5900X + Arctic Freezer 50
Motherboard:
ASUS TUF X570
RAM:
128GB Kingston Beast
VGA & cooler:
RTX 3080 Ti
Display:
LG 32GP850
HDD:
XPG SX8200 Pro 2TB
Case:
MS Titan 2 PRO
PSU:
Corsair HX1200
Mice & keyboard:
Cougar 700K & Logitech G502SE
OS & Browser:
Win 10 64bit
Naravno da je kopija Džordana, pa svako živ ima nekoga koga cijeni i želi da ga prati... Pa i ja dok sam trenirao, pokušavao sam da pokupim sve Brajantove fazone ;)

Timski duh?! Meh, je*eš tim koji izgubi svu prednost kada glavni igrač nije na terenu... Činjenica je da je Džekson dosta upropastio Brajanta i da je taj isti Brajant možda započeo negdje drugdje, možda bi bio daleko bolji igrač ali opet, možda niko ne bi ni čuo za njega. Ovako je čovjek bar one man army.
 

mINUS

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
2.353
Rezultat reagovanja
3
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Phenom II [email protected] + Prolimatech Megahalems
Motherboard:
Gigabyte GA-790XTA-UD4
RAM:
12GB DDR3 HyperX 1600
VGA & cooler:
MSI GTX660 Twin Frozr
Display:
Benq G2420HD 24"
HDD:
SSD 840EVO 250GB, 2x1TB Samsung
Sound:
Audigy 4 + Altec MX5021 + Sennheiser HD555@HD595
Case:
CM HAF932 + Zalman MFC1 Plus
PSU:
Chieftec APS-750C Modular
Optical drives:
Pioneer DVR-216D 20x DVD-RW
Mice & keyboard:
MS Sidewinder + Logitech ultraX
Internet:
30+ MGbit
OS & Browser:
Win 8.1 x64
Other:
Nexus 4
mINUS,
Dražen uopšte nije precenjen, da nije poginuo pitanje je koliko bi Džordan imao prstenja ;) Ono što ga razdvaja od Stojakovića je veća želja za pobedom, bio je lider na terenu i nije se ustručavao da šuta odlučujuće šuteve.
Nisi ti skapirao uopste sta sam ja hteo da kazem i sta sam napisao.
Ono sto Drazena razdvaja od Stojakovica je to sto je on igrao 290 NBA utakmica, a na 149 je bio starter, dok je Stojakovic igrao 804 utakmice a na 664 bio starter ;)

I zato imamo ono sto se uvek provlaci "da nije poginuo on bi...", nadam se da je sada jasnije, a to uopste nije fer prema svim momcima koji su 10+ god u tom sportu (NBA) prolivali krv i znoj, i prolazili kroz razne povrede, pri tom imali odlicne karijere i ostavili traga iza sebe za sve to vreme. :wave:

Grant Hill je imao jos bolju statistiku i igrao bolje nego Drazen u svojim prvim sezonama u NBA (3-4 sezone), a da je kojim slucajem poginuo, pricali bi da je covek najbolji kosarkas svih vremena, ma kakav Jordan, Bird...Hill car, legenda, najjaci, najbolji, bog otac. (Grant Hill pije SPRITE :cool:)
Covek se povredio posle 3-4 sezone, vise nikad nije bio isti ;)

Toni Kukoc je igrao na 846 utakmica.
Divac na 1134 utakmice.

Mislim da sam jasan.

p.s. sta tek reci za Iversona ;)
 

Никола

Shop manager
Učlanjen(a)
05.09.2011.
Poruka
848
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
Можемо се сложити у једном, да се Петровић тешко повредио уместо што је погинуо не би се причало о њему овако као што се прича. Нису играли на истим позицијама па их је тешко поредити. Да су у NBA имали поверења у Петровића као у Хила тј. да је био стартер ко зна каква би му билa статистика, Поред тога имао је и личних проблема (распад државе, пријатељства).
Не кажем ја да је Петровић величина као Џордан или Леброн али је лига много изгубила његовом смрћу и у правом тиму могао је да узме пар титула. ;)

Едит:
И још само нешто, да није било кошаркаша као Дражен који су прокрчили пут другим европским играчима питање је да ли би Стојаковић уопште играо у NBA или би остао у Грчкој.
 
Poslednja izmena:

Vule

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
02.04.2009.
Poruka
1.961
Rezultat reagovanja
227
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Ryzen 7 5800X3D / Arctic Liquid Freezer II 360
Motherboard:
Gigabyte B550 Aorus Elite AX V2
RAM:
32GB Geil Orion 3600Mhz
VGA & cooler:
XFX Merc RX6900XT
Display:
Dell S3222DGM
HDD:
Kingston Fury Renegade 1TB / Samsung 970 EVO Plus 1TB
Case:
Lian Li 011 Dynamic EVO
PSU:
ASUS ROG 750W Gold

animaN

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
28.03.2009.
Poruka
9.407
Rezultat reagovanja
121
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Ci7 3930K@ Coolink CoratorDS
Motherboard:
ASUS P9X79 Deluxe
RAM:
4x4GB Mushkin 1600 MHz cl9, 1.5V
VGA & cooler:
Sapphire HD6950 FleX Edition
Display:
3x Belinea 102035W
HDD:
Corsair ForceGT 120GB SSD,WD AAKS 640 GB, WD MyBook 500GB
Sound:
Realtek ALC889 - Logitech Z2300
Case:
Cooler Master bench table
PSU:
Cooler Master Silent Pro 850W
Optical drives:
USB LiteOn
Mice & keyboard:
Logitech G15 - Logitech MX518
Internet:
SBB 10/1 Mbit
OS & Browser:
Windows 7 x64 SP1
Other:
Volim AXE
Tu si u pravu, on uvek misli da može sve sam :troll:
On da samo misli ne bio imao toliko titula, on i misli i može ;) 1:1 ili 2:2, on mora da bude u takvom idealnom timu, i to za dlaku ispred Jordana ;) Ni jedan igrac nema instinkt kao Kobe u igri 1:1.

@Medolinos

Videli smo kako su Lakersi ove godine prosli bez Kobe-a, tj kako je kada je on na terenu i kada nije ;) A nije da su imena falila Lakersima ili im je neko branio da igraju timski.

@mINUS

Matoran, kapiram ja sta ti hoces da kazes, ali taj Drazen se nije povredio, niti je ikada u karijeri do tada imao ozbiljnih problema, vec poginuo. Sa druge strane, ko je bio u prilici da gleda uzivo zna da je taj Drazen cuvao, Jordana, Millera, Dumarsa... Dovodio ih je do ludila, a ne meri se sve statistikom. On ne lupi dandardu Jordanu, niti mu ukrde loptu, ali ovaj ne da kos jer mu smeta. U napadu je isto tako dovodio do ludila te iste igrace. Ako pogledas samo njegovu statistiku, sto je vise minuta dobijao vise je davao timu i to linearno. Svima je bilo jasno da je sledeca sezona bila sezona kada ce da eskplodira i kada ce trener igrati na njega, a svi saigraci i protivnici su se slozili da nikada nisu videli takvu resenost i glad za pobedom, kao i takvog radnika i ratnika na terenu - svi beze od Jordana na terenu i plase ga se, a on trazi da ga cuva i u fazonu je "ja cu, nije on nista, ja cu". Takav mentalni sklop nema bas svako.
Cinjenica je Adelman nikada ne bi dao toliko prostora Stojakovicu, da nije toliko unazadio Drazena, a kasnije i sam priznao da je napravio mozda i najvecu gresku u karijeri kada ga nije pustio da igra - tako da ovo sto kaze Nikola pije vodu samo tako, dosta je on prostora napravio novim evropljanima.
Drazen nije igrao prvih sezona jer su tadashnji treneri bili super konzervativni prema evropljanima i to nije imalo nikakve veze sa njegovom kosarakaskim umecem. Dovoljno je pogledati finale 1992 na olimpijadi protiv amera i shvatiti koliko je Drazen dobar.
Drazen je super zvezda Evrope bio kada je otisao u NBA, a Divac tek vrlo dobar igrac. Divac od pocetka starter, Drazne odlukom trenera igra samo 12 minuta prve sezone, i daje odlicnih 7,6 poena. Pa cek, ko je lud? Svi znamo koliki je trag ostavio Divac u NBA, a svi ti NBA igraci iz SFRJ ce ti reci da nisu Drazenu ni do kolena i ne bi se usudili da se porede sa njim. Poginuo je, isto tako je poginuo i Radivoj Korac, mogao je vise ili manje u nastavku karijere, ali se jednostavno zna da su obojica imali veci potencijal od svih igraca tadasnjeg doba i dokazali su da su posebni.
Nije to nivo kao Jordan isl, naravno, ponajvise zbog fizikalija, ali je po meni nivo i po ispod . Stojakovic je na toj lestvici tek dva nivoa ispod Drazena, ponajvise zbog toga sto nije znao da uzme loptu i resi utakmicu. Drazen je to znao sa istim zarom i resenoscu. Recimo, isti taj nivo kao Drazen, po meni, ima Nowitzki - dobar celu tekmu, dobar i kada treba da je slomi na svoju stranu. Stojakovica mnogo volim i postujem, ali on i u repki nije znao da resi tekmu, vec je to radio Bodiroga kada je gusto.
Iskreno, meni je neumesno porediti bilo koga po talentu i umecu sa Drzenom od evropljana izuzev Nowitzkog. Porediti samo broj odigranih utakmica i broj starter pozicija sa druge strane mi je apsurdno, a objasnio sam zasto.
Spomenuo si Hill-a, pa ok, on i jeste po igri i potencijalu i sl odmah lestvica ispod Jordana, i ne bi ga niko nazvao vecim od Jordana da je poginuo, jer nikada nije ni bio na istoj lestvici, bas kao sto ni Drazen nije bio, bas kao sto ni Stojakovic nije bio na istoj kao Drazen, Divca da ne pominjem.
 

mINUS

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
2.353
Rezultat reagovanja
3
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Phenom II [email protected] + Prolimatech Megahalems
Motherboard:
Gigabyte GA-790XTA-UD4
RAM:
12GB DDR3 HyperX 1600
VGA & cooler:
MSI GTX660 Twin Frozr
Display:
Benq G2420HD 24"
HDD:
SSD 840EVO 250GB, 2x1TB Samsung
Sound:
Audigy 4 + Altec MX5021 + Sennheiser HD555@HD595
Case:
CM HAF932 + Zalman MFC1 Plus
PSU:
Chieftec APS-750C Modular
Optical drives:
Pioneer DVR-216D 20x DVD-RW
Mice & keyboard:
MS Sidewinder + Logitech ultraX
Internet:
30+ MGbit
OS & Browser:
Win 8.1 x64
Other:
Nexus 4
Meni je jos apsurdnije da neko nagadja sa "sta bi bilo kad bi bilo...".

Jos jedna stvar koja se zanemaruje kad je Drazen u pitanju, a to je cinjenica da je on bio u svojim najboljim godinama (sto je jos tuznije sa stanovistva zivota naravno).
Divac je sa 26 godina davao 16pts u celoj sezoni sa procentom suta od 50% i 10 skokova po utakmici. Sta vise pozeleti od centra ;) a slozicemo se, bio je dobar igrac i nista vise.

Poenta svega je da je Drazen bio vrhunski igrac, sa jos vecim potencijalom, ali za mene on nije bog, legenda niti najbolji igrac sa ovih prostora.
Da li je mogao to da postane, moguce...ali to necemo saznati.

Hill je u pocetku svog igranja bio all around igrac, a ne samo scorer, on je bio i scorer i skakac i asistent.
On je bio Lebron tog doba, ali od samog starta svog igranja u NBA.
Jel kad neko ima 20pts po utakmici, 7+ skokova, 6+ asistencija i skoro 2 ukradene po utakmici moze da znaci samo da je bio svuda po terenu.
Drazen je za razliku od Hilla bio samo masina za koseve, a ako cemo tako da gledamo, bilo je mnogo jacih masina za koseve u NBA-u, a jednog od njih sam vec naveo, Iverson.

BEFORE LEBRON AND KOBE, GRANT HILL WAS THE “NEXT MICHAEL JORDAN”

He instantly became a fan favorite in the NBA, partly because he came across as such an affable guy, and during his first two seasons he led all players in All-Star voting despite Michael Jordan’s prodigal return from baseball. Even more staggering are the statistical averages he put up during his first six seasons in Detroit: 21.6 points, 7.9 rebounds and 6.3 assists per game, a stat-line matched only by the immortal Oscar Robertson during his first six seasons in the league.
 

Никола

Shop manager
Učlanjen(a)
05.09.2011.
Poruka
848
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
10 najboljih stranih igrača u NBA svih vremena
Zanimljivo, u 5 igrača koji su za malo ušli u listu spomenuti su Divac, Turkoglu i Kukoč. Stojakovića nigde nema, ni Petrovića.

Što se tiče najboljeg igrača sa ovih prostora ako nije Petrović onda ne znam ko je (ne računam Koraća koji ne bi fizički mogao da parira sadašnjim igračima, u svom vremenu je bio najbolji)
 

Vule

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
02.04.2009.
Poruka
1.961
Rezultat reagovanja
227
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Ryzen 7 5800X3D / Arctic Liquid Freezer II 360
Motherboard:
Gigabyte B550 Aorus Elite AX V2
RAM:
32GB Geil Orion 3600Mhz
VGA & cooler:
XFX Merc RX6900XT
Display:
Dell S3222DGM
HDD:
Kingston Fury Renegade 1TB / Samsung 970 EVO Plus 1TB
Case:
Lian Li 011 Dynamic EVO
PSU:
ASUS ROG 750W Gold
Kakva je ovo lista sa Ewingom i Hakeemom, a obojica igrali za USA svojevremeno?
 

Никола

Shop manager
Učlanjen(a)
05.09.2011.
Poruka
848
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
Kakva je ovo lista sa Ewingom i Hakeemom, a obojica igrali za USA svojevremeno?
Foreign-Born lista, izvinjavam se, napisao sam stranih igrača umesto igrača rođenih u inostranstvu.
 

Никола

Shop manager
Učlanjen(a)
05.09.2011.
Poruka
848
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
Када би избацили оне што су имали америчко држављанство та листа би вероватно изгледала овако:
1. Dirk Nowitzki
2. Steve Nash
3. Pau Gasol
4. Tony Parker
5. Yao Ming
6. Dikembe Mutombo
7. Manu Ginobili
8. Vlade Divac
9. Hedo Turkoglu
10. Toni Kukoč

То је из 2011. У међувремену Марк Гасол прети да надмаши старијег брата. :)
 
Poslednja izmena:

animaN

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
28.03.2009.
Poruka
9.407
Rezultat reagovanja
121
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Ci7 3930K@ Coolink CoratorDS
Motherboard:
ASUS P9X79 Deluxe
RAM:
4x4GB Mushkin 1600 MHz cl9, 1.5V
VGA & cooler:
Sapphire HD6950 FleX Edition
Display:
3x Belinea 102035W
HDD:
Corsair ForceGT 120GB SSD,WD AAKS 640 GB, WD MyBook 500GB
Sound:
Realtek ALC889 - Logitech Z2300
Case:
Cooler Master bench table
PSU:
Cooler Master Silent Pro 850W
Optical drives:
USB LiteOn
Mice & keyboard:
Logitech G15 - Logitech MX518
Internet:
SBB 10/1 Mbit
OS & Browser:
Windows 7 x64 SP1
Other:
Volim AXE
Stojakovic u toj listi jednostavno mora da bude umesto Hida... Da ne spominjem sto tu mora da bude i Detlef Schrempf... Suvisno je reci da je ta lista losa :D
 

Никола

Shop manager
Učlanjen(a)
05.09.2011.
Poruka
848
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
Stojakovic u toj listi jednostavno mora da bude umesto Hida... Da ne spominjem sto tu mora da bude i Detlef Schrempf... Suvisno je reci da je ta lista losa :D
Шремп је у тих 5 додатних са Дивцем. Да, не знам зашто је Хидо споменут а не Пеђа, добар је он али ипак је Пеђа мало бољи.
 

mINUS

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
2.353
Rezultat reagovanja
3
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Phenom II [email protected] + Prolimatech Megahalems
Motherboard:
Gigabyte GA-790XTA-UD4
RAM:
12GB DDR3 HyperX 1600
VGA & cooler:
MSI GTX660 Twin Frozr
Display:
Benq G2420HD 24"
HDD:
SSD 840EVO 250GB, 2x1TB Samsung
Sound:
Audigy 4 + Altec MX5021 + Sennheiser HD555@HD595
Case:
CM HAF932 + Zalman MFC1 Plus
PSU:
Chieftec APS-750C Modular
Optical drives:
Pioneer DVR-216D 20x DVD-RW
Mice & keyboard:
MS Sidewinder + Logitech ultraX
Internet:
30+ MGbit
OS & Browser:
Win 8.1 x64
Other:
Nexus 4
malo :troll:
 

mINUS

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
2.353
Rezultat reagovanja
3
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Phenom II [email protected] + Prolimatech Megahalems
Motherboard:
Gigabyte GA-790XTA-UD4
RAM:
12GB DDR3 HyperX 1600
VGA & cooler:
MSI GTX660 Twin Frozr
Display:
Benq G2420HD 24"
HDD:
SSD 840EVO 250GB, 2x1TB Samsung
Sound:
Audigy 4 + Altec MX5021 + Sennheiser HD555@HD595
Case:
CM HAF932 + Zalman MFC1 Plus
PSU:
Chieftec APS-750C Modular
Optical drives:
Pioneer DVR-216D 20x DVD-RW
Mice & keyboard:
MS Sidewinder + Logitech ultraX
Internet:
30+ MGbit
OS & Browser:
Win 8.1 x64
Other:
Nexus 4
 
Vrh