• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Da li i sta trenirate?

animaN

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
28.03.2009.
Poruka
9.407
Rezultat reagovanja
121
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Ci7 3930K@ Coolink CoratorDS
Motherboard:
ASUS P9X79 Deluxe
RAM:
4x4GB Mushkin 1600 MHz cl9, 1.5V
VGA & cooler:
Sapphire HD6950 FleX Edition
Display:
3x Belinea 102035W
HDD:
Corsair ForceGT 120GB SSD,WD AAKS 640 GB, WD MyBook 500GB
Sound:
Realtek ALC889 - Logitech Z2300
Case:
Cooler Master bench table
PSU:
Cooler Master Silent Pro 850W
Optical drives:
USB LiteOn
Mice & keyboard:
Logitech G15 - Logitech MX518
Internet:
SBB 10/1 Mbit
OS & Browser:
Windows 7 x64 SP1
Other:
Volim AXE
@micri

Da, siguran sam da je ovaj lik iz 30e godine koristio anabolike i steroide ;)

:wave:
 

OCz

PCAXE Member
Učlanjen(a)
04.04.2009.
Poruka
948
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
i5 750 / Megashadow (lapped) Push-Pull (Scythe GT AP-15)
Motherboard:
Gigabyte P55A-UD6
RAM:
12GB Mushkin & Exceleram
VGA & cooler:
Palit StormX GTX 1050
Display:
LG 32LK450
HDD:
Samsung 840 EVO 128GB & F3 HD153WI
Sound:
Cerwin-Vega! VE-15 / Denon PMA-1500R / AKG K702 / Shanling PH300 / Asus Xonar STX
Case:
Corsair Obsidian 650D
PSU:
Thermaltake Smart SE 530W
Optical drives:
Nemam
Internet:
Imam
OS & Browser:
Windows 8 Pro x64
Izgleda kao freak ali realno ima korisne video klipove za pocetnike. U ostalo necu da ulazim ;)
Slazem se. Svaki pocetnik ce vise nauciti od njega nego od npr. onog Nixe. Iako se naravno ne slazem sa svime sto kaze, sto je sasvim normalno, barem promovise neki zdraviji nacin zivota i to koliko je prirodan BB spor proces, tako da niko ne ocekuje nikakve magicne rezultate u nekom kracem vremenu. Meni i dan danas stoji na u subscriptions na YT-u i cak ponekad i odgledam live talk i Q&A ako uhvatim.

Skubijeva gradja se lako moze upotrebiti kao skolski primer koriscenja steroida, pogotovo imajuci u obzir njegove godine, a da li je ipak tako, opet niko ne moze zasigurno da zna. Iskren da budem, ako je Skubi dosao do svoje gradje uz koriscenje anabolika, a ne 25 godisnjim (ili koliko vec) trudom, disciplinom i ishranom, ja bi u njega bio vise razocaran nego u deda mraza zbog opozitnih stvari i nacina zivota koji promovise. I pogotovo sto za sebe tvrdi da je vegeterijanac.

Dajem Micri-u za pravo da me smatra naivnim, ali ja i dalje zelim da verujem da postoje ljudi koji ne lazu po tom pitanju, posto u suprotnom bi to najvise govorilo o tome kakvi su zapravo ljudi.

Evo moje trenutne gradje, mislim da mi je ovo skoro 3 mesec laganog "bulk" perioda i ne brojanja kalorija. Jedem kad sam gladan i odokativno cenim. 72Kg (178cm). Druga slika je pre ~3-4 meseca, 68Kg i tada sam bio cini mi se najsrezaniji. Obe su bez ikakve napumpanosti i "flex-a". Pravo da vam kazem, proslo je tih 3-4 meseca, ne znam da li sam veci :) Ja to provaljujem tek na po 6 meseci ili cak i vise ...videcu na leto 2013 (ako ga bude :troll:) kako stojim sa kilazom a tada cu opet da se spustim na BF% kao sa druge slike, mozda cak i nize, videcu kako mi bude volja.

P.S uzasno mi ispala faca na prvoj slici, ne zamerite :troll:
 

Prilozi

Poslednja izmena:

warmaster

Moderator
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
2.687
Rezultat reagovanja
8
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
4690k 4.5ghz 1.25v EK custom
Motherboard:
Gigabyte Z97n Gaming5
RAM:
eXceleram 2x4Gb
VGA & cooler:
Gigabyte gtx970 itx
Display:
LG 42" LW4500 3D SBS
HDD:
Seagate Barracuda ST3000DM001
Sound:
Storm Sirus/Telefunken TLX 22/4 on Telefunken TA750
PSU:
SilverStone Strider 650W Gold
Mice & keyboard:
G105 MW3, Logitech G5
OS & Browser:
Win7 x64
Other:
Take me to the hospital
@micri

Da, siguran sam da je ovaj lik iz 30e godine koristio anabolike i steroide ;)

:wave:
Takvi likovi likovi najvise i koriste anabolike zbog manjka prirodne proizvodnje testosterona :D. Ako sa 14 godina neko postigne svoju max visinu, ili visinu koju zeli, do 22g moze da bude veoma veoma razvijen ako se posveti tome zbog jako pojacane proizvodnje testa cak i preko 1000 ng/dl dok kad presisas 22-3u, ta proizvodnja spadne i na ispod 400. Kad se predje taj prag starosti, mnogo je teze graditi misicnu masu :).

@Ocz, taj baja ako je vegetarijanac, svaka mu dala vode iz bokala. Ako je vegetarijanskom ishranom postigao onoliku masu koju ima, pobija mi svako poimanje zivotinjskog gradivnog proteina :). Drugar koji vezba natural od fazon 4og osnovne, neko vreme se zezao sa vegetarijanskom ishranom, raspao se u roku od mesec dana :).
Pre tri godine za mesec dana sa 63 na 74kg.


 
Poslednja izmena:

Godzilla

PCAXE Member
Učlanjen(a)
12.12.2010.
Poruka
745
Rezultat reagovanja
1
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
AMD Phenom II x4 965 @4ghz sa V6GT
Motherboard:
Gigabyte GA-890GPA-UD3H
RAM:
Exceleram Black Sark 2x2gb 1600mhz
VGA & cooler:
5750 1gb CrossFire (Sapphire i PowerColor)
Display:
Acer AL1916W
HDD:
Western Digital caviar blue 500gb
Case:
Xigmatek Utgard
PSU:
Chieftech CFT 650W
Optical drives:
Samsung 223C
@Animan, ne slazem se konstatacijom da blizanci imaju preuzak struk tj da ih genetika nije nagradila sa te strane. Uzak struk je nesto najbolje sto moze da ti se desi. A i da pri jakim latovima otpozadi struk izgleda preuzak, od napred to drugacije izgleda.
 

animaN

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
28.03.2009.
Poruka
9.407
Rezultat reagovanja
121
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Ci7 3930K@ Coolink CoratorDS
Motherboard:
ASUS P9X79 Deluxe
RAM:
4x4GB Mushkin 1600 MHz cl9, 1.5V
VGA & cooler:
Sapphire HD6950 FleX Edition
Display:
3x Belinea 102035W
HDD:
Corsair ForceGT 120GB SSD,WD AAKS 640 GB, WD MyBook 500GB
Sound:
Realtek ALC889 - Logitech Z2300
Case:
Cooler Master bench table
PSU:
Cooler Master Silent Pro 850W
Optical drives:
USB LiteOn
Mice & keyboard:
Logitech G15 - Logitech MX518
Internet:
SBB 10/1 Mbit
OS & Browser:
Windows 7 x64 SP1
Other:
Volim AXE
Da, definitvno svi koriste steroide i anabolike, kako god okrenesh to je rezultat, pogotovo likovi koji su vezbali na konju 1936 godine jer je ta godina ostaje upamcena kao zlatno doba anabolika i steroida :troll: Pa nisam ja bezveze okachio bash tu fotku, jer sada ide i ova:



I masa i mishici ;) btw Dok se te godine jedan Japan borio sa tim da proizvede automatsku pushku, mozete li onda da zamislite koliko se vremena posvecivalo steroidima i anabolicima, na takmichenjima koja su zaista bila viteshka i koja nisu bila komercijalna kao danas i gde se nije vrtela lova...

:wave:
 

animaN

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
28.03.2009.
Poruka
9.407
Rezultat reagovanja
121
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Ci7 3930K@ Coolink CoratorDS
Motherboard:
ASUS P9X79 Deluxe
RAM:
4x4GB Mushkin 1600 MHz cl9, 1.5V
VGA & cooler:
Sapphire HD6950 FleX Edition
Display:
3x Belinea 102035W
HDD:
Corsair ForceGT 120GB SSD,WD AAKS 640 GB, WD MyBook 500GB
Sound:
Realtek ALC889 - Logitech Z2300
Case:
Cooler Master bench table
PSU:
Cooler Master Silent Pro 850W
Optical drives:
USB LiteOn
Mice & keyboard:
Logitech G15 - Logitech MX518
Internet:
SBB 10/1 Mbit
OS & Browser:
Windows 7 x64 SP1
Other:
Volim AXE
@Animan, ne slazem se konstatacijom da blizanci imaju preuzak struk tj da ih genetika nije nagradila sa te strane. Uzak struk je nesto najbolje sto moze da ti se desi. A i da pri jakim latovima otpozadi struk izgleda preuzak, od napred to drugacije izgleda.
Po tebi su oni srazmerno gradjeni? Meni to nije srazmerno, predominantna ramena u odnosu na struk. Meni je ovo recimo prelepo:

 

OCz

PCAXE Member
Učlanjen(a)
04.04.2009.
Poruka
948
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
i5 750 / Megashadow (lapped) Push-Pull (Scythe GT AP-15)
Motherboard:
Gigabyte P55A-UD6
RAM:
12GB Mushkin & Exceleram
VGA & cooler:
Palit StormX GTX 1050
Display:
LG 32LK450
HDD:
Samsung 840 EVO 128GB & F3 HD153WI
Sound:
Cerwin-Vega! VE-15 / Denon PMA-1500R / AKG K702 / Shanling PH300 / Asus Xonar STX
Case:
Corsair Obsidian 650D
PSU:
Thermaltake Smart SE 530W
Optical drives:
Nemam
Internet:
Imam
OS & Browser:
Windows 8 Pro x64
Godzilla +1

Nije da su "srazmerno" gradjeni ili nesto previse estetski lepi, no vizuelno im daje prednost ...barem za nas koji ni ne trazimo tu neku previse manekensku ili srazmernu gradju, vec da izgledamo sto vece.

warmaster,

Ne znam koliko je vec dugo vegeterijanac, inace nije onaj hardcore, potpuni. Pije mleko i jede jaja, doduse tripuje se nesto pa baca zumanca. Zumance mu iz nekog razloga neprijatelj :D
P.S ne znam kako si pre toga izgledao, no odprilike mogu da kreiram neku sliku po kilazi. I u tom slucaju za mesec dana to je neverovatan rezultat :)

A nevezano za tebe, nije mi jasno kako tako ljudi uspeju da za kratko vreme nabace po 10Kg i jos ostanu pri trbusnjacima, pa nije svih tih 10Kg misica ..
Ja sam pre ~1.5god bio na 72Kg, i to mi je tada najvise u zivotu, celu srednju sam pre toga bio 65-68Kg i kada sam krenuo tada sa aktivnim vezbanjem samo sam lagano gubio na kilazi iako sam i dobijao po malo misica. Evo bukvalno sam tek sada na toj staroj kilazi pre vezbanja. Naravno sada sam mrsaviji a sa vecom kolicinom misica.

Meni je ovo recimo prelepo:
Ti si:

1. Zena
2. G-a-y (lol za cenzuru)

Sta je od toga? :troll:
 
Poslednja izmena:

warmaster

Moderator
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
2.687
Rezultat reagovanja
8
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
4690k 4.5ghz 1.25v EK custom
Motherboard:
Gigabyte Z97n Gaming5
RAM:
eXceleram 2x4Gb
VGA & cooler:
Gigabyte gtx970 itx
Display:
LG 42" LW4500 3D SBS
HDD:
Seagate Barracuda ST3000DM001
Sound:
Storm Sirus/Telefunken TLX 22/4 on Telefunken TA750
PSU:
SilverStone Strider 650W Gold
Mice & keyboard:
G105 MW3, Logitech G5
OS & Browser:
Win7 x64
Other:
Take me to the hospital
Da, definitvno svi koriste steroide i anabolike, kako god okrenesh to je rezultat, pogotovo likovi koji su vezbali na konju 1936 godine jer je ta godina ostaje upamcena kao zlatno doba anabolika i steroida :troll: Pa nisam ja bezveze okachio bash tu fotku, jer sada ide i ova:



I masa i mishici ;) btw Dok se te godine jedan Japan borio sa tim da proizvede automatsku pushku, mozete li onda da zamislite koliko se vremena posvecivalo steroidima i anabolicima, na takmichenjima koja su zaista bila viteshka i koja nisu bila komercijalna kao danas i gde se nije vrtela lova...

:wave:
Steroids have been used for years for medical treatment. They were developed in the 1930's to prevent the atrophy or break down, of muscle, in patients with *****itating illnesses. Nazi doctors gave steroids to their soldiers in an attempt to make them more aggressive. The Soviet Union then decided to give steroids to their athletes.
:wave:
 

warmaster

Moderator
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
2.687
Rezultat reagovanja
8
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
4690k 4.5ghz 1.25v EK custom
Motherboard:
Gigabyte Z97n Gaming5
RAM:
eXceleram 2x4Gb
VGA & cooler:
Gigabyte gtx970 itx
Display:
LG 42" LW4500 3D SBS
HDD:
Seagate Barracuda ST3000DM001
Sound:
Storm Sirus/Telefunken TLX 22/4 on Telefunken TA750
PSU:
SilverStone Strider 650W Gold
Mice & keyboard:
G105 MW3, Logitech G5
OS & Browser:
Win7 x64
Other:
Take me to the hospital
Godzilla +1

Nije da su "srazmerno" gradjeni ili nesto previse estetski lepi, no vizuelno im daje prednost ...barem za nas koji ni ne trazimo tu neku previse manekensku ili srazmernu gradju, vec da izgledamo sto vece.

warmaster,

Ne znam koliko je vec dugo vegeterijanac, inace nije onaj hardcore, potpuni. Pije mleko i jede jaja, doduse tripuje se nesto pa baca zuzanca. Zumance mu iz nekog razloga neprijatelj :D
P.S ne znam kako si pre toga izgledao, no odprilike mogu da kreiram neku sliku po kilazi. I u tom slucaju za mesec dana to je neverovatan rezultat :)

A nevezano za tebe, nije mi jasno kako tako ljudi uspeju da za kratko vreme nabace po 10Kg i jos ostanu pri trbusnjacima, pa nije svih tih 10Kg misica ..
Ja sam pre ~1.5god bio na 72Kg, i to mi je tada najvise u zivotu, celu srednju sam pre toga bio 65-68Kg i kada sam krenuo tada sa aktivnim vezbanjem samo sam lagano gubio na kilazi iako sam i dobijao po malo misica. Evo bukvalno sam tek sada na toj staroj kilazi pre vezbanja. Naravno sada sam mrsaviji a sa vecom kolicinom misica.
Moj metabolizam je takav da i masti sagoreva kao lud, nista mi se ne lepi u vidu viska masnog tkiva, a konzumirao sam i po 4k kalorija dnevno iz masti i UH. Tako da je to verovatno razlog zbog kojeg mogu da zadrzim dosta lean izgled uz dobijanje mase. Ali takav metabolizam ima i losu stranu, kad prekinem da jedem kako treba, prvo sto krene da grize su misici :).
 

animaN

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
28.03.2009.
Poruka
9.407
Rezultat reagovanja
121
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Ci7 3930K@ Coolink CoratorDS
Motherboard:
ASUS P9X79 Deluxe
RAM:
4x4GB Mushkin 1600 MHz cl9, 1.5V
VGA & cooler:
Sapphire HD6950 FleX Edition
Display:
3x Belinea 102035W
HDD:
Corsair ForceGT 120GB SSD,WD AAKS 640 GB, WD MyBook 500GB
Sound:
Realtek ALC889 - Logitech Z2300
Case:
Cooler Master bench table
PSU:
Cooler Master Silent Pro 850W
Optical drives:
USB LiteOn
Mice & keyboard:
Logitech G15 - Logitech MX518
Internet:
SBB 10/1 Mbit
OS & Browser:
Windows 7 x64 SP1
Other:
Volim AXE
Sve je to lepo, samo google ne moze uvek da ti pomogne :D. U sport su anabolici i steroidi ushli tek 60-70ih ;) Ako ne znate ko je baja na slici i sve o njemu, nemojte da ostavljate takve stvari, bar ne iz poshtovanja. Samo cu reci jedno. Taj chovek je isto ovo shto vidite na slici iznad radio i sa svojih 100 godina skoro :) Da, dobro si prochitao. Pogledaj ovo do kraja pa napishi da je bio na steroidima i anabolicima opet:



Evo kako je izgleda u usponu snage:



Da je koristio bilo shta od navedenog ne bi ziveo preko 100 godina. Jednostavno treba da se shvati da neki mogu neki ne mogu, vi koji je mozete mozete samo da ih mrzite :p :p :p

P.S. Lepo kaže OCz, neka veruje svako u šta hoće, ja raspravljam samo na nivou činjenica.

:wave:
 

warmaster

Moderator
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
2.687
Rezultat reagovanja
8
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
4690k 4.5ghz 1.25v EK custom
Motherboard:
Gigabyte Z97n Gaming5
RAM:
eXceleram 2x4Gb
VGA & cooler:
Gigabyte gtx970 itx
Display:
LG 42" LW4500 3D SBS
HDD:
Seagate Barracuda ST3000DM001
Sound:
Storm Sirus/Telefunken TLX 22/4 on Telefunken TA750
PSU:
SilverStone Strider 650W Gold
Mice & keyboard:
G105 MW3, Logitech G5
OS & Browser:
Win7 x64
Other:
Take me to the hospital
Zvanicno su usli u tupotrebu 50ih, kada su amerikanci videli da rusi vec daju anabolike svojim sportistima, napominjem zvanicno ;). Ne kazem da je stukelj koristio anabolike, cak ne mislim da jeste, ali takva gradja je daleko od one gradje koju imaju oni blizanci sa klipa. Pogledaj kako manje grudi ima, noge nikakve, ruke je radio od malena, kao sto vec rekoh dok je jos imao drasticno uvecanu proizvodnju testosterona, i to se odrazilo na njegove ruke.
 

animaN

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
28.03.2009.
Poruka
9.407
Rezultat reagovanja
121
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Ci7 3930K@ Coolink CoratorDS
Motherboard:
ASUS P9X79 Deluxe
RAM:
4x4GB Mushkin 1600 MHz cl9, 1.5V
VGA & cooler:
Sapphire HD6950 FleX Edition
Display:
3x Belinea 102035W
HDD:
Corsair ForceGT 120GB SSD,WD AAKS 640 GB, WD MyBook 500GB
Sound:
Realtek ALC889 - Logitech Z2300
Case:
Cooler Master bench table
PSU:
Cooler Master Silent Pro 850W
Optical drives:
USB LiteOn
Mice & keyboard:
Logitech G15 - Logitech MX518
Internet:
SBB 10/1 Mbit
OS & Browser:
Windows 7 x64 SP1
Other:
Volim AXE
Slazem se da nije kao oni, mada ja nisam ni poredio sa nima, vec samo izneo kao chinjenicu kako posvecen chovek moze da izgleda. Zamisli sa svom mogucom suplementacijom, spravama i vezbama koje postoje danas, kako moze da se eksplodira... Od te 1936. se napredovalo dosta... btw lik ima/imao opasne noge na mestima koje pogadjaju gimnastichke vezbe, ne mozesh da vidish od trenerke ;)
Kategorično tvrditi da nešto ne može je totalno glupo ako mene pitaš, a s obzirom da nemam više ništa da napišem na ovu temu, povlačim se, bar dok se ne pojavi nova tema.

Moj metabolizam je takav da i masti sagoreva kao lud, nista mi se ne lepi u vidu viska masnog tkiva, a konzumirao sam i po 4k kalorija dnevno iz masti i UH
Aj napishi ovo isto kada budesh imao 30 :D Ti brate moj dobri josh uvek rastesh i razvijash se ;) Ako ti se ne lepi ni sa 30, a da ne vezbash, onda mozesh da ponovish ovu rechenicu i ja cu prvi da kazem da si 100% u pravu i da je svako ko misli drugachije ******iran! :D

:wave:
 

warmaster

Moderator
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
2.687
Rezultat reagovanja
8
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
4690k 4.5ghz 1.25v EK custom
Motherboard:
Gigabyte Z97n Gaming5
RAM:
eXceleram 2x4Gb
VGA & cooler:
Gigabyte gtx970 itx
Display:
LG 42" LW4500 3D SBS
HDD:
Seagate Barracuda ST3000DM001
Sound:
Storm Sirus/Telefunken TLX 22/4 on Telefunken TA750
PSU:
SilverStone Strider 650W Gold
Mice & keyboard:
G105 MW3, Logitech G5
OS & Browser:
Win7 x64
Other:
Take me to the hospital
Slazem se da nije kao oni, mada ja nisam ni poredio sa nima, vec samo izneo kao chinjenicu kako posvecen chovek moze da izgleda. Zamisli sa svom mogucom suplementacijom, spravama i vezbama koje postoje danas, kako moze da se eksplodira... Od te 1936. se napredovalo dosta... btw lik ima/imao opasne noge na mestima koje pogadjaju gimnastichke vezbe, ne mozesh da vidish od trenerke ;)
Kategorično tvrditi da nešto ne može je totalno glupo ako mene pitaš, a s obzirom da nemam više ništa da napišem na ovu temu, povlačim se, bar dok se ne pojavi nova tema.



Aj napishi ovo isto kada budesh imao 30 :D Ti brate moj dobri josh uvek rastesh i razvijash se ;) Ako ti se ne lepi ni sa 30, a da ne vezbash, onda mozesh da ponovish ovu rechenicu i ja cu prvi da kazem da si 100% u pravu i da je svako ko misli drugachije ******iran! :D

:wave:
Cela moja diskusija je zbog onog klipa xD. Za njih tvrdim da su na anabolicima. Postoje fenomeni koji definitivno mogu da imaju jacu gradju od ostalih, i to je uglavnom zbog povecanog broja prirodnog testosterona u organizmu i zivotnom dobu tj. sa koliko godina je prvo pocelo vezbanje.
Ma znam, metabolizam opada sa godinama, i nadam se da ce mi u tim godinama biti kao sad :). Opet u ovim godinama je prirodno lucenje testosterona uvecano, i zato organizam radi punom parom bez potrebe anabolika :D
 

micri

Betmen
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
3.523
Rezultat reagovanja
170
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
Rupa bez dna
CPU & cooler:
INTEL Core i5-13600KF/NZXT X73
Motherboard:
Asus Z690G-Gaming Wifi
RAM:
G.SKILL 32GB Trident Z5 RGB DDR5 6000MHz CL40
VGA & cooler:
AsRock RX6900XT OC Formula
Display:
BenQ EX2780Q/Hisense 65u8gq
HDD:
Seagate Firecuda 520 1tb/Seagate Firecuda 520 1tb/WD 3TB RED/WD 2TB Black
Sound:
Samsung Q800c/Sennheiser GSP670/JBL Flip 5
Case:
LIAN LI PC-O11D Mini TG black
PSU:
CORSAIR SF Series SF750 Platinum 750W
Mice & keyboard:
Corsair K95 Platinum/Razer Naga 2014/Glorious Model D Wireless
Internet:
Optika 400/80
OS & Browser:
W10
Other:
Apple iPhone 13 Pro Max 128GB/iPhone XS Max 64gb/Logitech F710/Sony Playstation 5 Disc
@micri

Da, siguran sam da je ovaj lik iz 30e godine koristio anabolike i steroide ;)

:wave:
Naravno da nisam prichao o tom liku iz 30ih, ja bolje izgledam od njega :D

Prichao sam o sadashnjem stanju u svetu. Zar nisam napisao moderno dobra, medicina? Kako si ti skontao da ja pricham o liku iz 30ih?
 

mINUS

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
2.353
Rezultat reagovanja
3
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Phenom II [email protected] + Prolimatech Megahalems
Motherboard:
Gigabyte GA-790XTA-UD4
RAM:
12GB DDR3 HyperX 1600
VGA & cooler:
MSI GTX660 Twin Frozr
Display:
Benq G2420HD 24"
HDD:
SSD 840EVO 250GB, 2x1TB Samsung
Sound:
Audigy 4 + Altec MX5021 + Sennheiser HD555@HD595
Case:
CM HAF932 + Zalman MFC1 Plus
PSU:
Chieftec APS-750C Modular
Optical drives:
Pioneer DVR-216D 20x DVD-RW
Mice & keyboard:
MS Sidewinder + Logitech ultraX
Internet:
30+ MGbit
OS & Browser:
Win 8.1 x64
Other:
Nexus 4
Meni je ovo recimo prelepo:

Ovaj se Duki hemisao samo tako, mozda nije isao toliko extremno da bi uzimao steroide ali sve ostalo je gutano u solidnim kolicinama.

Plus Photoshop :rotf: :wave:
Ko zna ko je, verovatno mu treba to jer se time bavi profi, fitnes trener, model ...

Ajde mi da se vratimo na nesto sto nas zanima, i batalimo ovu temu na kojoj smo.
Razumeli smo se svi mi dovoljno dobro, ali ce ta granica poimanja i zakljucivanja uvek postojati.

E sad:
- kako do optimalnog utegnutog izgleda pored dnevnih obaveza, posao od 8-17h
(nisam pogresio, radim od 8-17h :d)

I sad ovo pitanje se postavi svakom od nas u zavisnosti od toga sta radi po ceo dan...
 
Poslednja izmena:

warmaster

Moderator
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
2.687
Rezultat reagovanja
8
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
4690k 4.5ghz 1.25v EK custom
Motherboard:
Gigabyte Z97n Gaming5
RAM:
eXceleram 2x4Gb
VGA & cooler:
Gigabyte gtx970 itx
Display:
LG 42" LW4500 3D SBS
HDD:
Seagate Barracuda ST3000DM001
Sound:
Storm Sirus/Telefunken TLX 22/4 on Telefunken TA750
PSU:
SilverStone Strider 650W Gold
Mice & keyboard:
G105 MW3, Logitech G5
OS & Browser:
Win7 x64
Other:
Take me to the hospital
45min vezbanja dnevno moze da se odvoji, jeste umor i sve ali legnes ranije naspavas se 9h :D
 

micri

Betmen
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
3.523
Rezultat reagovanja
170
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
Rupa bez dna
CPU & cooler:
INTEL Core i5-13600KF/NZXT X73
Motherboard:
Asus Z690G-Gaming Wifi
RAM:
G.SKILL 32GB Trident Z5 RGB DDR5 6000MHz CL40
VGA & cooler:
AsRock RX6900XT OC Formula
Display:
BenQ EX2780Q/Hisense 65u8gq
HDD:
Seagate Firecuda 520 1tb/Seagate Firecuda 520 1tb/WD 3TB RED/WD 2TB Black
Sound:
Samsung Q800c/Sennheiser GSP670/JBL Flip 5
Case:
LIAN LI PC-O11D Mini TG black
PSU:
CORSAIR SF Series SF750 Platinum 750W
Mice & keyboard:
Corsair K95 Platinum/Razer Naga 2014/Glorious Model D Wireless
Internet:
Optika 400/80
OS & Browser:
W10
Other:
Apple iPhone 13 Pro Max 128GB/iPhone XS Max 64gb/Logitech F710/Sony Playstation 5 Disc
Ovaj se Duki hemisao samo tako, mozda nije isao toliko extremno da bi uzimao steroide ali sve ostalo je gutano u solidnim kolicinama.

Plus Photoshop :rotf: :wave:
Ko zna ko je, verovatno mu treba to jer se time bavi profi, fitnes trener, model ...

Ajde mi da se vratimo na nesto sto nas zanima, i batalimo ovu temu na kojoj smo.
Razumeli smo se svi mi dovoljno dobro, ali ce ta granica poimanja i zakljucivanja uvek postojati.

E sad:
- kako do optimalnog utegnutog izgleda pored dnevnih obaveza, posao od 8-17h
(nisam pogresio, radim od 8-17h :d)

I sad ovo pitanje se postavi svakom od nas u zavisnosti od toga sta radi po ceo dan...
Nositi hranu na posao, posle posla odmoriti/izblejati/odspavati 2h i onda na trening.
 

ostoja88

PCAXE Member
Učlanjen(a)
01.11.2010.
Poruka
409
Rezultat reagovanja
2
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
intel i3-3225 & LC CC-120
Motherboard:
msi z77ma-g45
RAM:
hyperX 8gb ddr3
VGA & cooler:
hd4000
Display:
dell p2414
HDD:
840evo 250gb + seagate 1TB
PSU:
tt smart 630w
Internet:
ADSL
OS & Browser:
Windows 7
Bar da ja radim do 17h,to ti je extra.. kao sto kaze micri odmoris par sati i picis na trening. Ja radim od 11:30-19:30(dva obroka na poslu) pa trcim na trening koji pocinje u 20h i do 22h,kuci sam oko 22:40 pojedem nesto lagano,malo izblejim i spavanje ujutro ustajem oko 9:30 doruckujem,obavim neke obaveze ako imam i picim na posao. Bukvalno nemam vremena maltene ni za sta. Vikend mi je sve :D
 

mINUS

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
2.353
Rezultat reagovanja
3
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Phenom II [email protected] + Prolimatech Megahalems
Motherboard:
Gigabyte GA-790XTA-UD4
RAM:
12GB DDR3 HyperX 1600
VGA & cooler:
MSI GTX660 Twin Frozr
Display:
Benq G2420HD 24"
HDD:
SSD 840EVO 250GB, 2x1TB Samsung
Sound:
Audigy 4 + Altec MX5021 + Sennheiser HD555@HD595
Case:
CM HAF932 + Zalman MFC1 Plus
PSU:
Chieftec APS-750C Modular
Optical drives:
Pioneer DVR-216D 20x DVD-RW
Mice & keyboard:
MS Sidewinder + Logitech ultraX
Internet:
30+ MGbit
OS & Browser:
Win 8.1 x64
Other:
Nexus 4
Nosim hranu na posao, na to sam se vec navikao, i za tih 9h jedem 2x dok sam tamo.
Nego to kao spavaj 8-9h, tu nema sanse da se nadje vreme, spavam po 7h, i malo manje radnim danima, vikendom napunim baterije, ili jedan dan nedeljno odspavam posle posla, uglavnom me stigne sreda il cetvrtak.

Sacekacu da prodje zima pa u martu u teretanu.
 

Trogdor

PCAXE Member
Učlanjen(a)
02.04.2009.
Poruka
286
Rezultat reagovanja
4
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Phenom II X4 955 BE
Motherboard:
ASUS M3A78
RAM:
4GB DDR800
VGA & cooler:
GA 4850 Zalman edition
Display:
ASUS 222U
HDD:
640GB
Sound:
Integrated,NEO SWM22 Black
Case:
Aurora :)
PSU:
LC Power 550W
Optical drives:
Pioneer 112D
Mice & keyboard:
Logitech
Internet:
CABLE 6Mb/s
OS & Browser:
Win 7 64 Ultimate
Other:
Leadtek 2000 XP Expert
E sad:
- kako do optimalnog utegnutog izgleda pored dnevnih obaveza, posao od 8-17h
(nisam pogresio, radim od 8-17h )

I sad ovo pitanje se postavi svakom od nas u zavisnosti od toga sta radi po ceo dan...
Hmm za***ano je nema sta ja recimo radim od 9-17 ALI u 90% slucajeva ostajem po pola sata sat minimum prekovremeno ,a da ne pricam sto me posao psihicki izmori za medalju...bukvalno mi CNS izgori ... i onda zurim kuci da treniram i da posle treninga unesem jedno 70% dnevnog unosa kalorija ... Trenutno sam na "renegade diet" od Jasona Feruggie , gde je zamisao da gladujes od 12-16 sati (ja gladujem od 13-14) pa onda ti prvi obrok (i drugi ako uspes da jedes 2 puta pre treninga) budu samo proteini ,neko ne-skrobno povrce i zdrave masti znaci totalno bez UH , da bi posle treninga krenula gozba :balavim: UH UH UH + sve drugo i taj period se zove overfeeding .. e sad zamisao dijete je da ako hoces masu , dobijaces je bez masti (clean bulk) a ako hoces da izgubis salo to ces lako postici i to bez gubljenja misica , naravno dva cilja se razlikuju po ukupnom unosu kalorija po danu ... Vec 3 nedelje sam na toj "dijeti" i tezina mi je ostala ista 86.5-87 , a izgubio sam nesto sala :D mislim da je dijeta savrsena pa ko je zainteresovan da mu poklonim pdf knjigu, cimajte na pm !
 

Trogdor

PCAXE Member
Učlanjen(a)
02.04.2009.
Poruka
286
Rezultat reagovanja
4
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Phenom II X4 955 BE
Motherboard:
ASUS M3A78
RAM:
4GB DDR800
VGA & cooler:
GA 4850 Zalman edition
Display:
ASUS 222U
HDD:
640GB
Sound:
Integrated,NEO SWM22 Black
Case:
Aurora :)
PSU:
LC Power 550W
Optical drives:
Pioneer 112D
Mice & keyboard:
Logitech
Internet:
CABLE 6Mb/s
OS & Browser:
Win 7 64 Ultimate
Other:
Leadtek 2000 XP Expert
Inace , u knjizi je objasnjeno da tim gladovanjem + obrok ili 2 bez UH imamo situaciju gde je telo bukvalno bez energije iz UH nekih 19 sati (sagorevace salo) , pa onda treniramo, i posle toga unosimo sve UH + ostatak proteina i masti za taj dan , posto smo trenirali telo posle toga bukvalno nema sanse da moze da pravi salo od svih tih UH i kalorija vec sve ide za oporavak misica i anabolicke procese ... Zvuci izuzetno logicno... Takodje se objasnjava u knjizi da u toku dana uopste ne treba iritirati insulin jer je tad telo u storing i oporavak modu (zna se da je insulin storage hormon) pa ne bi imali optimalne energije za dnevne izazove . Ovo mogu da potvrdim iz prve ruke jer su mi energetski nivoi dosta visoki tokom celog dana :D oduvek sam se pitao zasto imam padove energije na poslu u toku dana i eto najzad resenja :eek: ranije sam naravno jeo bogat dorucak pun UH jer vlada pogresno misljenje da je dorucak najvazniji obrok dana i da treba da bude najbogatiji !? Iz prve ruke ,eksperimentalno dokazano , to je GLUPOST ! Ima jos dosta objasnjenja u knjizi zasto je i za zdravlje dobar ovakav lifestyle itd... Ima i nekih delova sa kojima se ne slazem kao npr. da jedemo orasaste plodove i semenje u malim kolicinama , da retko jedemo ovas (moj omiljen :D) i da totalno izbegavamo ostale glutenske zitarice itd... ali to je zato sto je autor paleo-orijentisan , bilo kako bilo poenta je da se drzite gore pomenutih osnovnih principa... Ovi principi su suprotni ustaljenom misljenju o dorucku kao najbitnijem obroku u toku dana pod jedan a pod dva o konzumaciji UH nocu , sve je to glupost ,a evo i dokaza kroz novo istrazivanje

http://forum.bodybuilding.com/showthread.php?t=136628651&page=1
Za sve se i evolucija pobrinula jer hiljadama godina u proslosti je logicno da nasi preci nisu imali supermarkete :troll: i hranu dostupnu ceo dan nego su tokom dana radili naporno,lovili itd, da bi uvece odmorili i nahranili se ...
I na kraju sto bi rekli ona dvojica blizanaca "You can do whatever da F..K , you wanna do" :wave:
 
Poslednja izmena:

micri

Betmen
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
3.523
Rezultat reagovanja
170
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
Rupa bez dna
CPU & cooler:
INTEL Core i5-13600KF/NZXT X73
Motherboard:
Asus Z690G-Gaming Wifi
RAM:
G.SKILL 32GB Trident Z5 RGB DDR5 6000MHz CL40
VGA & cooler:
AsRock RX6900XT OC Formula
Display:
BenQ EX2780Q/Hisense 65u8gq
HDD:
Seagate Firecuda 520 1tb/Seagate Firecuda 520 1tb/WD 3TB RED/WD 2TB Black
Sound:
Samsung Q800c/Sennheiser GSP670/JBL Flip 5
Case:
LIAN LI PC-O11D Mini TG black
PSU:
CORSAIR SF Series SF750 Platinum 750W
Mice & keyboard:
Corsair K95 Platinum/Razer Naga 2014/Glorious Model D Wireless
Internet:
Optika 400/80
OS & Browser:
W10
Other:
Apple iPhone 13 Pro Max 128GB/iPhone XS Max 64gb/Logitech F710/Sony Playstation 5 Disc
Hmm za***ano je nema sta ja recimo radim od 9-17 ALI u 90% slucajeva ostajem po pola sata sat minimum prekovremeno ,a da ne pricam sto me posao psihicki izmori za medalju...bukvalno mi CNS izgori ... i onda zurim kuci da treniram i da posle treninga unesem jedno 70% dnevnog unosa kalorija ... Trenutno sam na "renegade diet" od Jasona Feruggie , gde je zamisao da gladujes od 12-16 sati (ja gladujem od 13-14) pa onda ti prvi obrok (i drugi ako uspes da jedes 2 puta pre treninga) budu samo proteini ,neko ne-skrobno povrce i zdrave masti znaci totalno bez UH , da bi posle treninga krenula gozba :balavim: UH UH UH + sve drugo i taj period se zove overfeeding .. e sad zamisao dijete je da ako hoces masu , dobijaces je bez masti (clean bulk) a ako hoces da izgubis salo to ces lako postici i to bez gubljenja misica , naravno dva cilja se razlikuju po ukupnom unosu kalorija po danu ... Vec 3 nedelje sam na toj "dijeti" i tezina mi je ostala ista 86.5-87 , a izgubio sam nesto sala :D mislim da je dijeta savrsena pa ko je zainteresovan da mu poklonim pdf knjigu, cimajte na pm !
Nemam rechi za dijetu. Stvarno to radish sebi za chist Bulk? Gladujesh 13-14h? Da ti nije mozda lakshe da skuvash pirinach i napunish jednu veliku posudu i nosish je svuda sa sobom i jedesh? Mislim ta dijete je toliko *****na da nemam rechi, slabish imuni sistem, usporavash metabolizam i unishtavash organizam ne jelom. Zarad chega? Iskreno pre bih uzimao steroide, bez za***ancije
 

warmaster

Moderator
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
2.687
Rezultat reagovanja
8
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
4690k 4.5ghz 1.25v EK custom
Motherboard:
Gigabyte Z97n Gaming5
RAM:
eXceleram 2x4Gb
VGA & cooler:
Gigabyte gtx970 itx
Display:
LG 42" LW4500 3D SBS
HDD:
Seagate Barracuda ST3000DM001
Sound:
Storm Sirus/Telefunken TLX 22/4 on Telefunken TA750
PSU:
SilverStone Strider 650W Gold
Mice & keyboard:
G105 MW3, Logitech G5
OS & Browser:
Win7 x64
Other:
Take me to the hospital
Mene bi ta dijeta iskreno unistila, jer meni krci stomak na 3-4h posle generalno obilnog jela dok treniram :). Vec gladujem po 8-9h nocu tj. dok spavam, ne treba vise :D. Ne sumnjam da ta dijeta ima efekta ne neke ljude, tebe npr. ali na ljude sa brzim metabolizmom to je prosto ubica misica, jer sav taj protein koji uneses posle tolikog gladovanja ce se pretvoriti u energiju ne u aminokiseline kao gradivne materije :)
 

mitarus

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
03.04.2009.
Poruka
1.097
Rezultat reagovanja
3
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Intel Core i5 2500K & LC-CC-95
Motherboard:
Gigabyte GA-H77M-HD3
RAM:
2x8GB Kingston HyperX FURY 1866MHz
VGA & cooler:
XFX RX480 8GB
Display:
AOC Q3279VWFD8
HDD:
Samsung 850 EVO 250GB
Sound:
Creative X-Fi XtremeGamer SB0770
Case:
Fractal Design Arc XL
PSU:
Thermaltake Smart SE 630W
Mice & keyboard:
Logitech MX518 | Logitech UltraX Premium Black
Mnogo zavisi od samog pojedinca i njegovog metabolizma. Za neke je apsolutno zdravije da se tako hrane.
 

Trogdor

PCAXE Member
Učlanjen(a)
02.04.2009.
Poruka
286
Rezultat reagovanja
4
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Phenom II X4 955 BE
Motherboard:
ASUS M3A78
RAM:
4GB DDR800
VGA & cooler:
GA 4850 Zalman edition
Display:
ASUS 222U
HDD:
640GB
Sound:
Integrated,NEO SWM22 Black
Case:
Aurora :)
PSU:
LC Power 550W
Optical drives:
Pioneer 112D
Mice & keyboard:
Logitech
Internet:
CABLE 6Mb/s
OS & Browser:
Win 7 64 Ultimate
Other:
Leadtek 2000 XP Expert
@Micri
Hahaha knjiga bas objasnjava zasto to ustaljeno misljenje nema smisla i zasto bas JACAS imuni sistem itd... ne znam , procitaj je pa vidi... I 13-14 sati fasting je sve zajedno sa spavanjem i uopste nije tesko niti nesto mnogo gladujem... Eto recimo u 10 uvece je poslednji obrok ,legnem u 12 spavam do 8 ,ustanem odem na posao malo raduckam i vec u 11 jedem ...veruj mi nikakav problem ...

A i organizam takodje mora da se odmori i digestivni sistem od metabolita prerade proteina (amonijak-koji je toksican i kiseli organizam) i tolike hrane i da obnovi enzimske rezerve npr... Mora i to da se uzme u obzir takodje...
 
Poslednja izmena:
Vrh