• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Nove poruke na profilima

Imam pitanje za sve koji ovo pročitaju...Šta mislite koje su slušalice bolje Razer Kraken ili HyperX Cloud Stinger?
Megamind
Megamind
Imam Stingera i mogu da ti kažem da su sluške baš dobre.
Markan
Markan
Hyper, posedujem i Cloud II i Stinger, bolje su od Krakena (cak i od Kraken Pro verzije)
animaN možeš li mi reci dali su Procesor AMD Ryzen 3 2200G i Matična ploča ASRock A320M-DGS kompaktibini
zdravo zanima me razumes li se u OC i da li bi mi mogao pomoci oko stabilnog makar i7 8700k na 4.8ghz na 1.24v je stabilan mogu da ga upalim i sa 1.155v ali gubim stabilnost na testovima a ovako su.mi velike temp imam noctua nhd15 i mobo z370hd3p i da li znas nekog ko deliduje da mi pomogne .
hvala xd
Poz Dule. Gledam tvoj kanal svakodnevno i samim tim sam zakljucio da mi mozes pomoci i da ces biti iskren i realan.... zanima me koji bi mi plovu preporucio i Cpu... napajanje koje imam je thermaltake litepower 650W grafima RADEON R7 370 Vapor-x ....
8G rama hyperx fury
Samsung ssd 120 g
Natavno kao i svi zelim nesto dobro a jeftinije kvalit je bitan al i cjena. Unapred hvala....
Pozdrav, da li jos uvek postoji na KP taj lik i ako postoji da li bi mi poslali link? Zanimaju me neke komponente koje ne mogu da nadjem u Srb. Hvala
Animan pls treba mi komp of bill kojih komponenti jer moj komp ima 1gb rama 2.4Ghz dual core processor I nema graficku.... PLSS AKO VIDI
Ee potrebna mi je pomoc treba mi komp za gaming sta mislis da mi se vise isplati
i5 6600K
ili i7 3770
Eee jel jos prodajes ove delove
procesor:Intel Core I7-3770K 3.5GHz - za 180 evra maticna ploca: MSI Z68A-GD65(G3) - za 85 evra druga maticna: ASUS H61M-PRO - za 40 evra RAM memorija: 8GB DDR3 (1X4GB kingstone i 1x4GB Transcend) - za 65 evra
Jesu li komponente koriscene
Molim za pomoc. Planiram da kupim g4560. Znam da ce svako od vas da kaze da je taj procesor ovakav ili onakav ali meni trenutno ne treba bolji. Toliko sam ekonomski sposoban u ovom trenutku. E sada, imam jedno pitanje za vas. Da li taj procesor mora da se ugradi u maticne ploce sa DDR4 memorijom ili moze i u ploce sa DDR3 memorijom? I ako moze koja je najbolja ploca a i ujedno da je jeftina.
Vrh