• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Nove poruke na profilima

e ljudi moze pomoc?kada pokrenem gta online i kad udjem u sesiju,sve lepo radi, i posle 5-10 minuta zaledi mi se slika,to traje 10-15 sekundi i sve igrace koji su bili samnom u sesiji kikuje i ja ostajem sam na serveru nzm sta je to sve zivo sam probao ali nece,ako je neko imao ovakav problem,zamolio bih da mi pomogne :)
Pozdrav Stefane, hteo sam te pitati gde si kupio racunar, posto imamo isti ocito problem sa procesorom, ja sam svoj kupio u emmi prodavnici pre jedno 2-3 godine, moram reci da mi procesor isto radi preko 80 stepeni, i ponekad se sam restartuje od sebe, menjao sam pastu i cistio ga, leva strana kucista je otvorena,.
Pozdrav drugari kupio sam Powercolor HD 7770 1GB ali nece da mi radi. Mislim da je napajanje problem, imam RexPower PX-500 500w. Moze pomoc?
Pozz
Da li postoji mogucnost da se sredi maticna Gigabyte AB350 Gaming 3......Nekad prepozna cpu a nekad ne....kad ga prepozna onda se upali rgb osvetljenje i sve radi....Ploca ima led indikatore za cpu,vga.ram i boot?
Hvalla
Pozdrav, kako da prebacim sa Integrisane graficke na normalnu koju sam ubacio naknadno ?
nasteezy
nasteezy
Nabodi Hdmi ili koji vec kabal posedujes u slot na grafickoj kartici a ne na maticnoj ploci...
  • Like
Reagovanja: Cruber
Dobar dan AXE forumu molim vas recite mi posto planiram da uzmem neki komp dali se procesor Ryzen 5 pregrejava...
P
Predat0r
Ne,stock kuler koji se dobija uz njega je sasvim dovoljan osim ako neces da ga overklokujes.
Da li mogu da skidam preko torenta igrice a da ne dobijem neku kaznu novcanu i ostalo, ne znam da li ima kod nas u srbiji taj zakon?
Pozz Dule imam problem sa nvidia grafičkom kartom stalno mi izbacuje error 43 pokušao sam instalirati nove drajvere starije drajvere ali jednostavno ništa ne pomaže error i dalje stoji ne znam da li da probam reinstall sistema molim te odgovori u što kraćem roku. !!!
Poz Dule da li bi mi moga reci kakve komponente mogu da stavim u racnar da bih programirao i naravno igrao igrie al da cena bude negde oko 40.000 dinara
moze pomoc malena ovako kupio sam gtx 1050 a prije sam koristio radeon r7 250 koju sam spajao drugacijim display portom onaj plavi manji bez crtice sa strane a gtx 1050 nema taj port jel je mogu spojit nekako drugacije
M
MakaroV
Nabavi adapter sa display port-a na port koji ti treba za gtx
Trebami pomoc oko novog kompa a cenu bih neku do 80k dinara i procesor da bude r5 2600x
Dragan.P
Dragan.P
Otvori novu temu na forumu.
Može neko da mi napiše trenutno najbolje komponente za računar u vrednosti od 600e.
Dragan.P
Dragan.P
Otvori novu temu na forumu.
Vrh