• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Nove poruke na profilima

Lenovo Legion Y530-15 Intel i7-8750HQ/8GB/1TB+128GB SSD/GTX 1050 4GB/15.6FHD IPS, 81FV007HYA 1075 eura sa 5 godina garancije
Kupujem Lap top.Zvuk vrhunski,grafika top,ssd i hdd obavezno....budzet 1300 eura
Uni
Uni
Ovde ti niko nece odgovoriti, bolje otvori neku temu.
Luckeey 20
Luckeey 20
Lenovo Legion Y530-15 Intel i7-8750HQ/8GB/1TB+128GB SSD/GTX 1050 4GB/15.6FHD IPS, 81FV007HYA 1075 eura
Zdravo,da li moze jedna preporuka u vezi postolja za laptop velicine 17.3".Model je Toshiba Satellite C875.Naravno koristi se malo i za neke igre i primetio sam da kad dostigne najvisi stepen radne temperature pocinje naravno da radi otezano i usporeno.Pa bi mi jako znacilo koje se postolje moze preporuciti,a da je dostupno na nasem trzistu.Sama cena nije toliko bitna,tako da mogu predlozi od 4000 pa navise.
Pruži svima i sebi svoj maksimum, budi istrajan u svemu i kada kreneš ne ODUSTAJ! Sve ostalo će doći samo od sebe!
Dobar dan,treba mi pomoc oko yahoo maila fb nalog mi je hakovan imao sam 2 mejla i sada sa ovog drugog nema vise pristup fb nalogu da li postoji neko resenje da nekako potvrdim fb nalog sa tim maila sto vise nemam pristup.
Pomoc u vezi misa:Budzet 5000 dinara,drzim mis celom sako,velicina srednja,do sada sam koristio uglavnom simetricne miseve mada prodao bi i asimetricne samo da su kvalitetni i da ima dobar senzor tako da predložite?Ono sto je meni zapalo za oko je steelseries rival 110 a zanima me da li je mozda bolji logitech g402 i da li se isplati doplatiti takodje me zanima i vase misljnje o a4 tech x7HL747H
nasteezy
nasteezy
Mogao si jos kog clana da ispamujes na profil postu o predlogu za mis..
Pomoc u vezi misa:Budzet 5000 dinara,drzim mis celom sako,velicina srednja,do sada sam koristio uglavnom simetricne miseve mada prodao bi i asimetricne samo da su kvalitetni i da ima dobar senzor tako da predložite?Ono sto je meni zapalo za oko je steelseries rival 110 a zanima me da li je mozda bolji logitech g402 i da li se isplati doplatiti takodje me zanima i vase misljnje o a4 tech x7HL747H
Pomoc u vezi misa:Budzet 5000 dinara,drzim mis celom sako,velicina srednja,do sada sam koristio uglavnom simetricne miseve mada prodao bi i asimetricne samo da su kvalitetni i da ima dobar senzor tako da predložite?Ono sto je meni zapalo za oko je steelseries rival 110 a zanima me da li je mozda bolji logitech g402 i da li se isplati doplatiti takodje me zanima i vase misljnje o a4 tech x7HL747H
Cvija98
Cvija98
Ja sam uzeo Rival 300 prije 3god., jako sam zadovoljan, jako dobro klizi na podlozi i kad mi crkne ovaj, kupicu sebi novu verziju sto su izbacili Rival 310.
Pomoc u vezi misa:Budzet 5000 dinara,drzim mis celom sako,velicina srednja,do sada sam koristio uglavnom simetricne miseve mada prodao bi i asimetricne samo da su kvalitetni i da ima dobar senzor tako da predložite?Ono sto je meni zapalo za oko je steelseries rival 110 a zanima me da li je mozda bolji logitech g402 i da li se isplati doplatiti takodje me zanima i vase misljnje o a4 tech x7HL747H
ILI JE JOŠ UVIJEK UVIJEK FLAGSHIP 280x/280x OC/290x/ i draga Fury X,razbijacica svega do Vege 4...
Plastifikacija metala i oprema za plastificiranje.(powder coating) Beograd Dragoslava Srejovića 65 tel 011 2774 629 mobil 064 11 33 019
Kako mogu da fixam stalno seckanje u igricama pre se nije desavalo ocistio sam komp itd...?
Vrh