• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Nove poruke na profilima

Može mala pomoć imam 6 ventilatora
2 gore. 1 nazad. I 3 napred
Koji trebaju da uvlače a koji da izvlače vazdu?
Dobar dan imam problem , kupio sam novu graficku Rx 580 8gb xfx i kad palim komp bez glaficke sve normalno se okrecu ventilatori od napajanja i procesora ali kada ubacim graficku i upalim komp nece ni da se upali...
procesor :ryzen 3 1300x
maticna:a320m-k
8gb ram
nisu stavili logo od kad su apdejtovali xenforo :D
_Neša_
_Neša_
Da, da...
Inace idalje mi nije jasno zasto PCAXE member kad je sve na forumu AXE

Imam Dilemu da li da uzmem monitor Iiyamu X2783HSU-B3 koji je 27 Inča i 75 Herca košta 24 000 Dinara ili LG 24GL600F-B koji je 23 Inča Ali 144 Herca i košta 25000 Dinara. Budžet Mi nije Nešto velik Do 29 000 Dinara. Recite Mi Koji od Ova Dva ili mi Prporučite Neki, Mogu da Dodam Još 2 3 Hiljade Dinara od Roditelja. Hvala Unapred!
Milanche92
Milanche92
AOC 24G2U/BK,25.000... 144hz,ips panel...
Fakku
Fakku
od ta dva bolji ti je lg. veci refresh, 1ms odziv.
Zaobilazite auto školu Piramida na Novom Beogradu u širokom luku!
BLEAGH
BLEAGH
Moze li koji detalj vise , na primer zasto ?
Milanche92
Milanche92
Zaobilazim kad god mogu,pogotovo ako je semafor ispred jer ne zelim da cekam 2 puta isti semafor zato sto vas nisu naucili da vam se auto ne ugasi kad krecete... :)
tatatatira1977
tatatatira1977
STO BRATE SLATKI PA CUO SAM DA NJIHOVI POLAZNICI U REKORDNOM ROKU PROLAZE VECINA IZ 8 ILI 9 PUTA SIGURNO POLOZE ???
Može neko pomoć imam jos garanciju na staru grafičku hd7870 gotova je butuje samo i kad treba sistem crn ekran mogu li da tražim reklamaciju
bleyach
bleyach
Ako nije cackana tj. Ako nije skidan cooler,nalepnice itd i ako nije nesto osteceno naravno da mozes.Vratis im objasnis sta se desava i daju ti drugu novu za iste pare ili trazis novac..Samo ti dobro proveri da li je do graficke.
Druze pozz nadje li mi podesavanja za MadVR ? pusti mi ovde ili zipuj screenshot bio bih ti zahvalan ... Pozdrav !
Koji laptop bi mi preporučili za proggramiranje od 55000 do 75000 dinara?
Pozdrav.Čuo sam da radite vodeno hlađenje za računar jel tako?
CPU
AMD Athlon 5350 17 °C

RAM
8.00GB Single-Channel DDR3 @ 798MHz (11-11-12-28)
Motherboard
ASUSTeK COMPUTER INC. AM1M-A (FS1b ) 29 °C
Graphics

2048MB NVIDIA GeForce 9600 GT (MSI) 38 °C
Storage
465GB TOSHIBA HDWD105 SATA Disk Device (SATA ) 33 °C

Optical Drives
HL-DT-ST DVDRAM GH24NSD1 SATA CdRom Device
O
ornela
Potreban mi je lap top sa sečenje videa, konkretno kratkih klipova kosarkaske utakmice za skauting, ništa profesionalno...mislim na kvalitet! Da li je to moguće raditi na nekom od laptopova sa ovom konfiguracijom:
1.Dell inspirion 3582
Intel pentium Quad core N5000, 8gb, SSD 256, intel uhd 605.
2.Asus x543UA-DM1762
Intel pentium gold 4417U, 8gb, SSD 256, intel uhd 620.
Ako nije šta predlažete? Hvala.
Treba mi pomoc,ukljucim bios meni i nema usb da izaberem jer mi je tu windows nov da instaliram
Pozdrav drug. Bio bih ti zahvalan ako bi mogo da mi kazes kako da resim ovaj problem sa updejtom! Media creation tool da li on ponovo instalira windows i da li se brise sve ... Ili ima varijanta da se preskoci tj da sacuva desktop sve kako je bilo Sve sam varijante pokusao i rename software distribution, i kompletni dism preko CMD-a nista ne radi od toga ... Unapred hvala!
cumulative update error 0x800f0982
bobyshka
bobyshka
Hvala puno... Probacu svakako !
BLEAGH
BLEAGH
Nista (:
bobyshka
bobyshka
Druze hvala puno ! Sve je u redu ! hvala jos jednom uspelo je upalilo je radi ... to radi ... Ne znam kako da se zahvalan bio sam glavu 2 nedelje... ! Skidam kapu majstore ! Jos ima dobrih ljudi .. Pozz majstore i svako dobro ... :)
  • Like
Reagovanja: BLEAGH
Vrh