• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Najnovije aktivnosti

  • Dakula74
    Dakula74 je odgovorio(la) u temi Sve o Napajanjima.
    Stizu ova nova sa merenjem pinova i sigurnosnim resenjima, nece biti preskupa, ja cekam recimo Cooler Master MWE V4, a bice i drugih...
  • Dakula74
    Dakula74 je odgovorio(la) u temi Sta igrate trenutno?.
    Ja jednostavno mi ne idu te igre, jako se tesko snalazim, wu kong mi je pretezak,desert storm prebiju me neki cobani a imam top...
  • Enigma
    Enigma je odgovorio(la) u temi Sve o Napajanjima.
    Pa onda nije ni jedno ok ako tako gledamo.
  • Sinisavr
    Sinisavr je odgovorio(la) u temi Ručni satovi.
    Ovaj OMEGA Speedmaster ima pravu pionirsku na broju 12 :)
  • Dakula74
    Dakula74 je odgovorio(la) u temi Sve o Napajanjima.
    Nije ok.
  • Dakula74
    Dakula74 je odgovorio(la) u temi Blic info.
  • Enigma
    Enigma je odgovorio(la) u temi Sve o Napajanjima.
    https://www.f14lab.org/2023/08/review-thermalright-tr-tg1200-1200w.html?m=1 ima ovo @Fearl3ss...
  • Veteran Digitalnog Doba
    Veteran Digitalnog Doba je odgovorio(la) u temi Blic pitanja.
    Davinci Resolve Studio podržava srpski Speech2Text. Skini najnoviju verziju. DRS je odavno nadmašio Premiere, Premiere nisam koristio...
  • Marduk
    Marduk je odgovorio(la) u temi Sta igrate trenutno?.
    Dark souls igre pate od nepravilnog balansiranja, jeftinih i prljavih triikova, losih dizajnerskih odluka i bukvalno ne objasnjavaju...
  • Dakula74
    Dakula74 je reagovao(la) na Prolece93 poruku u temi Rig gallery sa Like Like.
    "Not too bad" :thumb:
  • Veselin
    Veselin je reagovao(la) na vladarko poruku u temi Blic pitanja sa Haha Haha.
    @Veselin : možda je vreme za temu "moj novi računar"? :rolleyes:
  • R1zl4
    R1zl4 je reagovao(la) na vladarko poruku u temi Blic pitanja sa Haha Haha.
    @Veselin : možda je vreme za temu "moj novi računar"? :rolleyes:
  • R1zl4
    R1zl4 je odgovorio(la) u temi Ručni satovi.
    Evo vam jedan za košulju.
  • DR4C0Ni4N
    DR4C0Ni4N je reagovao(la) na Prolece93 poruku u temi Rig gallery sa Like Like.
    "Not too bad" :thumb:
  • tonce
    tonce je reagovao(la) na Prolece93 poruku u temi Rig gallery sa Like Like.
    "Not too bad" :thumb:
Vrh