• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Najnovije aktivnosti

  • Prolece93
    Prolece93 je reagovao(la) na vladarko poruku u temi Rig gallery sa Like Like.
    Lepa matična ploča :thumb:
  • vladarko
    vladarko je odgovorio(la) u temi Rig gallery.
    Lepa matična ploča :thumb:
  • Prolece93
    Prolece93 je odgovorio(la) u temi Rig gallery.
    Pobegulja :rotf:
  • Prolece93
    Prolece93 je reagovao(la) na Veselin poruku u temi Rig gallery sa Haha Haha.
    Kod Veselina :rolleyes:
  • Prolece93
    Prolece93 je reagovao(la) na vladarko poruku u temi Rig gallery sa Haha Haha.
    @Prolece93 : khm... gde ti je pobegla grafička karta? :rolleyes:
  • Beavis
    Beavis je pokrenuo(la) novu temu.
    Star oko godinu dana, health 100 ili 99%, nisam kuci do srede, tada mogu slikati i tacne informacije dati. Full pakovanje 150 evra
  • P
    peja81 je odgovorio(la) u temi Ručni satovi.
    https://www.carl-f-bucherer.com/en/watches/patravi-scubatec-maldives-00-10632-23-53-02 Pre neki dan čuo za brend ali nosio bi se samo tako.
  • Dom1nat0R
    Dom1nat0R je odgovorio(la) u temi Ručni satovi.
    Ne zaboravi IWC i Zenith...
    • Screenshot 2026-06-22 19-39-18.png
    • Screenshot 2026-06-22 19-39-25.png
    • Screenshot 2026-06-22 19-45-17.png
    • Screenshot 2026-06-22 19-45-29.png
  • Cika_Kure
    Cika_Kure je reagovao(la) na Fearl3ss poruku u temi Ručni satovi sa Like Like.
    Možeš i sada za 50e kupiti, ima po grupama forumima.. Ali fora je što je on sam pričao da je kupio gomile džakova 5ca za dž od sajdžije...
  • Cika_Kure
    Cika_Kure je odgovorio(la) u temi Sta igrate trenutno?.
    I ja sam prvo igrao DS3. I to mi je najteži souls, da li je zato što mi je bio souls prvenac, ili je objektivno težak. Taj prvi minibos...
  • vladarko
    vladarko je odgovorio(la) u temi Blic pitanja.
    @Veselin : možda je vreme za temu "moj novi računar"? :rolleyes:
  • PORSCHE
    PORSCHE je reagovao(la) na R1zl4 poruku u temi Blic pitanja sa Like Like.
    Ja ne bih dao novac za tako nešto, ni po ceni na popustu a sačuvaj bože po regularnoj.
  • Veselin
    Veselin je reagovao(la) na R1zl4 poruku u temi Blic pitanja sa Like Like.
    Ja ne bih dao novac za tako nešto, ni po ceni na popustu a sačuvaj bože po regularnoj.
  • R1zl4
    R1zl4 je odgovorio(la) u temi Blic pitanja.
    Ja ne bih dao novac za tako nešto, ni po ceni na popustu a sačuvaj bože po regularnoj.
  • Dom1nat0R
    Dom1nat0R je odgovorio(la) u temi Sta igrate trenutno?.
    Monogo toga ali recimo to sto su bossovi ekstremno teski, dobar deo tih souls like igara je fantazija i generalno te igre gde se...
Vrh