• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Zvucnici za 30ak e

luka_g6

PCAXE Member
Učlanjen(a)
13.12.2015.
Poruka
138
Rezultat reagovanja
14
Moja konfiguracija
Postovanje svima, interesuje me imate li neki predlog za zvucnike, znam da za ove pare tesko da mogu da se nadju kvalitetni ali ono, cisto da se pristojno cuju i bar malu kolicinu bass-a da imaju, posto ovi Genius su gotovi pritom ne radi jedan, biju 15+ godina vec, a i odvratni su pa cisto onako estetski da osvezim setup nekim "normalnim crnim zvucnicima":D:D
 

Prilozi

spanolo

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
21.02.2021.
Poruka
37
Rezultat reagovanja
13
Moja konfiguracija
Za te pare, da je realtivno fino a estestki dopadljivo i crno, mislim da bi ti odgovarao

MICROLAB M109 2.1


Inace, ti Genius zvucnici, najlegendarniji ikada! :thumb:
 

luka_g6

PCAXE Member
Učlanjen(a)
13.12.2015.
Poruka
138
Rezultat reagovanja
14
Moja konfiguracija
Hvala puno, porucio sam Microlab M300, trebali bi da stignu ovih dana, nadam se da ce me dobro sluziti
 

Simplico

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
18.07.2021.
Poruka
19
Rezultat reagovanja
7
Moja konfiguracija
Trebalo bi da kupim neke najobicnije zvucnike majci za njen desktop, i sad koje god od tih jeftinih da pogledam vidim da kontrolu zvuka imaju na kablu, Genius uglavnom, a onda vidim ove Trust koji deluju solidno



Jel ih ima neko, jesu ok?
 
Vrh