• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Zotac brand

ficha

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
03.02.2014.
Poruka
59
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
Da li neko zna kako se kotira ovaj bradn u nVidia karticima? Jesu li kvalitetni prozivodi kao sto su to recimo Leadtek, Palit, XFX, eVGA, BFG?
 

Grodos

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
31.07.2010.
Poruka
3.167
Rezultat reagovanja
400
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
SoulReaper
CPU & cooler:
Ryzen 5900X
Motherboard:
ASUS TUF X570
RAM:
128GB Kingston Beast
VGA & cooler:
RTX 3080 Ti
Display:
LG 32GP850
HDD:
XPG SX8200 Pro 2TB
Case:
MS Titan 2 PRO
PSU:
Corsair HX1200
Mice & keyboard:
Cougar 700K & Logitech G502SE
OS & Browser:
Win 10 64bit
Pa recimo da su na tom nekom nivou, ako ne i malo bolji (eVGA bi trebala da je za klasu iznad ostalih navedenih). XFX više ne radi sa nVidia-om dok BFG-a na našem tržištu nema već godinama...
 

ficha

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
03.02.2014.
Poruka
59
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
Znaci Zotac nije nista losiji od MSI, Asus, GA? Hteo bih uzeti nesto stariju graficku, ispravnu, ne popravljanu.

Hvala
 

Grodos

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
31.07.2010.
Poruka
3.167
Rezultat reagovanja
400
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
SoulReaper
CPU & cooler:
Ryzen 5900X
Motherboard:
ASUS TUF X570
RAM:
128GB Kingston Beast
VGA & cooler:
RTX 3080 Ti
Display:
LG 32GP850
HDD:
XPG SX8200 Pro 2TB
Case:
MS Titan 2 PRO
PSU:
Corsair HX1200
Mice & keyboard:
Cougar 700K & Logitech G502SE
OS & Browser:
Win 10 64bit
Od MSI-a definitivno ne, bar iz mog iskustva. GBT i Asus su za naše uslove ipak bolji izbor... Koju karticu si planirao da uzimaš?
 

NATO

Banned
Učlanjen(a)
30.07.2014.
Poruka
78
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
nema ga
Pa recimo da su na tom nekom nivou, ako ne i malo bolji (eVGA bi trebala da je za klasu iznad ostalih navedenih). XFX više ne radi sa nVidia-om dok BFG-a na našem tržištu nema već godinama...
BFG ne postoji vise, ja mislim od 2010 ili tako nesto. Prvo su prestali da prave graficke a posle i sve ostalo. Jedno vreme je garancija vazila samo, posle vise ni to. Ako se secam moguce da je PNY jedno vreme nudio zamenu ili popust neki malo veci za vlasnike BFG grafickih.

 

KalibracijaMonitora

PCAXE Member
Učlanjen(a)
28.03.2014.
Poruka
473
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
Other:
Spyder4Elite
Od MSI-a definitivno ne, bar iz mog iskustva.
Iz mog iskustva, MSI grafičke su super :D

ficha, itsvet ne pokazuje nijednu Zotac karticu kao dostupnu, a ako ipak nađeš neku, gledaj koliku garanciju prodavac daje, pa ako je dve godine, uporedi sa cenom ekvivalentne MSI koja ima garanciju tri godine ;)
 
Vrh