• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Yettel garancija za telefon?

xFilip

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
03.04.2024.
Poruka
20
Rezultat reagovanja
3
Moja konfiguracija
Pozdrav svima,

Kakvo je stanje oko garancije preko Yettela, naisao sam na dosta telefona na KP sa 2 god garancije na kojima pisu podaci fizickog lica koje je kupilo telefon.
Kakva je procedura ako ja kupim taj telefon, da li cu imati pravo na garanciju da ga licno odnesem bez te osobe?
Vec sam imao jedno lose iskustvo sa Yettelom jer nisam mogao ja da odnesem, vec su mi rekli da mora lice koje pise na papiru.
Moze li se izbeci Yettel, da se na primer odnese u neki njihov ovlasceni servis koji bi prihvatio tu Yettel-ovu garanciju kao validnu i nakon isteka Apple garancije od godinu dana bez da ih interesuje ciji je telefon. Ili su mozda nesto menjali u medjuvremenu, mozda sada moze bilo ko da odnese?

Svaka informacija je dobrodosla, hvala unapred.
 

Darko Jankovic

PCAXE Member
Učlanjen(a)
03.05.2020.
Poruka
689
Rezultat reagovanja
580
Moja konfiguracija
Kupi uz ovlašćenje od notara, i nemas problem. To ti je mozda 500 dinara.
 

xFilip

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
03.04.2024.
Poruka
20
Rezultat reagovanja
3
Moja konfiguracija
Razmisljao sam i o tome, ali ni taj sto prodaje nije na njegovo ime (i kod ostalih je ista prica, ne samo kod jednog). Plus je problem jer nije covek u mom gradu, telefon bi stigao kurirskom.
 
Vrh