• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

WoW bez subskripcije kad izadju sve ekspanzije?

tekiwow

Newcomer
Učlanjen(a)
05.12.2017.
Poruka
1
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
Da li je istina da kada izadju sve expanzije za WoW da nece morati da se placa mesecno?:)
Pozz
 

Proday

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
2.825
Rezultat reagovanja
91
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
Toshiba A500 1GH
CPU & cooler:
i5 430M
Motherboard:
Intel HM55
RAM:
2x4GB DDR3
VGA & cooler:
G-Force 330M
Display:
Samsung 32"
HDD:
SSD Crucial M4 512gb
Sound:
Integrated
Case:
Belo 16 inca
PSU:
Neko 220V
Optical drives:
Blue ray RW
Mice & keyboard:
Razer DeathAdder i MS4000
Internet:
Telekom Adsl 10/1
OS & Browser:
Windows 8 Ent x64
Other:
HTC Desire S
Naravno da nije istina

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 

Grodos

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
31.07.2010.
Poruka
3.167
Rezultat reagovanja
400
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
SoulReaper
CPU & cooler:
Ryzen 5900X
Motherboard:
ASUS TUF X570
RAM:
128GB Kingston Beast
VGA & cooler:
RTX 3080 Ti
Display:
LG 32GP850
HDD:
XPG SX8200 Pro 2TB
Case:
MS Titan 2 PRO
PSU:
Corsair HX1200
Mice & keyboard:
Cougar 700K & Logitech G502SE
OS & Browser:
Win 10 64bit
Jedino ako Blizzard krene putem mikrotransakcija jer, ako je istina, Ubisoft je objavio da njihove igre zarađuju više putem mikrotransakcija nego kupovinom istih ili putem mjesečne pretlplate. Međutim, nisam siguran dokle je Belgija dogurala u svojoj namjeri da dokaže da su mikrotransakcije tipa lootbox-a u stvari kockanje, na šta ide poseban porez. Ako se to uspije dokazati (iako je svima jasno da lootbox-ovi JESU kockanje), moglo bi svima da se obije o glavu i lično bih volio da tako i bude! Igre su P2W iako svi kategorično tvrde da nisu. Pi*aju po nama i lažu nas da je kiša. Overwatch je dokazao da su mikrotransakcije pravac kojim treba da se ide a pitanje je da li će WoW pratiti. Mada sumnjam. Tu će kravu musti dok ne crkne i onda je samo ugasiti...
 
Vrh