• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

World Of Warcraft pocetnik

NadrkanaPanda

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
03.08.2017.
Poruka
31
Rezultat reagovanja
3
Moja konfiguracija
Pozdrav ljudi! :D Poceo sam igrati wow pre mesec dana odprilike, 110 sam lvl na outland pvp serveru, Pala ret(allianca)
Ne znam gde se tacno nabavlja pvp armor, kako se uzima itd. Pa ako je neko voljan da mi pojasni malo te stvari, bio bih mu zahvalan ! :D
 

Duki94

PCAXE Member
Učlanjen(a)
04.05.2017.
Poruka
228
Rezultat reagovanja
34
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Ryzen 5 1600 3.2 GHz (stock)
Motherboard:
Asus B350 Prime Plus
RAM:
Hyperx Predator 8gb 3000Mhz
VGA & cooler:
Box
Display:
LG 24MP68VQ
HDD:
SSD Samsung Evo 850 250GB / Toshiba 1 TB 7200 DT01ACA100
Sound:
Plantronics Gamecom 388
Case:
MS Black Widow
PSU:
CHIEFTEC GPS-700A8 700W
Optical drives:
/
Mice & keyboard:
A4tech Bloody A90 / Logitech K120
Internet:
Mts 10mbs
OS & Browser:
Windows 10/ Google Chrome i Brave
Other:
/
Kupuješ kod vendora, ofset bi trebao honorom a set igraš arenu i dobijas arena poene i za to kupuješ, neki početni pvp set bi trebao da može da se kupi za embleme koje uzimaš u dandzenima, ako si Greeny farmaj reputaciju za određene frakcije u igri od kojih možeš nabaviti plave iteme, onda kreni da radis dandzene i kupi početni pvp set,i radi BG, ne znam tačno kako je na toj ekspanziji ja sam igrao poslednji put na wotlku

Послато са GT-I9505 уз помоћ Тапатока
 

jevta

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
30.03.2011.
Poruka
34
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
AMD Athlon II x2 250 @ 3.5Ghz Contac 21
Motherboard:
M4A88T-V EVO
RAM:
Exceleram Black Shark CL7 DDR3 2x2GB 1333MHz
VGA & cooler:
VTX 6870+accelero s1
Display:
LG E2240
HDD:
WD 250 GB
Case:
TT Commander ms-i
PSU:
Chieftec CTG-500-80P
Ostavi to dok je vreme. Verujem mi bićeš mi zahvalan kasnije

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 

Rhaegal

PCAXE Member
Učlanjen(a)
14.07.2016.
Poruka
176
Rezultat reagovanja
17
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
Asus TUF A15
CPU & cooler:
Ryzen 7 4800H
RAM:
16 GB
VGA & cooler:
GTX 1650ti
Display:
1920x1080 144Hz
HDD:
512 GB SSD
Mice & keyboard:
MSI Clutch GM41
Kliknes H bilo kada i to ti je honor panel tu mozes videti honor poene koje imas i za njih kupujes iteme kod vendora. U istom tom tabu imas arene. Payload, capture the flag, deathmach itd i tu se boris za honor poene.
 

NadrkanaPanda

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
03.08.2017.
Poruka
31
Rezultat reagovanja
3
Moja konfiguracija
Kliknes H bilo kada i to ti je honor panel tu mozes videti honor poene koje imas i za njih kupujes iteme kod vendora. U istom tom tabu imas arene. Payload, capture the flag, deathmach itd i tu se boris za honor poene.
Video sam da ima neki set armora sto se kupuje sa Echoes of Battle i Echoes of domination, a sa Mark of Honor isto neki set moze kupiti, sta je sad pa to ? :D
 

Rhaegal

PCAXE Member
Učlanjen(a)
14.07.2016.
Poruka
176
Rezultat reagovanja
17
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
Asus TUF A15
CPU & cooler:
Ryzen 7 4800H
RAM:
16 GB
VGA & cooler:
GTX 1650ti
Display:
1920x1080 144Hz
HDD:
512 GB SSD
Mice & keyboard:
MSI Clutch GM41
Uff sad stvarno ne bih mogao da ti kazem. Nisam wow nikad ozbiljno igrao vise onako u prolazu. U MOPu sam isao samo Pvp a u legionu sam samo pve, zavisi koju expanziju igras sad stvarno ne znam...
 

NadrkanaPanda

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
03.08.2017.
Poruka
31
Rezultat reagovanja
3
Moja konfiguracija
Uff sad stvarno ne bih mogao da ti kazem. Nisam wow nikad ozbiljno igrao vise onako u prolazu. U MOPu sam isao samo Pvp a u legionu sam samo pve, zavisi koju expanziju igras sad stvarno ne znam...
Legion igram :D Ima previse stvari u wowu, jako jakoo tesko hvatam sta je sta i zasta sluzi :D
 

Syllar

PCAXE Member
Učlanjen(a)
07.11.2017.
Poruka
331
Rezultat reagovanja
123
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Ryzen 5 5600x
Motherboard:
MSI B350 Bazooka
RAM:
Corsair Vengeance 16gb ddr4 3200mhz Cl16
VGA & cooler:
Asus Dual RX6600
Display:
Asus TUF 249Q
HDD:
1TB wd blue + 120gb Ssd Transcend+ 1tb external + 500gb samsung 980
Case:
MS Industrial Hulk Pro
PSU:
Seasonic S12 620W
Mice & keyboard:
HyperX Alloy Origin Core + G502
Internet:
Neki raspad ( 500kb/s download) - i dalje isti raspad od neta
Pozdrav ljudi! :D Poceo sam igrati wow pre mesec dana odprilike, 110 sam lvl na outland pvp serveru, Pala ret(allianca)
Ne znam gde se tacno nabavlja pvp armor, kako se uzima itd. Pa ako je neko voljan da mi pojasni malo te stvari, bio bih mu zahvalan ! :D
Kontam da si se do sada snasao, pvp setovi su izbaceni u Legionu sav pvp gear dobijas na drop chance iz bgova, arena (jaci rateing arena = bolji gear), na jacem rateingu takodje dobijas i posebne embleme al to je vec ozbiljan rateing ......
Al da ti bude lakse pvp gear je izgubio smisao tako da ti i ne treba, radi pve skupljaj iteme i budzi, u pvpu je drugaciji versatility i to na vrlo neprimetan nacin dok ne dodjes npr na 2400+++ i tada tesko.
Pvp pogotovo random bg ti je zasnovan sada na ilvlu tipa svakih 10 ilvl ti daje 1% statova mislim da je cap na tipa 930-50 nisam igrao mesec-dva nez dal je menjan cap. Ako ti treba bilo sta pitaj slobodno na pm poprilicno dugo sam u wow prici da se plasim i da kazem xD
 

NadrkanaPanda

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
03.08.2017.
Poruka
31
Rezultat reagovanja
3
Moja konfiguracija
Kontam da si se do sada snasao, pvp setovi su izbaceni u Legionu sav pvp gear dobijas na drop chance iz bgova, arena (jaci rateing arena = bolji gear), na jacem rateingu takodje dobijas i posebne embleme al to je vec ozbiljan rateing ......
Al da ti bude lakse pvp gear je izgubio smisao tako da ti i ne treba, radi pve skupljaj iteme i budzi, u pvpu je drugaciji versatility i to na vrlo neprimetan nacin dok ne dodjes npr na 2400+++ i tada tesko.
Pvp pogotovo random bg ti je zasnovan sada na ilvlu tipa svakih 10 ilvl ti daje 1% statova mislim da je cap na tipa 930-50 nisam igrao mesec-dva nez dal je menjan cap. Ako ti treba bilo sta pitaj slobodno na pm poprilicno dugo sam u wow prici da se plasim i da kazem xD
E hvala ti ! :D
 

Syllar

PCAXE Member
Učlanjen(a)
07.11.2017.
Poruka
331
Rezultat reagovanja
123
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Ryzen 5 5600x
Motherboard:
MSI B350 Bazooka
RAM:
Corsair Vengeance 16gb ddr4 3200mhz Cl16
VGA & cooler:
Asus Dual RX6600
Display:
Asus TUF 249Q
HDD:
1TB wd blue + 120gb Ssd Transcend+ 1tb external + 500gb samsung 980
Case:
MS Industrial Hulk Pro
PSU:
Seasonic S12 620W
Mice & keyboard:
HyperX Alloy Origin Core + G502
Internet:
Neki raspad ( 500kb/s download) - i dalje isti raspad od neta

NadrkanaPanda

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
03.08.2017.
Poruka
31
Rezultat reagovanja
3
Moja konfiguracija
hahahahaha :D Cak sam i ja batalio posle godina i godina, mozda al veliko mozda se vratim kad izadje full BFA al wow je izgubio smisao, nije to to vise :D
Uplatim sebi mesec dana mozda od toga igram 2 nedelje. Za to vreme bude mi zanimljiv PvP al mi brzo dosadi, pogotovo sto sam noob :D A za PvE nemam nesto zivaca, a i niko me nece sa 920lvl gear-om :D Nisam igrao od pocetka februara, i video proku da je upalio strim pre neki dan, pa sam se sad opet nalozio i uplatio sebi 30dana:D
 

Syllar

PCAXE Member
Učlanjen(a)
07.11.2017.
Poruka
331
Rezultat reagovanja
123
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Ryzen 5 5600x
Motherboard:
MSI B350 Bazooka
RAM:
Corsair Vengeance 16gb ddr4 3200mhz Cl16
VGA & cooler:
Asus Dual RX6600
Display:
Asus TUF 249Q
HDD:
1TB wd blue + 120gb Ssd Transcend+ 1tb external + 500gb samsung 980
Case:
MS Industrial Hulk Pro
PSU:
Seasonic S12 620W
Mice & keyboard:
HyperX Alloy Origin Core + G502
Internet:
Neki raspad ( 500kb/s download) - i dalje isti raspad od neta
Uplatim sebi mesec dana mozda od toga igram 2 nedelje. Za to vreme bude mi zanimljiv PvP al mi brzo dosadi, pogotovo sto sam noob :D A za PvE nemam nesto zivaca, a i niko me nece sa 920lvl gear-om :D Nisam igrao od pocetka februara, i video proku da je upalio strim pre neki dan, pa sam se sad opet nalozio i uplatio sebi 30dana:D
Predosadan je, cak sam i Mythic titlove pokupio bio sam u bas ozbiljnom guildu godinama, smucio mi se pve...gold token za evropu i ameriku uopste nije fer, npr ja wow mesecno nisam platio od kad postoji token, al sad je cena tokena u goldima toliko skocila da nemam vremena ni volje da farmam vise dok je za Amere duplo jeftiniji :/
 
Vrh