• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Wolfestein 2009

Typhoon.X

Moderator
Učlanjen(a)
12.04.2009.
Poruka
1.219
Rezultat reagovanja
221
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
Seraphim/Azrael
CPU & cooler:
AMD Ryzen 3700X | AC Liquid Freezer II 360
Motherboard:
X570 Aorus Elite
RAM:
2x16GB G.Skill TridentZ Neo 3600Mhz 16-19-19-39
VGA & cooler:
GIGABYTE GeForce GTX 1080 Ti Gaming OC 11G
Display:
DeLL G3223D
HDD:
A-Data SX8200 Pro 512GB + Crucial P1 1TB + Seagate ST1000VX000 + WDC WD20EARX
Sound:
FX-AUDIO DAC-X6
Case:
NZXT H710
PSU:
CM V1200 Platinum
Optical drives:
Xternal LG GP08NU6W
Mice & keyboard:
Corsair K70 RGB Mk.2 (MX Brown) | Logitech G502 Lightspeed
Internet:
SBB Cable 300/30
OS & Browser:
Microsoft Windows 10 Pro x64 | Firefox
Other:
Dell Latitude 5400 | Mikrotik hAp ax3 | Galaxy S21 Ultra | Sennheiser HD518

darkado

PCAXE Member
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
828
Rezultat reagovanja
1
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
AMD Athlon x2 7750 @ 3.1ghz [Thermaltake Ruby ORB]
Motherboard:
Gigabyte MA770-UD3 (rev 2.0)
RAM:
2GB Kingmax 1066 + 2GB Geil Ultra 800
VGA & cooler:
Saphire Radeon 5750 1GB
Display:
Samsung T220
HDD:
WD 320 AAKS + WD 500 ABYS
Sound:
Integrusha
Case:
Cooler Master Elite 332
PSU:
LC Power Metatron Prophecy 750W
Optical drives:
Pioneer 215
Mice & keyboard:
Logitech Internet multimedia keyboard + MX510
Internet:
2Mb
OS & Browser:
Win7 RTM 64-bit
u decembru :d:d:d
 

SORD

PCAXE Member
Učlanjen(a)
03.04.2009.
Poruka
650
Rezultat reagovanja
1
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Intel C2D E8400 - MegaHalems + Noctua NF-P12
Motherboard:
MSI G41-P28 shit
RAM:
Kingston HyperX 2x4GB DDR3
VGA & cooler:
Gainward GTX465 unlock -> GTX470
Display:
Samsung BX 2231
Case:
Cooler Master HAF 932
PSU:
Powered by Cooler Master UCP 1100
Mice & keyboard:
Razer Lachesis Phantom white & Razer Arctosa

Flight

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
21.04.2009.
Poruka
1.016
Rezultat reagovanja
1
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
X3 425@X4 B25@4000Mhz - Neki Thermalright
Case:
Chieftec Prostreet Rev. 3.0
ja sam kad sam uzeo 4850 prvo preshao planescape torment :)
Planescape Torment, sam presao daleke '99.-te, i to za 12 dana (igra je 80+ sati), to je jedna od 2-3 najbolje igre ikada napravljene!!!

Darkado care! :)
 

darkado

PCAXE Member
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
828
Rezultat reagovanja
1
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
AMD Athlon x2 7750 @ 3.1ghz [Thermaltake Ruby ORB]
Motherboard:
Gigabyte MA770-UD3 (rev 2.0)
RAM:
2GB Kingmax 1066 + 2GB Geil Ultra 800
VGA & cooler:
Saphire Radeon 5750 1GB
Display:
Samsung T220
HDD:
WD 320 AAKS + WD 500 ABYS
Sound:
Integrusha
Case:
Cooler Master Elite 332
PSU:
LC Power Metatron Prophecy 750W
Optical drives:
Pioneer 215
Mice & keyboard:
Logitech Internet multimedia keyboard + MX510
Internet:
2Mb
OS & Browser:
Win7 RTM 64-bit
e kad sam vetj bio mali 99-te, reshio sam da ne propustim deo gaming istorije i nisam se pokajao.

anyway da se vratim malo na temu, nije losh wolfenstein, malo ste me zaplashili ali ok je igra. svakako mi je bolji od call of juarez 2.
 
M

Misko78

Guest
Tema je W2009 a ne PS:Torment ili druge igre. Drzite se teme ili ide brisanje. Hvala.
 

Flight

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
21.04.2009.
Poruka
1.016
Rezultat reagovanja
1
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
X3 425@X4 B25@4000Mhz - Neki Thermalright
Case:
Chieftec Prostreet Rev. 3.0
e kad sam vetj bio mali 99-te, reshio sam da ne propustim deo gaming istorije i nisam se pokajao.

anyway da se vratim malo na temu, nije losh wolfenstein, malo ste me zaplashili ali ok je igra. svakako mi je bolji od call of juarez 2.
Onda cu da instaliram Vulfenstajn, taman da vidim koliko sam bio u pravu sto se screenshotova tice! :)
 

darkado

PCAXE Member
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
828
Rezultat reagovanja
1
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
AMD Athlon x2 7750 @ 3.1ghz [Thermaltake Ruby ORB]
Motherboard:
Gigabyte MA770-UD3 (rev 2.0)
RAM:
2GB Kingmax 1066 + 2GB Geil Ultra 800
VGA & cooler:
Saphire Radeon 5750 1GB
Display:
Samsung T220
HDD:
WD 320 AAKS + WD 500 ABYS
Sound:
Integrusha
Case:
Cooler Master Elite 332
PSU:
LC Power Metatron Prophecy 750W
Optical drives:
Pioneer 215
Mice & keyboard:
Logitech Internet multimedia keyboard + MX510
Internet:
2Mb
OS & Browser:
Win7 RTM 64-bit
grafika jesete prilichno losha, ali svashta okolo mozhe da se unishti, pogodjeni delovi neprijatelju odlichno izgledaju (dok ne nestanu), za sada deluje zanimljivo i nije mi teshko da predjem preko grafike. jedino mi dosadilo da vishe igram amere koji spasavaju svet, posebno shto mu je prezime americhko koliko i hitler.
 

mINUS

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
2.353
Rezultat reagovanja
3
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Phenom II [email protected] + Prolimatech Megahalems
Motherboard:
Gigabyte GA-790XTA-UD4
RAM:
12GB DDR3 HyperX 1600
VGA & cooler:
MSI GTX660 Twin Frozr
Display:
Benq G2420HD 24"
HDD:
SSD 840EVO 250GB, 2x1TB Samsung
Sound:
Audigy 4 + Altec MX5021 + Sennheiser HD555@HD595
Case:
CM HAF932 + Zalman MFC1 Plus
PSU:
Chieftec APS-750C Modular
Optical drives:
Pioneer DVR-216D 20x DVD-RW
Mice & keyboard:
MS Sidewinder + Logitech ultraX
Internet:
30+ MGbit
OS & Browser:
Win 8.1 x64
Other:
Nexus 4
^ ahahaha, zato ga u pola igrice zovu bi dzej :D
 

darkado

PCAXE Member
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
828
Rezultat reagovanja
1
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
AMD Athlon x2 7750 @ 3.1ghz [Thermaltake Ruby ORB]
Motherboard:
Gigabyte MA770-UD3 (rev 2.0)
RAM:
2GB Kingmax 1066 + 2GB Geil Ultra 800
VGA & cooler:
Saphire Radeon 5750 1GB
Display:
Samsung T220
HDD:
WD 320 AAKS + WD 500 ABYS
Sound:
Integrusha
Case:
Cooler Master Elite 332
PSU:
LC Power Metatron Prophecy 750W
Optical drives:
Pioneer 215
Mice & keyboard:
Logitech Internet multimedia keyboard + MX510
Internet:
2Mb
OS & Browser:
Win7 RTM 64-bit
da, b.j. nasahapimapetilon :d
 

VALDIMAR

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
14.07.2009.
Poruka
23
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Intel E4500 Core2Duo 2.21GHz
Motherboard:
Foxconn P35A01
RAM:
2x2 GB DDR2 Kingston HyperX - 1066Mhz
VGA & cooler:
GeForce GTX-275 896MB DDR3
Display:
LG W2241S FLATRON
HDD:
WD Caviar Black 1TB + 640GB
Sound:
Realtek® ALC888 (HDA)
Case:
Crno i fino
PSU:
OCz 500W
Optical drives:
Samsung CDDVDW SH-S223C
Mice & keyboard:
Logitech Lasser RX1000
Internet:
ADSL
OS & Browser:
OSX (10.7) + Win7 64bit
grafika jesete prilichno losha, ali svashta okolo mozhe da se unishti, pogodjeni delovi neprijatelju odlichno izgledaju (dok ne nestanu), za sada deluje zanimljivo i nije mi teshko da predjem preko grafike. jedino mi dosadilo da vishe igram amere koji spasavaju svet, posebno shto mu je prezime americhko koliko i hitler.
Ja se ne bih složio da je grafika prilično loša, odakle sad to?

Ovom endžinu nedostaje svega nekoliko sitnica pa da ima sve što i Crytek-ov recimo, što je razlog da objekti u igri ne izgledaju dovoljno ubedljivo premda nisu ni na tom nivou po pitanju izrade (imaju manje poligona i generalno face su mogle da budu za nijansu bolje odrađene). Ali ako pogledamo kako su ovde odrađene teksture i naročito sa koliko detalja i ukusa u likovnom pogledu su odrađene mape (enterijer posebno), teško da je tu nešto loše? Heh, ok... Ima malo previše onih duguljastih nemačkih zastava okačenih malte ne svuda po zidovima, čega siguran sam nije bilo onda, ali to i nije zamerka ovde jer je inače fašistička zastava sa Svastikom jedna od najbolje osmišljenih zastava ikada, i u suštini to dobro stoji!

Zato mi nije baš najjasnija kuknjava pojedinaca po pitanju grafike. Ne sećam se da se neko preterano žalio racimo na grafiku u S.T.A.L.K.E.R. CS, a ovde je sve barem za nijansu bolje odrađeno, izuzev što zadnji S.T.A.L.K.E.R. ima ugrađen recimo SSAO i Ambient occlusion maping a koliko vidim ovde toga nema pa objekti nemaju difuzna zasenčenja! A to zašto igra ima pomalo cartoonish izgled verovatno ima veze sa njenim predhodnicima... Znači ovde suvi realizam otpada jer to nikada nije ni bio cilj, posebno zato što je i sama igra sve samo ne realistična... Mislim da se ovde više radi o predrasudi, jer većina nije dobila ono što je u grafičkom smislu ponudio RTCW onda kada je izašao, plus što gejmeri u globalu znaju da je ovo rađeno na sada već matorom endžinu pa im to nije kao to! Oblivion je primera radi bio rađen u više nego matorom endžinu pa niko nije kukako na grafiku, samo što ljudi to nisu znali uglavnom, i eto... Odma sve štima!

Meni ove stvari ne smetaju, čak sam baš onako lagano prelazio igru jer sam dosta razgledao kako su stvari napravljene. Ali ono što mi je itekako zasmetalo je taj usiljeni i po svaku cenu nametnuti i polovični non linear/open world koncept, kao i to što se sve dešava praktično na jednom mestu. Jeste tu je cepelin, malo priroda i malo veil okruženje, ali bojim se da to ne pije vodu posle onakvog predhodnika kakav je to bio RTCW. Sama radnja u gradu je frustrirajuće dosadna i iscpekana, NEZANIMLJIVA... A pokret otpora ispade jedino stanovništvo u dotičnom gradu, plus što su isti smešteni po kućama koje nisu nimalo skrovite! Dijalozi su smešni, voice acting je osrednji, i ne znam stvarno šta su hteli da postignu sa onim isforsiranim B.J. u malte ne svakom dijalogu! To zaista para uvo već posle nekog vremena. Da vas podsetim, u RTCW-u niko glavnog junošu nije ni zvao po imenu. Svi likovi na terenu koje je susretao su mu se obraćali krajnje jednostavno sa American?!... i to je to, izuzev Wilhelm "Deathshead" Strasse, koji pred prvi duel sa ubersoldat-om kaže Ah, agent Blaskovic!!!

Nedostajala mi je jako noga tj. cipeliranje, za šta mislim da je greh bilo izbaciti je jer je to ovaj fps izdvajalo od ostalih između ostalog i po tome. Što se protivnika tiče, odlično su animirani i moram priznati da je napucavanje istih zabavno čemu dosta doprinosi i više nego dobro odrađen kompletan particle effects u igri, ali nekako mi se čini da ima previše ovih super vojnika, dok je sama borba nekako neizbalansirana. Ai je loš, dinamika same borbe u igri kao i da ne postoji, a i taj mix običnih i super vojnika me nije nešto oduševio! Oni štitovi su čist višak a i naučna fantastika u svakom pogledu... Nekako mi to ne stoji, možda ponajviše zato što to nisu žive stvari, već oruđa koja da su nemci zaista imali dobili bi rat dok kažeš britva... Ne bi im ni trebali ovi super vojnici, bili bi im više nego dovoljni ovakvi portabl štitovi!

Dakle cenim da bi igra bila kud i kamo bolja da je pre svega ostala linearna po pitanju koncepta, jer ako je nešto linearno to ne mora da znači da je generalno loše... Posebno ne ako se dobro odradi AI i koncept same borbe kao i njegova dinamika... Nešto poput onoga što je nudio Crysis!

Ovako, barem ja lično nemam velike reči hvale, osim baš za grafiku odnosno aj da budem malo precizniji, za level design! Ostalo je boranija!
 
Poslednja izmena:

S.T.A.R.A.C.

PCAXE Member
Učlanjen(a)
10.07.2009.
Poruka
289
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Core 2 Duo E8400 4.2GHz / Zalman CNPS7000B-AlCu
Motherboard:
Asus P5Q Pro P45
RAM:
Geil DDR2 / 2x1GB / CL4
VGA & cooler:
MSI GTX 280 Super OC @ 700/1400/2500
Display:
Asus 22" VW220T
HDD:
Seagate Barracuda 320GB SATA II
Case:
Sharkoon Rebel 9
PSU:
Corsair HX620W
Optical drives:
Pionner 215DBK / LG Electronics GSA H55N
Zato mi nije baš najjasnija kuknjava pojedinaca po pitanju grafike. Ne sećam se da se neko preterano žalio racimo na grafiku u S.T.A.L.K.E.R. CS, a ovde je sve barem za nijansu bolje odrađeno, izuzev što zadnji S.T.A.L.K.E.R. ima ugrađen recimo SSAO i Ambient occlusion maping a koliko vidim ovde toga nema pa objekti nemaju difuzna zasenčenja! A to zašto igra ima pomalo cartoonish izgled verovatno ima veze sa njenim predhodnicima... Znači ovde suvi realizam otpada jer to nikada nije ni bio cilj, posebno zato što je i sama igra sve samo ne realistična... Mislim da se ovde više radi o predrasudi, jer većina nije dobila ono što je u grafičkom smislu ponudio RTCW onda kada je izašao, plus što gejmeri u globalu znaju da je ovo rađeno na sada već matorom endžinu pa im to nije kao to! Oblivion je primera radi bio rađen u više nego matorom endžinu pa niko nije kukako na grafiku, samo što ljudi to nisu znali uglavnom, i eto... Odma sve štima!
Drug, ti si izgleda zaboravio kako Clear Sky izgleda :) Ovo je za klasu losije od CS-a. Ma za dvije klase. Texture su losije, manje poligona, nedostaje parallax, SSAO, nema full dinamicno osvjetljenje, nema dinamicno volumetricno osvjetljenje, nema dinamicne mokre povrsine, nema dinamicni dim, nema smjenu dan/noc, nema vremenske promjene, itd.

Evo par shotki za poredjenje :)
 

Prilozi

VALDIMAR

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
14.07.2009.
Poruka
23
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Intel E4500 Core2Duo 2.21GHz
Motherboard:
Foxconn P35A01
RAM:
2x2 GB DDR2 Kingston HyperX - 1066Mhz
VGA & cooler:
GeForce GTX-275 896MB DDR3
Display:
LG W2241S FLATRON
HDD:
WD Caviar Black 1TB + 640GB
Sound:
Realtek® ALC888 (HDA)
Case:
Crno i fino
PSU:
OCz 500W
Optical drives:
Samsung CDDVDW SH-S223C
Mice & keyboard:
Logitech Lasser RX1000
Internet:
ADSL
OS & Browser:
OSX (10.7) + Win7 64bit
Drug, ti si izgleda zaboravio kako Clear Sky izgleda :) Ovo je za klasu losije od CS-a. Ma za dvije klase. Texture su losije, manje poligona, nedostaje parallax, SSAO, nema full dinamicno osvjetljenje, nema dinamicno volumetricno osvjetljenje, nema dinamicne mokre povrsine, nema dinamicni dim, nema smjenu dan/noc, nema vremenske promjene, itd.

Evo par shotki za poredjenje :)
Ne nisam, a mislim i da nema potrebe da se razbacuješ sa tim screenovima kod prilično očiglednih stvari! CS ima nove cake integrisane u endžine, ali teksture i modeli (u anatomskom delu) izgledaju malo lošije! Doduše face izgledaju bolje u CS-u i modeli sve skupa imaju veći broj poligona, ali je zato karakterna animacija mnooogo bolja u Wolfensteinu!

Dakle može se reći da sve skupa CS ima još podosta stvari koje Wolf nema integrisane u endžine ali je to opet ne čini vizuelno drastično boljom igrom! Smena dana i noći je zezalica i to nije problem napraviti niti u jednom endžinu, mokre teksture su čista šminka, fino izgledaju ali to si mogao i ovde da vidiš, recimo kaldrma u zamku izgleda prilično mokro! Jedina razlika je u dinamičkom menjanju specularne teksture koja definiše stepen refleksije u momentu kada recimo kiša počne da pada! Šminka i prilično jeftin trik! Što se tiče volumetričkog osvetljenja to je ok, ali to opet ne čini CS drastično boljim u vizuelnom delu!

Na likovnom planu obe igre funkcionišu dobro, što je veoma bitno, premda s tim u vezi opet blagu prednost dajem wolfensteinu jer su se autori više potrudili da iskoriste igru svetlosti kako bi efektnije obojili enterijer. Tu je CS po mom mišljenju skroman, jer se sve svodi na logično dobijeno svetlo opet logično raspoređenim svetlosnim izvorima u prostoru što je u suštini OK za igru kao što je STALKER jer tamo i ne treba ništa više od toga. Ovde to često nije slučaj, već su se autori poigrali svetlom često bojeći i akcentujući određene delove enterijera, što je ipak jedan zadatak više, pa cenim da je red to pohvaliti!

A što se tiče slika, pogledaj malo teksture ovde ponovo pa ih uporedi! Svaka je prilično pedantno odrađena, i sve su oštre čak i kada stojiš tik do zida!

Dakle poenta ove moje priče je da nije sve u endžinu već ima dosta toga u tome koliko se ko potrudio da nešto napravi!

 

S.T.A.R.A.C.

PCAXE Member
Učlanjen(a)
10.07.2009.
Poruka
289
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Core 2 Duo E8400 4.2GHz / Zalman CNPS7000B-AlCu
Motherboard:
Asus P5Q Pro P45
RAM:
Geil DDR2 / 2x1GB / CL4
VGA & cooler:
MSI GTX 280 Super OC @ 700/1400/2500
Display:
Asus 22" VW220T
HDD:
Seagate Barracuda 320GB SATA II
Case:
Sharkoon Rebel 9
PSU:
Corsair HX620W
Optical drives:
Pionner 215DBK / LG Electronics GSA H55N
Ne nisam, a mislim i da nema potrebe da se razbacuješ sa tim screenovima kod prilično očiglednih stvari! CS ima nove cake integrisane u endžine, ali teksture i modeli (u anatomskom delu) izgledaju malo lošije! Doduše face izgledaju bolje u CS-u i modeli sve skupa imaju veći broj poligona, ali je zato karakterna animacija mnooogo bolja u Wolfensteinu!

Dakle može se reći da sve skupa CS ima još podosta stvari koje Wolf nema integrisane u endžine ali je to opet ne čini vizuelno drastično boljom igrom! Smena dana i noći je zezalica i to nije problem napraviti niti u jednom endžinu, mokre teksture su čista šminka, fino izgledaju ali to si mogao i ovde da vidiš, recimo kaldrma u zamku izgleda prilično mokro! Jedina razlika je u dinamičkom menjanju specularne teksture koja definiše stepen refleksije u momentu kada recimo kiša počne da pada! Šminka i prilično jeftin trik! Što se tiče volumetričkog osvetljenja to je ok, ali to opet ne čini CS drastično boljim u vizuelnom delu!

Na likovnom planu obe igre funkcionišu dobro, što je veoma bitno, premda s tim u vezi opet blagu prednost dajem wolfensteinu jer su se autori više potrudili da iskoriste igru svetlosti kako bi efektnije obojili enterijer. Tu je CS po mom mišljenju skroman, jer se sve svodi na logično dobijeno svetlo opet logično raspoređenim svetlosnim izvorima u prostoru što je u suštini OK za igru kao što je STALKER jer tamo i ne treba ništa više od toga. Ovde to često nije slučaj, već su se autori poigrali svetlom često bojeći i akcentujući određene delove enterijera, što je ipak jedan zadatak više, pa cenim da je red to pohvaliti!

A što se tiče slika, pogledaj malo teksture ovde ponovo pa ih uporedi! Svaka je prilično pedantno odrađena, i sve su oštre čak i kada stojiš tik do zida!

Dakle poenta ove moje priče je da nije sve u endžinu već ima dosta toga u tome koliko se ko potrudio da nešto napravi!
Pa sve su to trikovi i sminke :)

Stalker se fura na realizam po pitanju grafike. Tu dizajneri nisu imali slobodu da maltene rade sta hoce, vec im je cilj kopirati Zonu onakvu kakva jeste. Tu nema mnogo mjesta za kreativnost. Mislim to znas.

Jeste, Wolfenstein ima zivlje boje, i to je sve. Tu su dizajneri imali daleko vecu slobodu, ali je bas ne vidim da su nesto posebno napravili. Prosjecna igra sa prosjecnom grafikom. Jos da se ne zove tako...

Stalker mi izgleda duplo bolje. A i ne bih bas poredio te dvije igre. Meni je recimo Gothic3 dizajn vrh.
 

rex1825

PCAXE Member
Učlanjen(a)
23.08.2009.
Poruka
114
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
AMD Phenom II 955 BE under CM TX2
Motherboard:
DFI LanParty DK 790FXB-M2RS
RAM:
2x1GB DDRII 800MHz
VGA & cooler:
ATI 4870 512MB stock dual slot
Display:
Asus MK241H + Samsung SM730BF
HDD:
2x WD320 RAID0 + WD750
Sound:
SB Live 5.1 Digital
Case:
ThermalTake Element S & NZXT Tempest
PSU:
Corsair TX750
Optical drives:
LG DVD-ROM, NEC DVD-RW
Mice & keyboard:
Logitech MX518 + G15
Internet:
ADSL
OS & Browser:
WinXP SP3, Win7 64bit, Ubuntu 9.04 64bit, MacOS 10.5.2
Other:
Quad Boot OS
...ja sam se realno razocarao u ovaj Wolf... Mogli su sve dosta bolje da odrade, a sto se tice Grafike, sve mi je nekako plasticno, bez efekata kao sto S.T.A.R.A.C. rece...

Pozz...
 

darkado

PCAXE Member
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
828
Rezultat reagovanja
1
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
AMD Athlon x2 7750 @ 3.1ghz [Thermaltake Ruby ORB]
Motherboard:
Gigabyte MA770-UD3 (rev 2.0)
RAM:
2GB Kingmax 1066 + 2GB Geil Ultra 800
VGA & cooler:
Saphire Radeon 5750 1GB
Display:
Samsung T220
HDD:
WD 320 AAKS + WD 500 ABYS
Sound:
Integrusha
Case:
Cooler Master Elite 332
PSU:
LC Power Metatron Prophecy 750W
Optical drives:
Pioneer 215
Mice & keyboard:
Logitech Internet multimedia keyboard + MX510
Internet:
2Mb
OS & Browser:
Win7 RTM 64-bit
sad kad sam malo odmakao ja sam odushevljen. napucavanje je odlichno, motji su zanimljive samo su mi misije malo suvoparne.
 

Villy

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
08.08.2009.
Poruka
1.717
Rezultat reagovanja
5
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
Toshiba i5 6200U, GTX930M, 16GB, 256GB SSD
CPU & cooler:
i5 6600K + EKWB Predator 240
Motherboard:
AsRock Z170 Extreme 4
RAM:
16GB@2400 DDR4 Kingston Black Fury
VGA & cooler:
Gigabyte GTX1060 OC 6G
Display:
BenQ 2420HDB + Sony 55x8507 4K, Android,
HDD:
Samsung 850 Evo 128+Green 2TB+ 2x Green 1TB
Sound:
Xonar DSX+4562OP AMP+XonarU7+Altec MX5021+Microlab SOLO 6C
Case:
MS black widow
PSU:
Thermaltake 730W modular
Optical drives:
Samsung Full black
Mice & keyboard:
Razor Mamba+Chroma
Internet:
ADSL
OS & Browser:
Win10
Other:
BMW Series 4 M package 2015, Note 5, DeskJet 4530, Oppo HA2 DAC + Kef M500, PS4 Pro
Ja se malo mučim oko onog švabe Hansa, jer sad kad sam mu sredio one štitove ne mogu da ga ubijem dole gde su oni zupčanici....Nemam ništa osim mitraljeza i ono plazma i tesla pištolja, a on me za to kratko vreme izroka pošteno... JBG
 
Poslednja izmena od urednika:
M

Misko78

Guest
Molim da se bilo kakvo otkrivanje sadrzaja igre stavlja pod spoiler tagove.
 
Vrh