• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Video klipovi fudbalskih golova i poteza!

misticx

PCAXE OC team
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
953
Rezultat reagovanja
20
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
MacBook 12" 2017
CPU & cooler:
AMD TR2 2920X @4.3GHz @ EK-FB ASUS X399 Monoblock & 2 x EK-CoolStream SE 360 @ Corsair LL120 RGB
Motherboard:
ASUS X399 ROG ZENITH EXTREME
RAM:
32GB DDR4 CORSAIR VENGEANCE RGB PRO 3000MHz
VGA & cooler:
ASUS GTX 1080TI STRIX GAMING @ EK-FC1080 GTX Ti Strix RGB
Display:
27" ASUS VG278Q 144Hz + 27" ACER V276HL + 27" LG 4K UK650-W
HDD:
Samsung 950PRO 512GB M.2 NVMe + 2x Samsung 860 EVO 1TB + 2x Samsung 850 EVO 250GB & QNAP 12TB
Sound:
Logitech Z-5500 Digital & Razer Mano' War 7.1 Wireless
Case:
Phantex Evolv X
PSU:
EVGA SuperNOVA 850 G2 850W
Optical drives:
none
Mice & keyboard:
Razer Lancehead TE @ Razer Gigantus & Corsair Vengence K90
Internet:
SBB 100/10Mb
OS & Browser:
Windows 10 x64 Pro
Poslednja izmena od urednika:

CAR

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
16.04.2009.
Poruka
1.694
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Intel® Core™ i7-920 @ 4.4GHz (21x210) HT-off / Noctua NH-D14
Motherboard:
Gigabyte EX58-UD5
RAM:
3x2GB Mushkin Blackline PC3-12800 CL7 1600MHz @ 1680MHz 7-9-7-24 1T
VGA & cooler:
PowerColor Radeon HD 5850 @ 950/1275MHz
Display:
Samsung SyncMaster T220
HDD:
Crucial RealSSD C300 128GB / Samsung Spinpoint F4EG 2TB
Sound:
Creative Labs Sound Blaster X-Fi Titanium Fatal1ty Pro Series / Logitech Z-5500 Digital
Case:
Cooler Master Cosmos S
PSU:
Cooler Master Real Power M1000
Optical drives:
Samsung SH-S203B
Mice & keyboard:
Logitech MX 1100 / Logitech Wave Keyboard
Internet:
aDSL 1024/128
OS & Browser:
Windows XP Professional Edition Service Pack 2 / Windows 7 Ultimate 64-bit
Other:
PowerColor TV Wonder 650 / Corsair Flash Voyager GTR 32GB / Apacer HT203 200X 1GB

Igoritza

PCAXE Member
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
290
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Phenom 9850 BE + modded Intel stock cooler
Motherboard:
DFI LP UT 790FX-M2R
RAM:
2x2GB Kingston @1033Mhz
VGA & cooler:
Gainward 4850
Display:
LG L222WS
HDD:
Samsung 250Gb
Sound:
Bernstein audio module (uz plochu)
Case:
Blueberry Igoritza edition
PSU:
LC Power 550W
Optical drives:
Mrtvi Optiarc
Mice & keyboard:
Logitech UltraX Premium + Logitech RX1000
Internet:
SBB
OS & Browser:
Windows XP SP3
Other:
home made astal, mnogo gotivan
najbolji golovi u istoriji fudbala su:

1.



2.



3.

Gol hozebe echeverije (Joseba Etxeberria) makazicama, koji ne mogu da nadjem na jutubu, koji je dao, valjda protiv dinama u kupu kupova. uhvatio je centarshut koji je bio namenjen nekom na header, od igracha iza njegovih ledja, dok je bukvalno izvodio salto unazad.

4. kifla -

 
M

Misko78

Guest
Prvo to su najbolji golovi u istoriji fudbala samo po tvom misljenju. Po mom je bolje ovo a opet ne mogu da kazem da je najbolje u istoriji, previse je pretenciozno.

1. Piksijev laznjak protiv Spanije 1990.




2. Maradona protiv Engleske 1986.


3. Maradona protiv Belgije 1986.


4. Paul Breitner protiv nas 1974. 6:20


5. I za kraj golcina Marka Van Bastena u finalu EP 1988.
 
Poslednja izmena od urednika:

ivke76

PCAXE Member
Učlanjen(a)
02.04.2009.
Poruka
190
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
Maradona definitivno najbolji + "George Weah" je imao slican "run" preko celog terena ali ne mogu da se setim protiv koga je igrao milan :)

p.s. Igoru su (naravno) najbolji golovi gde igraci izvode mawashi geri/"new age dance" piruete po terenu :d
Prosto voli covek :D

@edit:

nadjoh ;)



Prvi na listi (naravno) :balavim: mada ni broj 2 nije los ;)
 
Poslednja izmena:

misticx

PCAXE OC team
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
953
Rezultat reagovanja
20
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
MacBook 12" 2017
CPU & cooler:
AMD TR2 2920X @4.3GHz @ EK-FB ASUS X399 Monoblock & 2 x EK-CoolStream SE 360 @ Corsair LL120 RGB
Motherboard:
ASUS X399 ROG ZENITH EXTREME
RAM:
32GB DDR4 CORSAIR VENGEANCE RGB PRO 3000MHz
VGA & cooler:
ASUS GTX 1080TI STRIX GAMING @ EK-FC1080 GTX Ti Strix RGB
Display:
27" ASUS VG278Q 144Hz + 27" ACER V276HL + 27" LG 4K UK650-W
HDD:
Samsung 950PRO 512GB M.2 NVMe + 2x Samsung 860 EVO 1TB + 2x Samsung 850 EVO 250GB & QNAP 12TB
Sound:
Logitech Z-5500 Digital & Razer Mano' War 7.1 Wireless
Case:
Phantex Evolv X
PSU:
EVGA SuperNOVA 850 G2 850W
Optical drives:
none
Mice & keyboard:
Razer Lancehead TE @ Razer Gigantus & Corsair Vengence K90
Internet:
SBB 100/10Mb
OS & Browser:
Windows 10 x64 Pro
Koje ste vi lozane (CARe ti pogotovo :D) ovo nije tehnicki najbolji gol,vecj jbt lik se sunjao iza golmana i oteo mu loptu,meni je sama ta ideja genijalna :D
A ako cjemo bas najbolji gol na svetu je definitivno roberto carlosov cuveni "impossible goal",to je definitivno nesto najneverovatnije,i tehnicki savrseno.
 
M

Misko78

Guest
Nisi video taj Sesticev, uostalom CAR je napisao "na ovu temu" tj. kad igrac zezne golmana.

Islo je nekako ovako, Borota je te 1978. na derbiju odbranio udarac i uhvatio loptu. Sestic mu se prikrao i rekao mu nesto u stilu "Borota, daj vise izvedi taj gol aut" i ovaj je spustio luptu na zemlju Sele je oduzeo i dao gol.

A taj Karlosov jeste fenomenalan ali po mom misljenju je daleko bolji Bastenov koji sam okacio iako je Karlosov sigurno jedan od najspektakularnijih golova ikad datih. Da objasnim zasto, Basten je tacno znao sta radi i gol je 100% produkt vestine, Karlos je imao mnoooogo srece ovde, prvo mu je lopta skoro pobegla, i na kraju i odskocila a kako je bio u punoj brzini i u mrtvom uglu gde vise nije mogao da centrira vise je opalio u stilu "sut iz ocaja", i usao je u legendu.
 
Poslednja izmena od urednika:

misticx

PCAXE OC team
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
953
Rezultat reagovanja
20
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
MacBook 12" 2017
CPU & cooler:
AMD TR2 2920X @4.3GHz @ EK-FB ASUS X399 Monoblock & 2 x EK-CoolStream SE 360 @ Corsair LL120 RGB
Motherboard:
ASUS X399 ROG ZENITH EXTREME
RAM:
32GB DDR4 CORSAIR VENGEANCE RGB PRO 3000MHz
VGA & cooler:
ASUS GTX 1080TI STRIX GAMING @ EK-FC1080 GTX Ti Strix RGB
Display:
27" ASUS VG278Q 144Hz + 27" ACER V276HL + 27" LG 4K UK650-W
HDD:
Samsung 950PRO 512GB M.2 NVMe + 2x Samsung 860 EVO 1TB + 2x Samsung 850 EVO 250GB & QNAP 12TB
Sound:
Logitech Z-5500 Digital & Razer Mano' War 7.1 Wireless
Case:
Phantex Evolv X
PSU:
EVGA SuperNOVA 850 G2 850W
Optical drives:
none
Mice & keyboard:
Razer Lancehead TE @ Razer Gigantus & Corsair Vengence K90
Internet:
SBB 100/10Mb
OS & Browser:
Windows 10 x64 Pro
Nisi video taj Sesticev, uostalom CAR je napisao "na ovu temu" tj. kad igrac zezne golmana.

Islo je nekako ovako, Borota je te 1978. na derbiju odbranio udarac i uhvatio loptu. Sestic mu se prikrao i rekao mu nesto u stilu "Borota, daj vise izvedi taj gol aut" i ovaj je spustio luptu na zemlju Sele je oduzeo i dao gol.

A taj Karlosov jeste fenomenalan ali po mom misljenju je daleko bolji Bastenov koji sam okacio iako je Karlosov sigurno jedan od najspektakularnijih golova ikad datih. Da objasnim zasto, Basten je tacno znao sta radi i gol je 100% produkt vestine, Karlos je imao mnoooogo srece ovde, prvo mu je lopta skoro pobegla, i na kraju i odskocila a kako je bio u punoj brzini i u mrtvom uglu gde vise nije mogao da centrira vise je opalio u stilu "sut iz ocaja", i usao je u legendu.
E kad se ovako fino obrazlozi onda se kapiramo :P
 

CAR

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
16.04.2009.
Poruka
1.694
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Intel® Core™ i7-920 @ 4.4GHz (21x210) HT-off / Noctua NH-D14
Motherboard:
Gigabyte EX58-UD5
RAM:
3x2GB Mushkin Blackline PC3-12800 CL7 1600MHz @ 1680MHz 7-9-7-24 1T
VGA & cooler:
PowerColor Radeon HD 5850 @ 950/1275MHz
Display:
Samsung SyncMaster T220
HDD:
Crucial RealSSD C300 128GB / Samsung Spinpoint F4EG 2TB
Sound:
Creative Labs Sound Blaster X-Fi Titanium Fatal1ty Pro Series / Logitech Z-5500 Digital
Case:
Cooler Master Cosmos S
PSU:
Cooler Master Real Power M1000
Optical drives:
Samsung SH-S203B
Mice & keyboard:
Logitech MX 1100 / Logitech Wave Keyboard
Internet:
aDSL 1024/128
OS & Browser:
Windows XP Professional Edition Service Pack 2 / Windows 7 Ultimate 64-bit
Other:
PowerColor TV Wonder 650 / Corsair Flash Voyager GTR 32GB / Apacer HT203 200X 1GB
Jel' onaj: "Borota, izvedi taj gol aut"?
Upravo taj ;)

Mislim da je prica bila "Kume, daj izvedi vise taj faul!" (a ovaj se magarac branio da nije cuo pistaljku... pa naravno da je nije cuo kad sudija nije ni svirao :D), ovaj brze-bolje spustio loptu na peterac, u'vatio zalet... :rotf: :rotf:

God damn, what a dumbass taj Borota bese - odlican golman, ali i tezak ******... pa mislim, ko jos odbrani tezak sut, pa se onda, sa sve loptom, useta u gol da pokupi kacket koji mu je spao sa glave... :)
(Kengur, anyone :D)


I razlikujte *najbolje* golove: ovakve tzv. "trik" golove, potom one "na silu" (Roberto Carlos, Anthony Yeboah - ona dva fantasticna, medju Top 5 Premier Lige svih vremena... i slicnih igraca), "umetnicke" (Van Basten, Anri, Bergkamp, Maradona, Piksi... ima ih mnogo takvih genijalnih igraca :))... realno, ima mnoooogo kategorija, ne moze se tek tako reci za neki da je *najbolji* ;)
 
M

Misko78

Guest
I razlikujte *najbolje* golove: ovakve tzv. "trik" golove, potom one "na silu" (Roberto Carlos, Anthony Yeboah - ona dva fantasticna, medju Top 5 Premier Lige svih vremena... i slicnih igraca), "umetnicke" (Van Basten, Anri, Bergkamp, Maradona, Piksi... ima ih mnogo takvih genijalnih igraca :))... realno, ima mnoooogo kategorija, ne moze se tek tako reci za neki da je *najbolji* ;)
Ovo je srz "problema", klasifikacija, i fantasticni golovi su se davali i sezdesetih kao i sada (npr. Sekularcev gol dupetom).
 

CAR

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
16.04.2009.
Poruka
1.694
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Intel® Core™ i7-920 @ 4.4GHz (21x210) HT-off / Noctua NH-D14
Motherboard:
Gigabyte EX58-UD5
RAM:
3x2GB Mushkin Blackline PC3-12800 CL7 1600MHz @ 1680MHz 7-9-7-24 1T
VGA & cooler:
PowerColor Radeon HD 5850 @ 950/1275MHz
Display:
Samsung SyncMaster T220
HDD:
Crucial RealSSD C300 128GB / Samsung Spinpoint F4EG 2TB
Sound:
Creative Labs Sound Blaster X-Fi Titanium Fatal1ty Pro Series / Logitech Z-5500 Digital
Case:
Cooler Master Cosmos S
PSU:
Cooler Master Real Power M1000
Optical drives:
Samsung SH-S203B
Mice & keyboard:
Logitech MX 1100 / Logitech Wave Keyboard
Internet:
aDSL 1024/128
OS & Browser:
Windows XP Professional Edition Service Pack 2 / Windows 7 Ultimate 64-bit
Other:
PowerColor TV Wonder 650 / Corsair Flash Voyager GTR 32GB / Apacer HT203 200X 1GB

ivke76

PCAXE Member
Učlanjen(a)
02.04.2009.
Poruka
190
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
I razlikujte *najbolje* golove: ovakve tzv. "trik" golove, potom one "na silu" (Roberto Carlos, Anthony Yeboah - ona dva fantasticna, medju Top 5 Premier Lige svih vremena... i slicnih igraca), "umetnicke" (Van Basten, Anri, Bergkamp, Maradona, Piksi... ima ih mnogo takvih genijalnih igraca :))... realno, ima mnoooogo kategorija, ne moze se tek tako reci za neki da je *najbolji* ;)
Kada igrac uzme loptu skoro u svom sesnaestercu, predribla x igraca + (u nekim slucajevima) i golmana :) onda je (po meni bar) to naj gol jbg
Bergkamp (i onaj carlos-ov iz ugla npr.) je "user" klasican :) a carlos (kao i sinisa uostalom + takvih sutera je bilo i bice kol'ko 'oces btw) su klasican primer: "vezbao sam sut dok se ne pogase reflektori na stadionu posle treninga" :D

Maradona/Weah su cist talenat/"magija" :d nema tu klasifikacije :cool: jer takvih golova ima koliko? 2-5 u istoriji fudbala ;)

Dok "kifli"/suteva sa xx metara, lobova, ludackih driblinga (a la bergkamp) ima 10+ po sezoni :cool:

Moje licno misljenje btw ;) ne pravim se pametan kao sto me kapiraju neka deca ovde :D

:wave:

Evo malo smesnih golova :d

 

Igoritza

PCAXE Member
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
290
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Phenom 9850 BE + modded Intel stock cooler
Motherboard:
DFI LP UT 790FX-M2R
RAM:
2x2GB Kingston @1033Mhz
VGA & cooler:
Gainward 4850
Display:
LG L222WS
HDD:
Samsung 250Gb
Sound:
Bernstein audio module (uz plochu)
Case:
Blueberry Igoritza edition
PSU:
LC Power 550W
Optical drives:
Mrtvi Optiarc
Mice & keyboard:
Logitech UltraX Premium + Logitech RX1000
Internet:
SBB
OS & Browser:
Windows XP SP3
Other:
home made astal, mnogo gotivan
ja sam okachio prva dva - bergkamp i ibro, zato shto je to snalazenje igracha - ono shto je bergkamp uradio, verujem da nikad vishe ni jednom igrachu nece da padne napamet, jer u fudbalu nikad nije vidjeno nishta slichno, a ovo ibro shto je uradio, ajde pgoledajte ponovo, i brojte igrache koje je izlerao, do gola.
 
M

Misko78

Guest
Pazi i to u vreme kada se faul nije svirao tako lako, kada je start sa dve noge sa ledja bio obican faul a na sudiji je bilo da proceni da li ce uopste dati zuti. Tada su najbolji igraci dobijali flaster ciji je zadatak bio da ga prebije u prvih 20 minuta da ne bi mogao da se krece. E u takvim uslovima preci vise puta x igrace je stvarno umetnost. Kao sto onaj Englez vice different class a Maradona dribla celu najbolju odbranu na svetu. Ili Vea, i celavi Ronaldo je driblao cele odbrane po Spaniji al' odbrana je tamo booolja, Vea je to uradio u Italiji gde je lomljenje igraca dobar dan.
 

ivke76

PCAXE Member
Učlanjen(a)
02.04.2009.
Poruka
190
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
Pazi i to u vreme kada se faul nije svirao tako lako, kada je start sa dve noge sa ledja bio obican faul a na sudiji je bilo da proceni da li ce uopste dati zuti. Tada su najbolji igraci dobijali flaster ciji je zadatak bio da ga prebije u prvih 20 minuta da ne bi mogao da se krece. E u takvim uslovima preci vise puta x igrace je stvarno umetnost. Kao sto onaj Englez vice different class a Maradona dribla celu najbolju odbranu na svetu. Ili Vea, i celavi Ronaldo je driblao cele odbrane po Spaniji al' odbrana je tamo booolja, Vea je to uradio u Italiji gde je lomljenje igraca dobar dan.
+1

U centar ;)

@igoritza

Takvih (a i mnogo boljih) driblinga je bilo i u vreme dok se denis nije ni rodio ;)

Sheki je npr. pravio cuda po terenu, stavljao loptu na gol liniju pa je vracao nazad :) i to u vreme kada (kao sto rece misko) je glavni cilj protivnickih igraca bio da skrljaju najboljeg iz suparnickog tima na ovaj ili onaj nacin ;)
 
Poslednja izmena:
M

Misko78

Guest
ja sam okachio prva dva - bergkamp i ibro, zato shto je to snalazenje igracha - ono shto je bergkamp uradio, verujem da nikad vishe ni jednom igrachu nece da padne napamet, jer u fudbalu nikad nije vidjeno nishta slichno, a ovo ibro shto je uradio, ajde pgoledajte ponovo, i brojte igrache koje je izlerao, do gola.
Ibra: samo 4 od kojih su ga samo dva cuvala i presao je 20 metara, protiv velikana fudbala NAC Brede. Jedino sto je ovde fenomenalno je ona promena pre suta na gol.
Karlos: Fenomenalan slobodnjak ali su se Francuzi kretenski postavili u zid, znaju da sutira taj kontra efe i da se njemu u zid postavlja van gola a ne unutra gola.
Eceberija: Daj iskopaj taj gol ne znam koji je


Nego da li se neko seca 99. derbija i Krupnikovica:

 
Poslednja izmena od urednika:

CAR

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
16.04.2009.
Poruka
1.694
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Intel® Core™ i7-920 @ 4.4GHz (21x210) HT-off / Noctua NH-D14
Motherboard:
Gigabyte EX58-UD5
RAM:
3x2GB Mushkin Blackline PC3-12800 CL7 1600MHz @ 1680MHz 7-9-7-24 1T
VGA & cooler:
PowerColor Radeon HD 5850 @ 950/1275MHz
Display:
Samsung SyncMaster T220
HDD:
Crucial RealSSD C300 128GB / Samsung Spinpoint F4EG 2TB
Sound:
Creative Labs Sound Blaster X-Fi Titanium Fatal1ty Pro Series / Logitech Z-5500 Digital
Case:
Cooler Master Cosmos S
PSU:
Cooler Master Real Power M1000
Optical drives:
Samsung SH-S203B
Mice & keyboard:
Logitech MX 1100 / Logitech Wave Keyboard
Internet:
aDSL 1024/128
OS & Browser:
Windows XP Professional Edition Service Pack 2 / Windows 7 Ultimate 64-bit
Other:
PowerColor TV Wonder 650 / Corsair Flash Voyager GTR 32GB / Apacer HT203 200X 1GB
Kada igrac uzme loptu skoro u svom sesnaestercu, predribla x igraca + (u nekim slucajevima) i golmana :) onda je (po meni bar) to naj gol jbg
Fantastican gol, svakako... ali da li i *najbolji* - pitanje je... ;)
Bergkamp (i onaj carlos-ov iz ugla npr.) je "user" klasican :) a carlos (kao i sinisa uostalom + takvih sutera je bilo i bice kol'ko 'oces btw) su klasican primer: "vezbao sam sut dok se ne pogase reflektori na stadionu posle treninga" :D
Carlos da... tih "siledzija" je bilo i bice... ali Bergkamp - tu se vec varas. Dao je Denis gomilu golova na ovu foru, tj. na stos i fintu... covek koji je vise igrao glavom nego nogama :) ... zaista je bio umetnik sa loptom, milina ga je bila gledati.
Maradona/Weah su cist talenat/"magija" :d nema tu klasifikacije :cool: jer takvih golova ima koliko? 2-5 u istoriji fudbala ;)
Vidi, Vea je ipak bio "trkac", crnac sa fantasticnim fizickim predispozicijama, brzi od 90% ljudi na terenu (narocito neke trome odbrambene linije... sto pak i ne cudi, ucio je to jos dok je bio mali, bezeci od geparda tamo po Liberiji :D)... a imao je i solidnu tehniku. Ali ga ipak ne bih stavljao medju "madjionicare". Dok je Maradona sasvim druga klasa - igrac koji i nije bio toliko brz, ali je imao neverovatnu tehniku, i mogao je da izlomi coveka kako je hteo fintama tela i laznjacima... i debeli Ronaldo je takav bio nekada, onaj njegov trk preko celog terena se ne zaboravlja - a nije bio neki brzanjac od igraca ;)
Jednostavno, lomio je igrace u pokretu...
Moje licno misljenje btw ;) ne pravim se pametan kao sto me kapiraju neka deca ovde :D
Ma, opustencija... ;)


2 Misko:
Da, secam se ovoga... kako da zaboravim, k'o da mi je to juce pred ocima bilo, jos se bolje videlo sa one tribine koja je najbliza golu :)
Neverovatan gol... prokleti Krupnikovic :D
 

Diabolique

PCAXE OC team
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
2.705
Rezultat reagovanja
1
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
E5200
Motherboard:
P5Q
RAM:
2x2GB
VGA & cooler:
5770
Display:
DIY Projektor
HDD:
10001FALS, 10EACS, 10EADS
Sound:
Audigy@Z5500
Case:
Generic
PSU:
CM 450 RP
Optical drives:
Pioneer 215D
Mice & keyboard:
MS Natural 4000, MX1100R
Internet:
IKOM 2Mb
OS & Browser:
Win XP

Flight

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
21.04.2009.
Poruka
1.016
Rezultat reagovanja
1
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
X3 425@X4 B25@4000Mhz - Neki Thermalright
Case:
Chieftec Prostreet Rev. 3.0
Jedan je...



Evo ga covek koji nije morao da ulazi u peterac i da oslovljava golmana sa "kume".
 
M

Misko78

Guest
2 Misko:
Da, secam se ovoga... kako da zaboravim, k'o da mi je to juce pred ocima bilo, jos se bolje videlo sa one tribine koja je najbliza golu :)
Neverovatan gol... prokleti Krupnikovic :D
Pazi ovako jedan moj bivsi drugar sa kojim sam delio nekada u zivotu sve je bio Grobar onako familijarno, medjutim drugarstvo je bilo iznad svega pa je cesto isao samnom na utakmice na sever, na derbi naravno nikada. Medjutim mene ja zanimalo kako je na jugu i predlozim ja njemu da 99. derbi gledamo na jugu. Ne mozete da zamislite kako je to meni tada izgledalo, bio sam bas sa te strane juga i Krupni zabode za 1:0, posle je bilo i 2:0. Ja srecan hocu da puknem sto ne mogu da se radujem i sve kao idite u pm debili nemate pojma i sl. Na kraju se zavrsilo na 2:2 bas pravedan rezultat tog dana. A 100_ti derbi je vec bio neka druga prica....
 

animaN

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
28.03.2009.
Poruka
9.407
Rezultat reagovanja
121
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Ci7 3930K@ Coolink CoratorDS
Motherboard:
ASUS P9X79 Deluxe
RAM:
4x4GB Mushkin 1600 MHz cl9, 1.5V
VGA & cooler:
Sapphire HD6950 FleX Edition
Display:
3x Belinea 102035W
HDD:
Corsair ForceGT 120GB SSD,WD AAKS 640 GB, WD MyBook 500GB
Sound:
Realtek ALC889 - Logitech Z2300
Case:
Cooler Master bench table
PSU:
Cooler Master Silent Pro 850W
Optical drives:
USB LiteOn
Mice & keyboard:
Logitech G15 - Logitech MX518
Internet:
SBB 10/1 Mbit
OS & Browser:
Windows 7 x64 SP1
Other:
Volim AXE
Nego da li se neko seca 99. derbija i Krupnikovica:
Ih bre :) Pa ti pocheo ko CooLa i micri u topicu za filmove :D Sa "Pulp fiction" i slichnim "manje poznatim" a dobrim filmovima :D :D :D
Nije bezveze ta majstorija dugo krasila uvodbe shpice sportskih programa ;)

:wave:
 

outlaw

PCAXE Member
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
380
Rezultat reagovanja
372
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
Markova kanta
CPU & cooler:
AMD® Ryzen™ 5 3600 / AMD® Wraith Prism RGB
Motherboard:
MSI B450 Tomahawk MAX
RAM:
2x8GB 3200MHz HyperX® FURY Black RGB
VGA & cooler:
Sapphire Nitro+ RX580 4GB GDDR5
Display:
24" Samsung SyncMaster BW2443 1920x1200 5ms 60Hz
HDD:
[SSD] ADATA XPG SX8200 Pro 512GB NVMe M.2 / [HDD] WD Blue 3TB
Sound:
Realtek® ALC892 Codec 7.1-Channel High Definition Audio
Case:
MS Industrial Titan 2 Pro RGB circus
PSU:
Cooler Master MWE White 500W
Optical drives:
¯\_(ツ)_/¯
Mice & keyboard:
Logitech® K740 Illuminated Keyboard / Logitech® G502 Hero
Internet:
Nemam internet
OS & Browser:
Windows® 10 20H2 Ultimate Buvljak Edition 64bit / Google Chrome 88.0.4324.182 (Official Build)
Other:
Samsung Galaxy S20+ / Samsung Galaxy Watch 42mm / GoPro HERO5 Black

CAR

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
16.04.2009.
Poruka
1.694
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Intel® Core™ i7-920 @ 4.4GHz (21x210) HT-off / Noctua NH-D14
Motherboard:
Gigabyte EX58-UD5
RAM:
3x2GB Mushkin Blackline PC3-12800 CL7 1600MHz @ 1680MHz 7-9-7-24 1T
VGA & cooler:
PowerColor Radeon HD 5850 @ 950/1275MHz
Display:
Samsung SyncMaster T220
HDD:
Crucial RealSSD C300 128GB / Samsung Spinpoint F4EG 2TB
Sound:
Creative Labs Sound Blaster X-Fi Titanium Fatal1ty Pro Series / Logitech Z-5500 Digital
Case:
Cooler Master Cosmos S
PSU:
Cooler Master Real Power M1000
Optical drives:
Samsung SH-S203B
Mice & keyboard:
Logitech MX 1100 / Logitech Wave Keyboard
Internet:
aDSL 1024/128
OS & Browser:
Windows XP Professional Edition Service Pack 2 / Windows 7 Ultimate 64-bit
Other:
PowerColor TV Wonder 650 / Corsair Flash Voyager GTR 32GB / Apacer HT203 200X 1GB
Vrh