• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Upgrade

Dragan.P

Banned
Učlanjen(a)
20.04.2013.
Poruka
3.249
Rezultat reagovanja
940
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Intel i5-8600k 4.20 GHz, Xigmatek Gaia SD1283
Motherboard:
MSI Z370 Krait Gaming
RAM:
Geil Evo Forza 16GB (2x8) 3000 MHz DDR4 CL16
VGA & cooler:
MSI GTX 1070 Ti Gaming 8G
Display:
Dell U2412M
HDD:
Sistem - Samsung 250GB 850 Evo, u racunaru - 640 GB, 3 TB, Rack LC-35U3 - 3 TB, 3 TB & 4 TB
Sound:
Dual Realtek® ALC1220 Codec
Case:
MS Industrial Winston
PSU:
Thermaltake Toughpower XT TPX-675M 675W
Optical drives:
Samsung SH-224BB/BEBE
Mice & keyboard:
Motospeed V10
Internet:
Telekom VDSL 50/8
OS & Browser:
Windows 10 Pro x64, Google Chrome
Other:
Xiaomi Redmi 3s
Baš tako... serverske mašine inače nisu predviđene za OC, kao ni za suviše zahtevne operacije... takođe, ne bih ti preporučio polovne komponente (naročito ne grafiku) jer je to mačka u džaku. Naravno, nemaš garanciju i u poslednje vreme se uglavnom prodaju komponente iz konfilguracija koje su korišćene za rudarenje...
Kakve veze ima jel kartica rudarila ili nije, ako se uzme od nekoga ko je imao veliki rudnik pa rasprodaje kartice koje imaju 2 godine garancije to je odlicna ponuda. Jer stagod da joj se dogodi imas garanciju. A danasnje rudarenje i ono od pre par godina je nebo i zemlja, jer danas se kartice uglavnom undervoltuju da bi trosile manje stuje i da bi se manje zagrevale, pa tako da je nije prizio kao sto se nekada to radilo.

Moro bi ti malo da se edukujes oko takvih stvari pre nego sto krenes nekoga da savetujes da li da nesto kupuje ili ne kupuje. Jer da neko procita pomislice kartice iz rudnika su ne znam sta ali uopste nije tako kako je nekada bilo, danas su stvari mnogo drugacije, pa cak i ja sam sa mojom iz podpisa karticom dva meseca rudario i odplatio deo od nje sto sam je kupio pa tako da sada me na kraju kartica kosta citavih 200 evra. A uopste niej izurnisana cak su joj manje temperature bile dok je rudarila nego u igricama.
 

MixaS

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
18.11.2016.
Poruka
75
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
valja li sta gtx 670-680 da li se isplati ?
 
Vrh