• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

U koju stranu okrenuti NH-D15

Vaki

Newcomer
Učlanjen(a)
02.01.2021.
Poruka
4
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
Kuciste je Mastercase h500, procesor je ryzen 9 5900x u koju stranu bi trebalo da okrenem hladjenje?
1. duza rampa Prema grafickoj moguce staviti drugi ventilator bio bi iznad m2 pa ne znam da li bi to izazvalo neki problem Screenshot
2. kraca rampa Prema ramu ali onda ne bi bilo mesta za drugi ventilator Screenshot
ipak ne mogu koristiti ovu stranu pod 1. posto je ova duza rampa ipak malo kraca a i srafovi koje sam dobio ne prolaze kroz nju Screenshot
 
Poslednja izmena:

Proleter

Banned
Učlanjen(a)
24.01.2020.
Poruka
645
Rezultat reagovanja
503
Moja konfiguracija
Samo postavi da kuler ide prema ramu i ovaj srednji ventilator neka tako stoji kako je namesten a onaj sto treba da ide do rama njega malo izdigni od rama pa nakaci. Ako je moguce tako ga nakaciti?
 

Vaki

Newcomer
Učlanjen(a)
02.01.2021.
Poruka
4
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
Pa to sam i ja mislio ali kuciste onda ne bi moglo da se zatvori. Pokusacu u svakom slucaju.
 
Vrh