• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Tisak na majice (SUBLIMACIJA)

Stendaa

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
10.07.2019.
Poruka
8
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
Pozdrav svima,
Ovako, zelio bi pokrenuti mali biznis printanje majica otprilike 100 komada mjesecno, vizitki kao i stikera.
Koji mi je printer potreban za sublimaciju? ( da li se isti moze koristiti i za stikere i vizitke?).
Po mogucnosti da je A3 tisak radi veci slika na majicama. Konkretno ja sam gledao ovaj model Epson L1300 .
Ako ima neko da to vec radi da mi bolje pojasni bio bi zahvalan.
Lijep pozdrav.
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
04.08.2017.
Poruka
2
Rezultat reagovanja
1
Moja konfiguracija
Pozdrav druze,
ja se bavim stampom i izradom 3d stikera kao i reklamnog materijala.
Izbor Epsona L1300 je odlican, taj bas imam i ja ali samo sa obicnim bojama (do sada sam odradio oko 17000 A3 formata sa njim bez ikakvih problema).
Sto se sublimacije tice bez problema ces raditi sa njim ali je problem sto ces moci samo na sintetickim majicama i materijalima da prenosis.
Naravno pored stampaca potrebna ti je i termo presa jer bez nje nista neces moci da prebacis na majice...
Postoje neki dodaci prajmeri koji su u prahu i nanose se na preslikac da bi mogao da se odradi i na pamucnoj majici ali to bas i nije neko trajno resenje, brzo izbledi... I takodje problem je sto se mogu raditi samo svetle majice tj materijali...
Sto se tice 3d stikera ako mislis one "gumirane" za to je potrebna posebna aparatura koja slizi za nalivanje stikera Difol Berza
a sto se tice stampe nalepnica potreban ti je ploter koji stampa pvc foliju...
Za vizitke ne znam sta planiras ??? Neku digitalu ili ofset masinu ?
Ukoliko te bilo sta zanima pitaj...
 
Vrh