• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

THERMALTAKE Spedo - Zanimljivo kuciste iz Thermaltake-a ?

Flight

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
21.04.2009.
Poruka
1.016
Rezultat reagovanja
1
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
X3 425@X4 B25@4000Mhz - Neki Thermalright
Case:
Chieftec Prostreet Rev. 3.0

audiofreak

PCAXE Member
Učlanjen(a)
06.04.2009.
Poruka
688
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Core i7-920 SLBEJ, Titan TTC-NK85TZ (Fenrir)
Motherboard:
Intel DX58SO BIOS 4196
RAM:
Apacer 6GB DDR3/1333
VGA & cooler:
Sapphire HD5850 1GB GDDR5 PCIE (Game Edition)
Display:
19" Viewsonic VP930b
HDD:
WD1500ADFD, WD10EADS, WD5000AACS
Sound:
Realtek ALC 889A, homemade PA, Visaton Alto II
Case:
Cooler Master CM-690
PSU:
Chieftec APS-650C
Optical drives:
Pioneer DVR216DBK
Mice & keyboard:
Logitech Deluxe 250 USB, Microsoft Laser Mouse 6000
Internet:
Telekom 4Mbit ADSL
OS & Browser:
Windows XP SP3
Other:
Plantronics Voyager PRO
Meni je jedino dobro i inovativno resenje kod ovog kucista kontakt za fan na vratima. Medjutim, zali Boze sto je upotrebljen na 23cm fan a ne na dve 12-tice.

Inace, pogledaj specifikaciju, TT kuciste je od 0.8mm lima. CM690 ima stranice 0.7mm (ostatak je valjda jaci), a on ti je kilav, znaci da ni ovo nije znacajno bolje.
 
Poslednja izmena:

Flight

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
21.04.2009.
Poruka
1.016
Rezultat reagovanja
1
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
X3 425@X4 B25@4000Mhz - Neki Thermalright
Case:
Chieftec Prostreet Rev. 3.0
Meni je jedino dobro i inovativno resenje kod ovog kucista kontakt za fan na vratima. Medjutim, zali Boze sto je upotrebljen na 23cm fan a ne na dve 12-tice.

Inace, pogledaj specifikaciju, TT kuciste je od 0.8mm lima. CM690 ima stranice 0.7mm (ostatak je valjda jaci), a on ti je kilav, znaci da ni ovo nije znacajno bolje.
Negde su morali da ustede, hm nisam obratio paznju na taj lim, ali bez obzira da mi treba novo kuciste opet bih ovaj TT Spedo Advanced (sada videh da obican nema komoru za graficku i jos po nesto) isekao rupu kroz pleksi sto bi sigurno smanjilo buku za 100% :), uzeo bih ovo kuciste zbog one komore za graficku, 12-ce unutar kucista koja se pomera na gore i na dole, dve 12-ce izduvne pozadi, 12-ce ispod ploce, usisne 14-ce, manipulacije HDD kavezima, izgleda, itd... Kuciste je kompletno nema mu se sta dodati po pitanju hladjenja i prakticnosti, ta ukupna tezina od 13 kila, nije sjajna za full tower, ali moze da prodje.
 
Poslednja izmena:

audiofreak

PCAXE Member
Učlanjen(a)
06.04.2009.
Poruka
688
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Core i7-920 SLBEJ, Titan TTC-NK85TZ (Fenrir)
Motherboard:
Intel DX58SO BIOS 4196
RAM:
Apacer 6GB DDR3/1333
VGA & cooler:
Sapphire HD5850 1GB GDDR5 PCIE (Game Edition)
Display:
19" Viewsonic VP930b
HDD:
WD1500ADFD, WD10EADS, WD5000AACS
Sound:
Realtek ALC 889A, homemade PA, Visaton Alto II
Case:
Cooler Master CM-690
PSU:
Chieftec APS-650C
Optical drives:
Pioneer DVR216DBK
Mice & keyboard:
Logitech Deluxe 250 USB, Microsoft Laser Mouse 6000
Internet:
Telekom 4Mbit ADSL
OS & Browser:
Windows XP SP3
Other:
Plantronics Voyager PRO
Negde su morali da ustede, hm nisam obratio paznju na taj lim, ali bez obzira da mi treba novo kuciste opet bih ovaj TT Spedo Advanced (sada videh da obican nema komoru za graficku i jos po nesto) isekao rupu kroz pleksi sto bi sigurno smanjilo buku za 100% :), uzeo bih ovo kuciste zbog one komore za graficku, 12-ce unutar kucista koja se pomera na gore i na dole, dve 12-ce izduvne pozadi, 12-ce ispod ploce, usisne 14-ce, manipulacije HDD kavezima, izgleda, itd... Kuciste je kompletno nema mu se sta dodati po pitanju hladjenja i prakticnosti, ta ukupna tezina od 13 kila, nije sjajna za full tower, ali moze da prodje.
Ccc... Ti bas povrsno gledas te testove...

Pogledaj malo bolje bre -- ta komora za graficku dize temperature umesto da ih spusta, drugim recima fenseraj koji nicemu ne sluzi.
 

Flight

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
21.04.2009.
Poruka
1.016
Rezultat reagovanja
1
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
X3 425@X4 B25@4000Mhz - Neki Thermalright
Case:
Chieftec Prostreet Rev. 3.0
Ccc... Ti bas povrsno gledas te testove...

Pogledaj malo bolje bre -- ta komora za graficku dize temperature umesto da ih spusta, drugim recima fenseraj koji nicemu ne sluzi.
Pa, ja vidim oni ljudi ga hvale, a znamo da su Ameri posteni, pa sam im poverovao! :D

Onda nema dileme onaj jeftiniji Spedo i kraj price, em ustedis pare, ne dobijes suvisnu plastiku koja ce da ti greje komponente, ako hoces crn enterijer, das 200 kinti za sprej u crnoj boji i gotovo!
 
Poslednja izmena:
Vrh