• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

The Void

warmaster

Moderator
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
2.687
Rezultat reagovanja
8
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
4690k 4.5ghz 1.25v EK custom
Motherboard:
Gigabyte Z97n Gaming5
RAM:
eXceleram 2x4Gb
VGA & cooler:
Gigabyte gtx970 itx
Display:
LG 42" LW4500 3D SBS
HDD:
Seagate Barracuda ST3000DM001
Sound:
Storm Sirus/Telefunken TLX 22/4 on Telefunken TA750
PSU:
SilverStone Strider 650W Gold
Mice & keyboard:
G105 MW3, Logitech G5
OS & Browser:
Win7 x64
Other:
Take me to the hospital

Tip igre: Survival horror, adventure, rpg
Release: 2008
Overview:
The game is about a soul that accidentally lingered in the Void, before absolute death. The Void is a purgatory-like place, in which the most valuable thing is Color, a liquid that represents lifeforce. Color is scarce and famine is a usual thing for its dwellers — beautiful naked Sisters and deformed monstrous Brothers. Color is a universal resource in the game — at the same time it is the hero's health, armor, stats and ammo. With the help of Nameless Sister, the soul finds out that there is a way to escape and be reincarnated again on the surface, but in order to do this the player must disguise himself as one of the Brothers and eventually confront them.
Komentar na igru:
Jednom recju, FANTAZIJA!. Igra je prejaka. Novina medju igrama tako da vas drzi nenormalno dugo (Igrao sam 12h bez prestanka i obrnuo). Igra je u prvom licu. Igra pocinje tako sto se nalazite u Void-u (mesto na koje odete posle smrti, tj. kao predstanica za pravu smrt), gde vam "sestra" govori da uzmete prvo srce. Srca su kao kontejteri za boje, dok su boje sve sto daje zivot. Postoji 20 srca ukupno, i 21o koje na kraju pribavite (necu reci kako). Svako srce ima svoj glif. Svaki glif ima svoju moc. Glifove crtate uz pomoc boja i tako se borite, sakupljate boju, ili pak dajete sestrama i ozivljavate njihova srca. Boja se moze i uzgajati u bastama.Kada prikupite boja, ona se nalazi u primalnoj formi i nju stavljate u srca da bi ziveli (a iz srca prelazi posle u obradjenu formu). Ako vam istekne boje zigra je zavrsena i sve od pocetka. Naravno postoje sejvovi i iskreno vam savetujem da cesto sejvujete :) jer ako niste nesto uradili kako treba u pocetku, moracete new game ^^. Postoje i braca koja su nastala da stite Void, i tokom igre vi se trudite da postanete brat. Hint: mozete se i boriti protiv brace :). Sve u svemu, igra je perverzija, odavno nisam igrao nesto ovako dobro. Rock, paper, shotgun je cak zavrsio njihov review sa recenicom : The Void is the most important game you are GOING TO FUCKING PLAY.
 

mINUS

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
2.353
Rezultat reagovanja
3
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Phenom II [email protected] + Prolimatech Megahalems
Motherboard:
Gigabyte GA-790XTA-UD4
RAM:
12GB DDR3 HyperX 1600
VGA & cooler:
MSI GTX660 Twin Frozr
Display:
Benq G2420HD 24"
HDD:
SSD 840EVO 250GB, 2x1TB Samsung
Sound:
Audigy 4 + Altec MX5021 + Sennheiser HD555@HD595
Case:
CM HAF932 + Zalman MFC1 Plus
PSU:
Chieftec APS-750C Modular
Optical drives:
Pioneer DVR-216D 20x DVD-RW
Mice & keyboard:
MS Sidewinder + Logitech ultraX
Internet:
30+ MGbit
OS & Browser:
Win 8.1 x64
Other:
Nexus 4
Igrao sam je bas davno nekih par sati, igra ima vrhunsku atmosferu, ali mi je nekako svet i samo kretanje kroz njega bilo po malo mucno.
Ko voli akcione avanturice nek proba obavezno.
 

warmaster

Moderator
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
2.687
Rezultat reagovanja
8
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
4690k 4.5ghz 1.25v EK custom
Motherboard:
Gigabyte Z97n Gaming5
RAM:
eXceleram 2x4Gb
VGA & cooler:
Gigabyte gtx970 itx
Display:
LG 42" LW4500 3D SBS
HDD:
Seagate Barracuda ST3000DM001
Sound:
Storm Sirus/Telefunken TLX 22/4 on Telefunken TA750
PSU:
SilverStone Strider 650W Gold
Mice & keyboard:
G105 MW3, Logitech G5
OS & Browser:
Win7 x64
Other:
Take me to the hospital
Pa da, malko je sporije kretanje i malo mracnija atmosfera, ali sve u svemu igra je svezija od svega sto izbacuju ovih dana ^^
 

gx-x

Display Guru
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
7.547
Rezultat reagovanja
2.184
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
Chernobyl
CPU & cooler:
Intel i7 9th gen / LFII 360
RAM:
16gb
VGA & cooler:
Intel® UHD Graphics 630
Display:
AOC 27G2U/BK (LF1F)
HDD:
SSD
Sound:
Xonar U5, Monitor Audio, JBL 1202D
PSU:
Enermax Platimax D.F. 1200W
Mice & keyboard:
HyperX Alloy Origins Core + Razer Basilisk
Internet:
SBB kabl
OS & Browser:
Winjdows 10 Pro, FF
jel ovo rpg ili avantura? Ne razumem kako nesto moze biti rpg survival horror i avantura u isto vreme :) Ako je avantura tipa puzzles 80% of the game onda je avantura, a ne rpg i sto se mene tice onda je to "The Avoid". Ako je rpg, tipa ima neke borbe i akcije, inventar (u kome ne sklapas slavinu od cetkice za zube, najlon kese i zice da bi sa slavinom otvorio vrata) i tako to, onda deluje interesatno :P
 
Vrh