• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

The Elder Scrolls V: Skyrim

mINUS

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
2.353
Rezultat reagovanja
3
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Phenom II [email protected] + Prolimatech Megahalems
Motherboard:
Gigabyte GA-790XTA-UD4
RAM:
12GB DDR3 HyperX 1600
VGA & cooler:
MSI GTX660 Twin Frozr
Display:
Benq G2420HD 24"
HDD:
SSD 840EVO 250GB, 2x1TB Samsung
Sound:
Audigy 4 + Altec MX5021 + Sennheiser HD555@HD595
Case:
CM HAF932 + Zalman MFC1 Plus
PSU:
Chieftec APS-750C Modular
Optical drives:
Pioneer DVR-216D 20x DVD-RW
Mice & keyboard:
MS Sidewinder + Logitech ultraX
Internet:
30+ MGbit
OS & Browser:
Win 8.1 x64
Other:
Nexus 4
E da, igra mi je namestila sve na very high koliko se secam, u 1920x1080, smanjio sam shadows na medium, i iskljuceno je ono presijavanje neba, zakucano je na 60, mada se nisam nesto opterecivao FPS-om jer mi je delovalo jako tecno. E da, i sve zivo mi je automatski namestio na 8x smanjio sam na 2x.
 

c-p-r

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
23.04.2009.
Poruka
1.976
Rezultat reagovanja
1
Moja konfiguracija
Kao da malo pretera sa automatskim podesavanjima. Ja sam isto tako neke stvari smanjio, ali sam povecao onaj view distance za neke stvari. :)

Inace ja cepam dvorucne maceve za sada, samo ne znam koliko je to pametno zbogb zmajeva.
 

mINUS

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
2.353
Rezultat reagovanja
3
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Phenom II [email protected] + Prolimatech Megahalems
Motherboard:
Gigabyte GA-790XTA-UD4
RAM:
12GB DDR3 HyperX 1600
VGA & cooler:
MSI GTX660 Twin Frozr
Display:
Benq G2420HD 24"
HDD:
SSD 840EVO 250GB, 2x1TB Samsung
Sound:
Audigy 4 + Altec MX5021 + Sennheiser HD555@HD595
Case:
CM HAF932 + Zalman MFC1 Plus
PSU:
Chieftec APS-750C Modular
Optical drives:
Pioneer DVR-216D 20x DVD-RW
Mice & keyboard:
MS Sidewinder + Logitech ultraX
Internet:
30+ MGbit
OS & Browser:
Win 8.1 x64
Other:
Nexus 4
Jao kad me onaj Dzin zvekno jednom, samo jednom, leteo sam u vis jedno 200m, umro sam od smeha :D
Al obozavam da ih ubijam, citaj peckam vatrom, posto su oni uvek oko nekih rusevina i "spomenika", namamim ga do nekod velikog kamena i trcim oko njega i rokam ga, onako na kvarno :D
 

vujacar777

PCAXE Member
Učlanjen(a)
01.04.2011.
Poruka
217
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Intel I5-8600K @5GHz
Motherboard:
MSI Z370 Tomahawk
RAM:
16GB Kingston HyperX Fury @3200
VGA & cooler:
MSI HD7850 Power Edition
Display:
Dell U2312HM
HDD:
Samsung 840 Pro 128GB + Seagate 1TB ST1000DM003
Sound:
Integrated
Case:
Cooler Master Storm Scout 2 Advanced
PSU:
Seasonic X-Series 850W
Optical drives:
None
Mice & keyboard:
Logitech G403 & Red Dragon Kumara 552
Internet:
SBB 100 MBps
OS & Browser:
Win10/Chrome
Other:
Sony Xperia XA2
Jao kad me onaj Dzin zvekno jednom, samo jednom, leteo sam u vis jedno 200m, umro sam od smeha :D
Al obozavam da ih ubijam, citaj peckam vatrom, posto su oni uvek oko nekih rusevina i "spomenika", namamim ga do nekod velikog kamena i trcim oko njega i rokam ga, onako na kvarno :D
Mos isto uci u kulu, on ne moze da prodje kroz vrata stojis na pragu i sevas ga dok on trci u mestu mukica :P
 

c-p-r

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
23.04.2009.
Poruka
1.976
Rezultat reagovanja
1
Moja konfiguracija
Na pocetku sam tek, drugbi nivo, nisam nesto ni igrao, evo tek stigao do white run-a, ali sto je ovo oko deljenja poena za napredovanje komplikovano. Jel vi razumete u potpunosti to? Mislim ja zaista ne bih da se udubljujem u sistem raspodele poena unutar bilo koje igre ali ovo oko spelova, pa ona pod raspodela... auu. Preterase, em nije pregledno em je obimno. Mogbli su neku tabelu da
ubace.

edit I mini mapu su mogbli da ubace takodje.
 
Poslednja izmena:

vujacar777

PCAXE Member
Učlanjen(a)
01.04.2011.
Poruka
217
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Intel I5-8600K @5GHz
Motherboard:
MSI Z370 Tomahawk
RAM:
16GB Kingston HyperX Fury @3200
VGA & cooler:
MSI HD7850 Power Edition
Display:
Dell U2312HM
HDD:
Samsung 840 Pro 128GB + Seagate 1TB ST1000DM003
Sound:
Integrated
Case:
Cooler Master Storm Scout 2 Advanced
PSU:
Seasonic X-Series 850W
Optical drives:
None
Mice & keyboard:
Logitech G403 & Red Dragon Kumara 552
Internet:
SBB 100 MBps
OS & Browser:
Win10/Chrome
Other:
Sony Xperia XA2

gx-x

Display Guru
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
7.558
Rezultat reagovanja
2.198
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
Chernobyl
CPU & cooler:
Intel i7 9th gen / LFII 360
RAM:
16gb
VGA & cooler:
Gigabyte RX 5700 XT 8GB OC
Display:
AOC 27G2U/BK (LF1F)
HDD:
SSD
Sound:
Xonar U5, Monitor Audio, JBL 1202D
PSU:
Enermax Platimax D.F. 1200W
Mice & keyboard:
HyperX Alloy Origins Core + Razer Basilisk
Internet:
SBB kabl
OS & Browser:
Winjdows 10 Pro, FF
Ja cepam sneaky ice spikes od kad sam krenuo igru ili ti frost maga :P, malo me **be mana i ako sam sve skill points nagurao u magicka :S. Za sada sam lvl 10 kupio gajbu i trazim kako da resim problem sa manom, geara za maga nigde sve sam shit :(

I pored mnostvo bugova koje igra ima i losijeg engine-a igra je neverovatno zarazna, Bethesda zna kako da napravi atmosferu, to je sigurno :) I'm currently in "**** off GF, let me play" modu :)
ja sam u nekom momentu dobio u inventaru novice robes i novice hood, novice robes daje 50% magica regen i ima nekih 15 armor ratinga iako ne pise, a novice hood hood daje +30 magica. U Restoration skoli ima kasnije da stavis poene u mana regen. Ja kontam da izgradim nekog Archane Warrior-a (dark elf sam) posto mi je malo cimanje stalno menjati i koristiti samo magije (uzeo sam neki Oak spell sto daje 40 armor-a na 30 sekundi valjda pa onda bacim to pa promenim na dual vatru ili led, pa onda opet menjaj na Oak, pa opet na ovo...malo smor)


@c-p-r:
ne brini, ono sto ne koristis neces ni moci da levelujes. Kad dobijes level dobijes jedan poen da ga negde stavis u te grane. Sto vise koristis nesto od tih stvari vise ces pod-levela imati u toj odredjenoj stvari. Kad ti se neki skill poveca za 5 poena, dobijes level up. E sad, ako imas recimo 25 poena u heavy armor ne mozes izabrati nod/perk koji trazi da imas 30 ili vise poena. Ako ne koristis magije uopste, tesko da ces osim prva dva perk-a/noda moci uopste uzeti jer neces imati dovoljan level u tim stvarima za to, kao sto mag (neko ko mac/sekiru vadi samo kad mu nestane mane) nece moci da stavlja skoro nista u melee oruzja


inace ima juzno od prvog onog gradica, riverside valjda, jedan black mage i jedan necromancer, njih mozes ubiti i uzeti im robe, mada su losiji od ovih novice robe, nemaju armor rating-a iako i za jedne i druge pise da ne daju armor, neki bug, ko zna.
 
Poslednja izmena:

Kobatz

Moderator
Učlanjen(a)
03.04.2009.
Poruka
6.541
Rezultat reagovanja
633
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
Nzxt
CPU & cooler:
Amd Ryzen 1600 ~ 4.1ghz 24/h
Motherboard:
Msi x450 gaming
RAM:
4 x 4gb Kingston fury 2400 ~ 3000mhz by Micron
VGA & cooler:
Gigabyte 3060ti oc 8gb
Display:
Asus vs27 27' + Denver 56' lcd -madvr+ hitachi projector
HDD:
Adata sx8000 480gb+Kingston 480gb +2x 1.5tb by zamzung
Sound:
Asus Xonar Dx
Case:
Nzxt Apollo case,slight mod
PSU:
Raidmax 530w
Optical drives:
Liteon writer
Mice & keyboard:
Logitech g3,saitek eclipse II
Internet:
sbb 50/4
OS & Browser:
Windows 11,chrome&ff
Other:
Nexus 7' 2013, Htpc i7 2600, rx580 8gb madvr 4k60fps high conf
Ja uso u prvi grad tek i odma ubio kokosku i napalo me pola grada i naravno ubili me a dalje nisam imao vise vremena :)
 

gx-x

Display Guru
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
7.558
Rezultat reagovanja
2.198
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
Chernobyl
CPU & cooler:
Intel i7 9th gen / LFII 360
RAM:
16gb
VGA & cooler:
Gigabyte RX 5700 XT 8GB OC
Display:
AOC 27G2U/BK (LF1F)
HDD:
SSD
Sound:
Xonar U5, Monitor Audio, JBL 1202D
PSU:
Enermax Platimax D.F. 1200W
Mice & keyboard:
HyperX Alloy Origins Core + Razer Basilisk
Internet:
SBB kabl
OS & Browser:
Winjdows 10 Pro, FF
e to je malo bzvz, nece da se smire ni kad sklonis oruzje, nece ni da pricaju, nece nista. Slucajno nesto uzmes jer se osoba sa kojom si zeleo da pricas pomerila i ti umesto za "e" talk oplais "e" za steal. Ne znam kako su resili celu tu sitauciju oko problema u gradovima. Jel mogu ja da pobijem ceo grad ako mi se digne (kao u morrowindu sto sam mogao) ili ne? U stvari, ja znam da mogu, ne znam da li smem...
 

Kobatz

Moderator
Učlanjen(a)
03.04.2009.
Poruka
6.541
Rezultat reagovanja
633
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
Nzxt
CPU & cooler:
Amd Ryzen 1600 ~ 4.1ghz 24/h
Motherboard:
Msi x450 gaming
RAM:
4 x 4gb Kingston fury 2400 ~ 3000mhz by Micron
VGA & cooler:
Gigabyte 3060ti oc 8gb
Display:
Asus vs27 27' + Denver 56' lcd -madvr+ hitachi projector
HDD:
Adata sx8000 480gb+Kingston 480gb +2x 1.5tb by zamzung
Sound:
Asus Xonar Dx
Case:
Nzxt Apollo case,slight mod
PSU:
Raidmax 530w
Optical drives:
Liteon writer
Mice & keyboard:
Logitech g3,saitek eclipse II
Internet:
sbb 50/4
OS & Browser:
Windows 11,chrome&ff
Other:
Nexus 7' 2013, Htpc i7 2600, rx580 8gb madvr 4k60fps high conf
Pa to kapiram da su u fazonu "imas save kad god i gde god pa load-uj sine" :)
Ta interakcija mi je malo glupa al sta da radis ne moze sve da bude savrseno.
Pejzazi su prelepi(zivopisni),muzika filmska(isto lepa) tako da je uzivanje ici kroz veliki svet ;)
Fala bogu ljudi nisu ludi da kao moj kum prelaze commandos(alam-alam) bez i jednog jedinog load-a :)
 

vujacar777

PCAXE Member
Učlanjen(a)
01.04.2011.
Poruka
217
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Intel I5-8600K @5GHz
Motherboard:
MSI Z370 Tomahawk
RAM:
16GB Kingston HyperX Fury @3200
VGA & cooler:
MSI HD7850 Power Edition
Display:
Dell U2312HM
HDD:
Samsung 840 Pro 128GB + Seagate 1TB ST1000DM003
Sound:
Integrated
Case:
Cooler Master Storm Scout 2 Advanced
PSU:
Seasonic X-Series 850W
Optical drives:
None
Mice & keyboard:
Logitech G403 & Red Dragon Kumara 552
Internet:
SBB 100 MBps
OS & Browser:
Win10/Chrome
Other:
Sony Xperia XA2
ja sam u nekom momentu dobio u inventaru novice robes i novice hood, novice robes daje 50% magica regen i ima nekih 15 armor ratinga iako ne pise, a novice hood hood daje +30 magica. U Restoration skoli ima kasnije da stavis poene u mana regen. Ja kontam da izgradim nekog Archane Warrior-a (dark elf sam) posto mi je malo cimanje stalno menjati i koristiti samo magije (uzeo sam neki Oak spell sto daje 40 armor-a na 30 sekundi valjda pa onda bacim to pa promenim na dual vatru ili led, pa onda opet menjaj na Oak, pa opet na ovo...malo smor)
Ma nije mi smor da menjam spellove,smor mi je sto dok ubijem mrtvog frost trolla moram da sabijem 20 mana potova i pri tom da ga vrtim u krug pola sata i molim boga da me ne udari jednom posto me one shotuje. Realno lakse je ubiti zmaja nego frost :troll:a.
 

c-p-r

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
23.04.2009.
Poruka
1.976
Rezultat reagovanja
1
Moja konfiguracija
Au, vidim da ja jedini balvan nisam menjao lika, hteo sam one nagruvane red ali sam uzeo ovog po defu, nordica, i samo gruvam dvorucno oruzije. :)
 

gx-x

Display Guru
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
7.558
Rezultat reagovanja
2.198
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
Chernobyl
CPU & cooler:
Intel i7 9th gen / LFII 360
RAM:
16gb
VGA & cooler:
Gigabyte RX 5700 XT 8GB OC
Display:
AOC 27G2U/BK (LF1F)
HDD:
SSD
Sound:
Xonar U5, Monitor Audio, JBL 1202D
PSU:
Enermax Platimax D.F. 1200W
Mice & keyboard:
HyperX Alloy Origins Core + Razer Basilisk
Internet:
SBB kabl
OS & Browser:
Winjdows 10 Pro, FF
Ma nije mi smor da menjam spellove,smor mi je sto dok ubijem mrtvog frost trolla moram da sabijem 20 mana potova i pri tom da ga vrtim u krug pola sata i molim boga da me ne udari jednom posto me one shotuje. Realno lakse je ubiti zmaja nego frost :troll:a.
nemam pojma, ja sam lvl 6 valjda imam destruction, uzeo sam da mi trosi duplo manje mane, uzeo sam dual wield destruction, uzeo +50% dmg na vatru, uzeo 4 puta HP i dva puta mana bonus pri level up, nosim novice robe koji daje +50% na mana regen i novice hood koji daje +30 mane, mogu da iz obe ruke bljujem vatru nekih ~6 sekundi konstantno, nakon toga, posle 6 sekundi mana mi je opet puna. U prevodu, sekund pucas, sekund kuliras i tako u krug do besvesti...Ne znam kako ti tako lako ostajes bez mane, mozda imas neke jace magije koje vise trose...vatra trosi valjda 6mana/1sec (kao i vecina tih aprentice destr. magija) pa sa ovim skillom sto polovi potrosnju izadje 3m/1s, dakle 6m/1s sa dual wield
 

vujacar777

PCAXE Member
Učlanjen(a)
01.04.2011.
Poruka
217
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Intel I5-8600K @5GHz
Motherboard:
MSI Z370 Tomahawk
RAM:
16GB Kingston HyperX Fury @3200
VGA & cooler:
MSI HD7850 Power Edition
Display:
Dell U2312HM
HDD:
Samsung 840 Pro 128GB + Seagate 1TB ST1000DM003
Sound:
Integrated
Case:
Cooler Master Storm Scout 2 Advanced
PSU:
Seasonic X-Series 850W
Optical drives:
None
Mice & keyboard:
Logitech G403 & Red Dragon Kumara 552
Internet:
SBB 100 MBps
OS & Browser:
Win10/Chrome
Other:
Sony Xperia XA2
nemam pojma, ja sam lvl 6 valjda imam destruction, uzeo sam da mi trosi duplo manje mane, uzeo sam dual wield destruction, uzeo +50% dmg na vatru, uzeo 4 puta HP i dva puta mana bonus pri level up, nosim novice robe koji daje +50% na mana regen i novice hood koji daje +30 mane, mogu da iz obe ruke bljujem vatru nekih ~6 sekundi konstantno, nakon toga, posle 6 sekundi mana mi je opet puna. U prevodu, sekund pucas, sekund kuliras i tako u krug do besvesti...Ne znam kako ti tako lako ostajes bez mane, mozda imas neke jace magije koje vise trose...vatra trosi valjda 6mana/1sec (kao i vecina tih aprentice destr. magija) pa sa ovim skillom sto polovi potrosnju izadje 3m/1s, dakle 6m/1s sa dual wield
Ja uglavnom kazem ti idem iz sneak moda pa rokam ice spike, to mu dodje kao tebi fire bolt koji trosi oko 90tak mane , sto znaci da dualka vuce vise. Al to mi je jaci dmg u startu ali je lose to sto se skill poeni za destruction dobijaju slabije, sad vidim ti lvl 6 a vec imas 50% dmg za fire u perks, ja lvl 10 a nemam jos uvek 60 destruction poena za taj perk, malo ******ed :S
 

c-p-r

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
23.04.2009.
Poruka
1.976
Rezultat reagovanja
1
Moja konfiguracija
Kada uzmete zlatnu kandzu, koja je komb onihn prstenova? Vise izludeh, svaki ima tri polozaja, i jos tri prstena... a ne vidim neka obelezja slicna njhima kao na prethnodnom prolazu.
 

illidan

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
6.897
Rezultat reagovanja
3.399
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
amd 5800x3d, ek nucleus cr240 dark
Motherboard:
asus proart b550
RAM:
g.skill trident z neo 32gb
VGA & cooler:
nvidia rtx 4070super founders edition
Display:
asus vg27aql1a
HDD:
samsung 980 pro 1tb, wd black sn770 2tb
Sound:
ifi zen dac v2, presonus eris 3.5, akg k712 pro balanced
Case:
corsair 4000d white airflow, phanteks t30 fans
PSU:
be quiet! dark power 12 750w 80+ titanium
Mice & keyboard:
lamzu atlantis mini, kbd.fans tofu65 e-white
Internet:
optical cable
rotiraj kandzu u inventaru i sa druge strane ces videti raspored prstenova :)
 

gx-x

Display Guru
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
7.558
Rezultat reagovanja
2.198
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
Chernobyl
CPU & cooler:
Intel i7 9th gen / LFII 360
RAM:
16gb
VGA & cooler:
Gigabyte RX 5700 XT 8GB OC
Display:
AOC 27G2U/BK (LF1F)
HDD:
SSD
Sound:
Xonar U5, Monitor Audio, JBL 1202D
PSU:
Enermax Platimax D.F. 1200W
Mice & keyboard:
HyperX Alloy Origins Core + Razer Basilisk
Internet:
SBB kabl
OS & Browser:
Winjdows 10 Pro, FF
Ja uglavnom kazem ti idem iz sneak moda pa rokam ice spike, to mu dodje kao tebi fire bolt koji trosi oko 90tak mane , sto znaci da dualka vuce vise. Al to mi je jaci dmg u startu ali je lose to sto se skill poeni za destruction dobijaju slabije, sad vidim ti lvl 6 a vec imas 50% dmg za fire u perks, ja lvl 10 a nemam jos uvek 60 destruction poena za taj perk, malo ******ed :S
nije 60 nego 30 poena treba, a ima dva puta da stavis prvi lvl je 25%, sledeci 50%. Isto je i za Ice based spells i za shock based spells. Ja Frost Giant-a ne bih gadjao sa Ice vec sa Fire, kao sto ni zmaja ne gadjam sa fire nego sa Ice :D Pretpostavljam da ledenko ima bar 50% ice resistance, nisam jos ni jednog dzina navatao, tek sam prvog zmaja ubio i prvi shout dobio.
 

c-p-r

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
23.04.2009.
Poruka
1.976
Rezultat reagovanja
1
Moja konfiguracija
Nasao, pretraga je urodila plodom pa sam obratio paznju na kandzu. :)

Dosao sam do prvog zmaja, i koliko god da su svi protivnici do sada delovali lako zmaj je sasvim suprotan. Mozda zato sto nemam strpljenja delom ali svakako mi izostanak oruzja za delovanje sa distance pravi problem. Ovo dvorucno oruzije je super bilo sve do pojave prvog zmaja, izgleda da cu morati da razvijam jos nesto, neki spel ili luk mozda da probam.
 

gx-x

Display Guru
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
7.558
Rezultat reagovanja
2.198
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
Chernobyl
CPU & cooler:
Intel i7 9th gen / LFII 360
RAM:
16gb
VGA & cooler:
Gigabyte RX 5700 XT 8GB OC
Display:
AOC 27G2U/BK (LF1F)
HDD:
SSD
Sound:
Xonar U5, Monitor Audio, JBL 1202D
PSU:
Enermax Platimax D.F. 1200W
Mice & keyboard:
HyperX Alloy Origins Core + Razer Basilisk
Internet:
SBB kabl
OS & Browser:
Winjdows 10 Pro, FF
ROFL :d


@c-p-r:

ne znam sta da ti kazem, ja sam u riverside general shop ili trading post kako se vec zove, nasao frost knjigu sa frost magijom (~160 zlatnika), i sa time przio zmaja, dva bursta (dva put on dodje i pobegne) iz obe ruke i kad sam potrosio manu prebacio sam na buzdovan prisao i lupio ga i to je bilo to.
 

vujacar777

PCAXE Member
Učlanjen(a)
01.04.2011.
Poruka
217
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Intel I5-8600K @5GHz
Motherboard:
MSI Z370 Tomahawk
RAM:
16GB Kingston HyperX Fury @3200
VGA & cooler:
MSI HD7850 Power Edition
Display:
Dell U2312HM
HDD:
Samsung 840 Pro 128GB + Seagate 1TB ST1000DM003
Sound:
Integrated
Case:
Cooler Master Storm Scout 2 Advanced
PSU:
Seasonic X-Series 850W
Optical drives:
None
Mice & keyboard:
Logitech G403 & Red Dragon Kumara 552
Internet:
SBB 100 MBps
OS & Browser:
Win10/Chrome
Other:
Sony Xperia XA2
nije 60 nego 30 poena treba, a ima dva puta da stavis prvi lvl je 25%, sledeci 50%. Isto je i za Ice based spells i za shock based spells. Ja Frost Giant-a ne bih gadjao sa Ice vec sa Fire, kao sto ni zmaja ne gadjam sa fire nego sa Ice :D Pretpostavljam da ledenko ima bar 50% ice resistance, nisam jos ni jednog dzina navatao, tek sam prvog zmaja ubio i prvi shout dobio.
Ti rece da si uzeo 50% more dmg na vatru, sto znaci da imas 60 poena :P, a kao sto rekoh ja sada vec lvl 12 i dalje nemam 60 poena, tek sam na 50. Ma isti k pravo da ti kazem sto se tice frost trolla, gledam mu helte, lik se healuje dok me juri :S Malo screwd up.
 

c-p-r

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
23.04.2009.
Poruka
1.976
Rezultat reagovanja
1
Moja konfiguracija
Koristio sam luk, nego sam nasao bio neki dobar gore na onoj planini u pecini ali prodah ga i sada koristim neki slabiji... :/ Nije bas delotvoran, ali videcu da nadjem neki spel.
Negbo ovaj shout jel ima svrhu ili je samo za foliranje? :D

Ja potrosio malo onihn poena na umece kovaca pa odradih ceo komplet celicnog oklopa, ludilo, zadnja moda. :)
 

gx-x

Display Guru
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
7.558
Rezultat reagovanja
2.198
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
Chernobyl
CPU & cooler:
Intel i7 9th gen / LFII 360
RAM:
16gb
VGA & cooler:
Gigabyte RX 5700 XT 8GB OC
Display:
AOC 27G2U/BK (LF1F)
HDD:
SSD
Sound:
Xonar U5, Monitor Audio, JBL 1202D
PSU:
Enermax Platimax D.F. 1200W
Mice & keyboard:
HyperX Alloy Origins Core + Razer Basilisk
Internet:
SBB kabl
OS & Browser:
Winjdows 10 Pro, FF
Ti rece da si uzeo 50% more dmg na vatru, sto znaci da imas 60 poena :P, a kao sto rekoh ja sada vec lvl 12 i dalje nemam 60 poena, tek sam na 50. Ma isti k pravo da ti kazem sto se tice frost trolla, gledam mu helte, lik se healuje dok me juri :S Malo screwd up.
cekaj sad cu pogledati. Taj perk mozes dva puta da uzmes, a on je na 30, kad stavis prvi poen to je 1/2 i 25% more dmg, taj perk ostaje gde je, na 30. Sledeci level up stavis jos jedan poen u njega (2/2) i onda je 50. Onda ima kasnije jedan poerk koji dodaje jos dmg, mozda na taj mislis.
za Trola ne znam, ali oblivion i morrowind su i te kako imali stvorenja koja su manje ili vise otporna na nesto. Kosturi su uvek otporniji na blade, a manje na "tup" damage (buzdovan npr), zmaj, obzirom da duva vatru bi trebalo da je otporan na vatru i sl. Tako je i u drugim igrama, valjda je tako i ovde. Ne pise nigde ali pretpostavljam...

edit: ispravka, 2/2 ipak zahteva 60 skill, ja sam uzeo 1/2 na frost. Izvinjavam se, nisam ni obracao paznju :S
 
Poslednja izmena:

vujacar777

PCAXE Member
Učlanjen(a)
01.04.2011.
Poruka
217
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Intel I5-8600K @5GHz
Motherboard:
MSI Z370 Tomahawk
RAM:
16GB Kingston HyperX Fury @3200
VGA & cooler:
MSI HD7850 Power Edition
Display:
Dell U2312HM
HDD:
Samsung 840 Pro 128GB + Seagate 1TB ST1000DM003
Sound:
Integrated
Case:
Cooler Master Storm Scout 2 Advanced
PSU:
Seasonic X-Series 850W
Optical drives:
None
Mice & keyboard:
Logitech G403 & Red Dragon Kumara 552
Internet:
SBB 100 MBps
OS & Browser:
Win10/Chrome
Other:
Sony Xperia XA2
Dosta za danas, lvl 14 i half way do 15. Radim Mages College chain quest, dug je i neverovatno zanimljiv. Tip" roboti tj masine su imuni na frost dmg a u ovom chainu ih ima podosta, bar u jednom od questova.
 

gx-x

Display Guru
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
7.558
Rezultat reagovanja
2.198
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
Chernobyl
CPU & cooler:
Intel i7 9th gen / LFII 360
RAM:
16gb
VGA & cooler:
Gigabyte RX 5700 XT 8GB OC
Display:
AOC 27G2U/BK (LF1F)
HDD:
SSD
Sound:
Xonar U5, Monitor Audio, JBL 1202D
PSU:
Enermax Platimax D.F. 1200W
Mice & keyboard:
HyperX Alloy Origins Core + Razer Basilisk
Internet:
SBB kabl
OS & Browser:
Winjdows 10 Pro, FF
ja nsao dva neka dzina dok sam isao ka onim matorcima (nisam jos stigao) sto su me pozvali jer sam dragonborn (koji ripoff od divinity 3), probao da ih ubijem medjutim ja sam komarac za njih lol. Mora da ima neka fora ko u gotiku 2 i 3, da izbegavas njihove udarce, do duse tamo to vredi samo kad izdvajas jednog po jednog trola/kiklopa
 

gx-x

Display Guru
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
7.558
Rezultat reagovanja
2.198
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
Chernobyl
CPU & cooler:
Intel i7 9th gen / LFII 360
RAM:
16gb
VGA & cooler:
Gigabyte RX 5700 XT 8GB OC
Display:
AOC 27G2U/BK (LF1F)
HDD:
SSD
Sound:
Xonar U5, Monitor Audio, JBL 1202D
PSU:
Enermax Platimax D.F. 1200W
Mice & keyboard:
HyperX Alloy Origins Core + Razer Basilisk
Internet:
SBB kabl
OS & Browser:
Winjdows 10 Pro, FF
jel moze neko ko je presao ovo da mi pojasni sta ovaj oce od mene, izaberem unreleting force i stiskam "Z" i on stalni jedno te isto njake

 
Vrh