• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Tesla tablet

OWERKLOKER

PCAXE Member
Učlanjen(a)
07.03.2012.
Poruka
849
Rezultat reagovanja
23
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Intel Core I5 2400
Motherboard:
Gigabyte H61M USB3V
RAM:
12GB DDR3
VGA & cooler:
Gigabyte 1050Ti
Display:
AOC 22 IPS
HDD:
3x1TB + SSD 120GB
Sound:
Genius 5000 5.1
Case:
Cooler Master Elite 430
PSU:
Cooler Master RS 500W
Optical drives:
Samsung neki
Internet:
DSL
OS & Browser:
Windows 8.1 x64
Other:
MSI CR500
u pravu si 22000 skor na antutu i ove specifikacije i kvalitetna izrada za 110e su krs -.-

ne znam sto to ime toliko para usi svima i svi se asocirate na nikolu teslu...kako god da se zove,ovaj tablet je najbolja kupovina za ovu cenu i to niko ne moze da ospori

btw evo kako neke usb memorije rade na tabletu https://www.youtube.com/watch?v=bwBxYVzWX80
To sto si kupio tablet ne znaci da moras da ga dizes u nebesa. Nikada mi nije bilo to jasno.
Sto se tice tvojih hvalospeva, koliko ti uopste znaci taj skor u Antutu testu? Kvalitetna izrada u poredjenju sa cim?
Niko ne spori da je dobra kupovina za te pare ali ne i da je u globalu dobra kupovina. Klasican kinez koji ne zasluzuje ovolike hvalospeve.
Inace, ne daj Boze da ti zatreba garancija...
 
Poslednja izmena:

probotzor

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
22.06.2014.
Poruka
27
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
ja imam mnogo vise razloga da ga hvalim nego vi,koji ga nemate i niste koristili,da ga pljujete -.- da vam je bilo koja druga firma donela ovo dizali biste ga u nebesa,a to je daleko od onoga sto radim.napravio sam klipove,pokazao vrline i mane tableta i zakljucak je da je best buy bez pogovora...

kvalitetnije je izradjen od asus memo pad hd7 koji imam i to za 2 klase,a i od vecine tableta do 20k din

ne vidim potrebu da se pljuje po necemu sto je dobro i jeftino....inace dobra je kupovina i u globalu
 

OWERKLOKER

PCAXE Member
Učlanjen(a)
07.03.2012.
Poruka
849
Rezultat reagovanja
23
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Intel Core I5 2400
Motherboard:
Gigabyte H61M USB3V
RAM:
12GB DDR3
VGA & cooler:
Gigabyte 1050Ti
Display:
AOC 22 IPS
HDD:
3x1TB + SSD 120GB
Sound:
Genius 5000 5.1
Case:
Cooler Master Elite 430
PSU:
Cooler Master RS 500W
Optical drives:
Samsung neki
Internet:
DSL
OS & Browser:
Windows 8.1 x64
Other:
MSI CR500
Zasro bi ga dizali u nebesa da je neka druga firma? Pa necu da koristim ime na tabletu.
No, samo ti uzivaj i dugo da sluzi. ;)
 

probotzor

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
22.06.2014.
Poruka
27
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
pa zato sto vecina ljudi koristi ono sto im velike firme kazu da valja,a i imaju tendenciju da pljuju po jeftinim stvarima cak i ako su dobre,a pogotovo ako su se kojim cudom nasle u ovoj zemlji
 

Shang Tsung

Moderator
Učlanjen(a)
31.05.2011.
Poruka
4.813
Rezultat reagovanja
166
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
Zvijer :p
CPU & cooler:
Intel i7 9700K@5GHz ft. EKWB H2O
Motherboard:
ASUS ROG Strix Z370-E Gaming
RAM:
Corsair Dominator Platinum 32GB 3000MHz
VGA & cooler:
ASUS RX 5700 XT Strix OC
Display:
LG 32GK850G (VA 165Hz) + AOC Q3279VWFD8 (IPS 75Hz)
HDD:
SSD Samsung 970 EVO 500GB + WD 4TB EFAX
Sound:
ASUS Essence STU + Rotel RA-05/JBL L16 Decade/SVS PB1000 + Sennheiser HD515
Case:
Lian Li 011 Dynamic (black)
PSU:
Seasonic SS-760XP2 Platinum
Mice & keyboard:
Razer Deathadder Chroma + ASUS Echelon mousepad + Redragon Dark Avenger RGB
Internet:
ASUS RT-N18U + Ubiquiti AP AC LR @ 250/25Mbit
OS & Browser:
Win10 64-bit
Other:
Logitech C920 Webcam, Logitech Cordless Rumblepad 2
ne znam sto onda svi hoce da kupe uredjaj sa garancijom ako nije uteha

garancija znaci da ces u krajnjem slucaju dobiti pare nazad ako bude bilo potrebno

tesko da nije uteha
Svakako da postoji neka sigurnost kada imaš garanciju 2 godine, nego kada nemaš. Ja sam viđao primere gde uređaj provede više vremena u servisu nego kod kupca. Takav uređaj mi sigurno ne bi trebao. Zbog toga se i distanciram od svih tih "običnijih" kineza.
Kako trenutno nisam u mogućnosti da kupim tablet koji želim, onda ni nemam potrebu da posedujem ijedan drugi tablet.
 
Vrh