• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Telefoni koji traju dugo?

Koji od navedenih.

  • Samsung galaxy s6

    Glasovi: 10 50,0%
  • Apple iPhone 6

    Glasovi: 9 45,0%
  • iPhone 5

    Glasovi: 1 5,0%

  • Ukupno glasača
    20

voodoons

Moderator
Učlanjen(a)
06.04.2009.
Poruka
7.946
Rezultat reagovanja
142
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
voodoons’s MacBook Pro
CPU & cooler:
Intel Core i5
Motherboard:
MacBookPro12,1
RAM:
8 GB
VGA & cooler:
Intel Iris Graphics 6100
Display:
Retina LCD 13"
HDD:
APPLE SSD SM0128G
Sound:
Apple Inc
Mice & keyboard:
Lenovo BT Laser Mouse
Internet:
SBB 70/4 Mb/s
OS & Browser:
OS X 10.11.6
Other:
Iphone 6
Razumem o cemu pricas ali ovde je situacija malo drugacija. Ovo je dosta drugacije od npr. situacije gde stavis CM ili nesto slicno na S2 kako bi imao noviji sistem a osakatis kameru. Ovde bukvalno nije nista osakaceno jer je lako portovan. Nije zvanicno podrzan ali kao da jeste. :)
Pa nema sta da pricamo, iPhone ima najduzu podrsku i to se nece skorije promeniti. Ko nema nameru da menja telefon duze iPhone je najbolji izbor.


Sent from my iPhone using Tapatalk
pa to smo resili jos na prvoj strani ;) ovde se sad prica o veku android telefona a kad pricamo o veku, pricamo samo i iskljucivo samo sa softverom koji proizvodjac daje i kraj ;)
 

EmeraldCube

PCAXE Member
Učlanjen(a)
25.06.2016.
Poruka
219
Rezultat reagovanja
76
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
Magični Majk
CPU & cooler:
i5 11400 + Noctua NH-D14
Motherboard:
AsRock H470 Steel Legend
RAM:
16 GB DDR4 3000Mhz(zaboravih koje)
VGA & cooler:
Šta god je integrisano na i5 11400
Display:
Msi Optix G241 144hz & Dell SE2219HR 75Hz
HDD:
1TB Samsung SSD + 240GB SP SSD
Sound:
HyperX Cloud I
Case:
BeQuiet Silent base 800
PSU:
Cooler Master 750W 80+ Gold neko
Mice & keyboard:
Keychron V4 & Razer viper ultimate wireless
Internet:
Optika bajo 500 Mb/s
OS & Browser:
Windows 10 pro
pa to smo resili jos na prvoj strani ;) ovde se sad prica o veku android telefona a kad pricamo o veku, pricamo samo i iskljucivo samo sa softverom koji proizvodjac daje i kraj ;)
Upravo tako, kad sam zapoceo ovu temu bila mi je samo jedna stvar na umu, a to je "koji telefon ima najduzu podrsku od proizvodjaca". Mi mozemo modovati bilo koji telefon samo kako ce taj mod da funkcionise zavisi od optimizacije moda za navedeni uredjaj. Modovanje je za malo naprednije korisnike koji imaju zivaca da se petljaju sa tim stvarima. Zakljucak je taj da je apple iphone 4s mobilni uredjaj koji trenutno ima najduzu podrsku(5 godina valjda) i to je kraj price. iOS je po optimizaciji mnogo bolji od androida, logicno, jer apple ima manje uredjaja za radliku od androida koji ima milione drugacijih uredjaja i varijanti sistema.
 

OWERKLOKER

PCAXE Member
Učlanjen(a)
07.03.2012.
Poruka
849
Rezultat reagovanja
23
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Intel Core I5 2400
Motherboard:
Gigabyte H61M USB3V
RAM:
12GB DDR3
VGA & cooler:
Gigabyte 1050Ti
Display:
AOC 22 IPS
HDD:
3x1TB + SSD 120GB
Sound:
Genius 5000 5.1
Case:
Cooler Master Elite 430
PSU:
Cooler Master RS 500W
Optical drives:
Samsung neki
Internet:
DSL
OS & Browser:
Windows 8.1 x64
Other:
MSI CR500
Mozes ti da modujes svaki uredjaj ali na vecini ces, posle prestanka zvanicne podrske, da dobijes sw na kome zeza zvuk, losija kamera itd.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Vrh