• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Tastatura do 4000 dinara

Ivan1804

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
23.08.2021.
Poruka
9
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
Zdravo, budim se jutros, palim komp, i vidim da tastatura svetli, ali ne reaguje sta god da pritisnem, prikacio sam je na laptop ni tamo ne radi pa sam sad treba da kupim novu, i zanimaju me neke preporuke. Budzet je MAKSIMALNO 4000, jer mi stize i stolica a ovo je bilo totalno neplanirano. Pronasao sam i neku mehanicnu tastaturu ms-ovu pa ako neko zna nesto o ovoj tastaturi ili ima neko misljenje mogao bi da ga podeli. MS Gajmerska tastatura ELITE C710 TKL
Takodje dobrodosla je i preporuka za neku membransku tastaturu koja se dobro pokazala, samo da tasteri ne budu niskoprofilni, i da nije bezicna.
Hvala
 

biksna

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
25.08.2021.
Poruka
42
Rezultat reagovanja
27
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
PC
CPU & cooler:
Intel i5-4460
Motherboard:
Asus h81-m-r
RAM:
2x8gb kingston HyperX Fury blue 1600
VGA & cooler:
R9 280x royal queen 3gb ddr5 384bit
Display:
Sony 19" TFT 60hz
HDD:
1TB Toshiba + 480gb SSD Crucial
Case:
Ms Industrial V710 armor / Titan 2 pro
Mice & keyboard:
COOLER MASTER MASTERKEYS LITE L COMBO RGB
Internet:
SBB
OS & Browser:
windows 10
Pozdrav
Ako kojim slucajem nadjes negde mozda ima i na popustu ovaj model .
Jeste on toliko kostao,ali ti ovo preporucujem jer je imam vec od 2015 god i radi kao sat.
Vecinu dugmica mozes skidati tj modularni su ,ovo ti govorim jer sam probao,pogotovo kada cistim tastaturu,Full rgb gomilu modova ima za osvetljenje.Ima i tezinu ,teska je ,odlicne zavrsne obrade .Zvuk tastera je kao mehanicka.Jako precizna i funkcionalna.
Za sada mi se nije menjala ,mislim da nema potrebe.Samo bacanje para.
Uz nju sam i mis dobio ali sam ga promenio jer mi je bio previse lagan.


Sto se tice tastature koju si pomenuo je totalno ok,dosta recenzija je odradjeno na njenu temu.Ms industrial dosta toga nudi na ulozeno dobijeno tako da mislim da ni tu neces pogresiti.Ja sam npr uzeo Ms titan 2 pro kuciste i vise nego zadovoljan.


Tastatura za preporuku.Ako je nadjes mozda novu ,mozda neko prodaje ocuvanu .


pozz
 
Vrh