• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Tablet kao navigacija?

c-p-r

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
23.04.2009.
Poruka
1.976
Rezultat reagovanja
1
Moja konfiguracija
Vidim da ih ima i pristupacnijih pa i ne toliko velikih, nekih pogodnih i za zadatke koji su im takoreci primarni a koje je moguce uglaviti u auto i koristiti kao navigaciju ali da li je neko probao? Recimo neki na Andoridu mozda?

Kontam da je neko napajanje preko 12v prikljucka obavezno a i da je pozeljan neki drzac, no to na stranu. Koji program koristiti i slicno?

Nekako ne izgleda kao lose resenje posto su dobre navigacije a fabricke skupe, naknadne se ne bi smele bas ostavljati u autu a svakako nisu za koriscenje van istog.
 

vamilos

PCAXE Member
Učlanjen(a)
30.04.2009.
Poruka
224
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
2500K@4500mhz CM 212 EVO
Motherboard:
MSI Z77-G43
RAM:
2x4GB 1866MHz Exceleram Black Sark
VGA & cooler:
PowerColor HD 6850
Display:
LG L225WS
HDD:
WD 640gb aaks, WD 250gb
Sound:
on board
Case:
Midgard II
PSU:
PC POWER & COOLING 500w Silencer
Optical drives:
Lg
Mice & keyboard:
TRUST DS-3700R+HP XA965AA
Internet:
SBB kablovska
OS & Browser:
Win 7 64bit
Prikljucak na 12v ili USB je obavezan. Navigacija izvuce bateriju samo tako. Ja sam prosle godine koristio 7" android tablet sa gps-om i IGO. Posto mi bas ne radi kako treba upaljac na kolima iliti ono *****ce, koristio sam radio za punjenje. Tablet je imao futrolu i jednostavno sam ga stavio na konzolu ili kako se vec zove ispred suvozaca Futrola je bila neka kozna i nije se klizao, a putovalo se nocu, tako da mi nije bio problem videti ili cuti. Islo se za grcku i putovalo se nocu.
 
Vrh