• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

T-Force Dark ROG DDR4 3000

PCAXE_news

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
28.07.2009.
Poruka
5.781
Rezultat reagovanja
395
Moja konfiguracija


The Dark ROG rises !

Zamislite scenu, upravo ste kupili vrlo lepu ROG matičnu ploču, Intel "K" procesor, spremni ste da overklokujete i uživate u gaiming ali krajičkom oka opazite da u slotovima mora da se nalazi komplet RAM-a koji će biti dostojan da sarađuje sa ROG matičnom pločom, daje odlične performanse i da lepo izgleda čineći to. Upravo takvu scenu su u glavi imali dizajneri kompanije Team Group kada su pretočili svoje misli u delo i kreirali T-Force Dark ROG komplet DDR4 RAM-a. Za sada je dostupan samo komplet od 16GB ( 2 x 8GB) i XMP frekvencijom od 3000MHz, koji smo i dobili na temeljno testiranje.

Opširnije...


 

d0minat0r

PCAXE OC team
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
3.633
Rezultat reagovanja
58
Moja konfiguracija
VGA & cooler:
Gainward 4850 512DDR3
Display:
Viewsonic 24"
HDD:
seagate 500Gt Single P
Case:
/
Optical drives:
Samsung 203D
Mice & keyboard:
A4tech oscar X 748K i microsoft ergo natural 4000
Internet:
ADSL 4Mbit
OS & Browser:
WIN7
Problem ovde je sto vi nemate plocu za testiranje ram memorije zato vam se ram i nije klokovao i kada ste ga klokovali uradili ste to u singl cenelu. Mislim rezultati na 3200 cl 16 su losiji od 3000 cl 16 posto ste testirali u single cenelu. Ofrlje uradjeno.
 
Vrh