• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Sva napajanja 80+ bronza od 01.07.?

peja81

Moderator
Učlanjen(a)
08.05.2009.
Poruka
9.668
Rezultat reagovanja
2.055
Moja konfiguracija
Ne nalazim nijedan review za TT. A šta planiraš da teraš?
 

infe88

PCAXE Member
Učlanjen(a)
08.08.2013.
Poruka
161
Rezultat reagovanja
10
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
Infe's machine
CPU & cooler:
Intel i5 11600k + Noctua NH14S
Motherboard:
MSi Z590 PRO A
RAM:
2x8gb 3200 Kingston HyperX
VGA & cooler:
EVGA RTX 3060 XC 12GB
Display:
24" ASUS
HDD:
Intel SSD 240 GB+ 1 TB WD Green
Case:
Phanteks Enthnoo Pro
PSU:
Thermaltake 850W Gold.
Optical drives:
Nema.
Mice & keyboard:
Basic
Internet:
MTS 200/80.
Pa da pokupujem nesto preko,ako Bog da.Pa da onda sastavi mi neko ovde.Jeftinije je.Planiram za pocetak jednu GTX 770,pa bacim u SLI.Uglavnom tvoje misljenje o ova dva?Da nema review za TT.Al ije dobar.
 

ZOMBI

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
14.12.2013.
Poruka
2.110
Rezultat reagovanja
3
Moja konfiguracija
Vec smo usli u oftopik... Enivej... Sta ces ako ti neko do tih napajanja crkne? Moze biti za***ano oko garancije. Tih Raidmaxa imas i kod nas po razumnim cenama. Takodje nista o tom TT ne mogu da nadjem, msm da je oem CWT ali nisam siguran. Sto da ti neko sastavlja? Sastavi sam, jednom se naucis i znas zauvek. Dosta stvari oko sastavljanja pc je jako jednsotavno, svako bi mogao nauciti jako brzo da hoce. ;)
Izmedju ta 2 ja bi otisao na nesto drugo, ima dosta napajanja u tom cenovnom rangu, a ta 2 koja si odabrao su bas ruzna. :d
Mogao bi neko od moderatora da poslednjih par posttova prebaci u temu "preporuka za napajanje".
 
Vrh