• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Steelseries Kana Black Edition 1.1

Vlada Radisic

PCAXE Member
Učlanjen(a)
19.09.2015.
Poruka
105
Rezultat reagovanja
2
Moja konfiguracija
Danas sam uzeo gore pomenuti mis i ma sta god uradio ne mogu da instaliram steelseries engine na windows 10-ci trazilo mi je da instaliram NET Framework 2.0, 3.0, 3.5 medjutim trazi mi neki disc 1 da ubacim u pola instalacije stane.Da li postoji neko resenje? sve sam probao sto sam mogao znam da kana radi stabilno sa windows 7 64-bitnom ali nikako da nadjem resenje da pokrenem steelseries engine da bi mogao podesavati cpi,dpi itd :mad:
 

raso97

PCAXE Member
Učlanjen(a)
24.08.2015.
Poruka
110
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
Asus K556UQ
CPU & cooler:
Intel i5-6200u
RAM:
8GB DDR4 2133MHz
VGA & cooler:
Intel HD520 + Nvidia geforce 940mx
HDD:
Seagate ST1000LM024
Internet:
Telekom BOX 3
OS & Browser:
Windows 10 Pro 64-bit
I ja imam problem sa tim .NET Framework. Pokusavao sam sve i svasta i najverovatnije da je do verzije windowsa.

Послато са Lenovo A5000 уз помоћ Тапатока
 

Vlada Radisic

PCAXE Member
Učlanjen(a)
19.09.2015.
Poruka
105
Rezultat reagovanja
2
Moja konfiguracija
pa da bukvalno sve sam pokusavo nasao sam negde da treba da se skine net framework client da se mountuje na dvd disk i onda tokom instalacije ubacis taj disk da bi se kompletirala instalacija i valjda moze posle a kad idem na steelseries firmware update i da apdejtujen za kanu engine stane na 10 posto
 
Vrh