• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Steelseries APEX

Steamroller

Moderator
Učlanjen(a)
22.01.2011.
Poruka
9.655
Rezultat reagovanja
17
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Intel Core i7 2600K @4.8 w/HT CM Nepton 280L
Motherboard:
Gigabyte Z77X-UP7
RAM:
4x4Gb Patriot @1866MHz
VGA & cooler:
ASUS 280X + Morpheus + 2x NF-F12
Display:
2x Dell U2312HM
HDD:
Samsung 840 Evo 120GB
Sound:
Integruša
Case:
HAF XB
PSU:
Seasonic SS-620GM
Mice & keyboard:
CM Storm Recon White + Genius Imperator
Internet:
Cable 20/2
OS & Browser:
Win 7 64bit
Other:
Fluffy Cat and Dog
Znam ali realno ko koristi za gaming, dovoljan mu bilo kakav a ko se baci kucanjem taj i ne gleda gde udara ? :) nemoj mi reci da ti je posle toliko godina potrebno da taster bude veliki ? :-)
Upravo tako, ne gledam gde mi je enter, znam gde mi je enter i znam da mi je velik enter.

Ovo je cista hipotetika, mozes da pogodis male tastere sa slovima i brojevima a enter mora da ti bude veliki a ako pogledas u statistici koliko puta si kliknuo na slovo A prlikom pisanja review-a a koliko puta si udario po enteru ? Ako je to sluchaj onda mislim da bi ti " Typing tutor " def. pomogao :)
Ajde ja ti sutra zamenim mesta slova A i B pa ću da te pitam da li možeš da "pogodiš" A kad i treba A..... Nije reč o veličini slova nego o navici i mestu gde se nalaze dugmadi. Ako sam se navikao da je enter bio velik 13 godina, zašto sad da bude mali?

Za Gaming Enter ?? For what ?
Radio sam u igraonici. Igrao sam se ja dosta i pored toga, i naravno treba enter za četovanje.

Evo da vidiš gde sam udarao enter poslednjih 3-4 godina. Mislim da se jasno vidi da je najviše izlizano iznad polovine.

 

zookarma

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
06.11.2009.
Poruka
1.210
Rezultat reagovanja
6
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
i5 750 + Megahalem
Motherboard:
Asus p7p55d
RAM:
2x2 Mushkin + 1x4
VGA & cooler:
Sapphire 6950
Display:
Samsung T240
HDD:
C300 X64 + 5xhdd
Sound:
Creative Xfi Elite
Case:
Chieftec LBX
PSU:
TT 650 W
Optical drives:
PIoneer 212
Mice & keyboard:
G500 + G15 v2
Internet:
Cable
OS & Browser:
Win 7 x64, Chrome
Ha ha ha If you think hard enough youll find it pointless :) Whole story about religion is changing perspective ;)
 

miha

Moderator
Učlanjen(a)
02.04.2009.
Poruka
1.290
Rezultat reagovanja
16
Moja konfiguracija
Mice & keyboard:
cm quickfire tk (brown mx) | cm novatouch tkl & logitech mx performance
OS & Browser:
Debian
ja sam bio godinama zagovornik onog originalnog rasporada zbog entera, kursora i home/end itd. a onda su dosli laptopovi... chuda.. i sada sam na k350

fura ovaj logi raspored sa home/end/delete.. o zasto?!? ali dobro... ok je tastatura pa eto sada imam dve - jednu kuci jednu na poslu :D
rascistio da necu da zavisim od tastature :D (jedino gde se ne osecam prijatno je logitech iluminated.. ne znam zasto :|)

btw jel ima negde da se probaju tastature? probao bih neku mehanicku :P pocinju da me nerviraju ove vrlo brzo moram da gadjam centar dugmeta :D
 

vujasoft

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
25.06.2012.
Poruka
37
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
Toshiba L500
CPU & cooler:
APU A10-5800K+ CM212
Motherboard:
Gigabyte F2A85X-UP4
RAM:
Mushkin Redline 1866
VGA & cooler:
ATI HD7660D
Display:
Benq 2124
HDD:
Sundisk Extreme 120GB, WD640AAKS, F4EG HD204UI
Case:
HAF 912P
PSU:
SeaSonic 620BK
Mice & keyboard:
Logitech & CM Spawn
Internet:
Wireless
OS & Browser:
Win 8.1+Chrome
Da dignem malo temu :)
Da li neko u medjuvremenu koristi/o ovu tastaturu, ima li primedbi posto sam konacno prelomio da je nabavim. Naravno sacekao sam da poskupi :mad:
 
Vrh