• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Sta umesto ADSL-a?

miksan

PCAXE Member
Učlanjen(a)
12.04.2014.
Poruka
123
Rezultat reagovanja
2
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
i5 4690k
Motherboard:
Asrock Z97 Anniversary
RAM:
8GB (2 x 4GB) PC3-17000 (2133MHz)
VGA & cooler:
integrusa
Display:
LG-D2343P
HDD:
Transcend 370s+hdd
Sound:
Krestava komsinica
Case:
ZALMAN Z11+
PSU:
EVGA SuperNOVA 750 G2
Optical drives:
Samsung SH-222BB/BEBE
Mice & keyboard:
Anker vertical, MCK 201
Internet:
WDSL 5/1
OS & Browser:
WIN8.1 Opera/Pepermint 7
Other:
Sennheiser HD465
@ piiirrr

Nije to bas tacno sto tvrdis koristim wifi net skoro godinu.Nikada ni najmanji problem cak je i antena bila zatrapana snegom ping je stabilan.




@ G.James

Da li imas mogucnost da ti neki provajder razvuce optiku do tebe ima li neko cvoriste blizu tebe?

Ako nemas ja bi iso na wifi.Probaj kod ovih skynetmreza.net valjda spadaju pod sbb imaju i televiziju ali o televiziji ces morati sa njima na mail jer su menajli izgled sajta.
 
Poslednja izmena:

Shonnex

PCAXE Member
Učlanjen(a)
24.04.2015.
Poruka
567
Rezultat reagovanja
11
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Intel i3-4130 + Intel box
Motherboard:
Gigabyte H81M-S2PV
RAM:
Kingston DDR3 2X2GB 1333MHz
VGA & cooler:
MSI GTX 750Ti
Display:
LG 21"
HDD:
WD 500GB
Sound:
Asus Xonar DGX + Microlab M100u 2.1
Case:
FD Arc Mini
PSU:
Chieftec GPS-600A8
Optical drives:
Pioneer
Mice & keyboard:
Logitech
Internet:
SBB
OS & Browser:
Win7 Ultimate 64bit
Matorac,nemam ja veze nikakve sa sbb-om,niti je ovaj forum u mom vlasnistvu ;)
Ja ti pricam iz ogromnog iskustva koje imam i odgovorno tvdim da je i dalje najbolji provajder u Srbiji za net sbb kad se sve celokupno sagleda a ti imas svoje misljenje i to je ok :wave:
Ja sam sbb korisnik na vise lokacija pa bar jedno 7 godina sada i nikad ni na jednoj lokaciji nisam imao ozbiljne probleme a cene su najbolje na nasem jadnem trzistu sem Targa koji je u stecaju :wave:
Kazi lepo imaju vece-brze pakete,bolja ponuda znaci da je bolji provajder(tehnicka podrska,brzine,cena,uptime,oprema etc) sto ti vise ljudi ovde moze reci da ...nije ;)
Neka bude. :)

Sto se tice kvaliteta interneta, nizak ping, nema gubitka podataka to stoji ali je ponuda mnogo tanka. nema nijedan trio paket ispod 3200 din. pa jbg ne zivim ja od interneta, tv i tel ... ne bih ja menjao da imam novca za bacanje ali ako nemam meni je njhova ponuda slaba, ima boljih ponuda, realnijih.
 

DeejayIgor

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
16.11.2016.
Poruka
10
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
Orion bolji od sbb-a lol
Dal si ti realan?
Ljudi bi sve dali da imaju mogućnosti da uvedu sbb,kakav crni adsl naspram kablovskog,ne mogu da se porede,svašta čovek može cuti
Čak i njihova optika nije ništa specijalno(drugar mi radi kod njih)
U svakom parametru je sbb bolji od oriona pa i u paketima;)


Sent from my D6603 using Tapatalk


Covek misli na Orionov GPON, do skoro im je bio 1G za oko 1380 rsd, sto je daleko povoljnije od kablovskih operatera :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Vrh