• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Spora WIFI Konekcija - Pomoc

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

OWERKLOKER

PCAXE Member
Učlanjen(a)
07.03.2012.
Poruka
849
Rezultat reagovanja
23
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Intel Core I5 2400
Motherboard:
Gigabyte H61M USB3V
RAM:
12GB DDR3
VGA & cooler:
Gigabyte 1050Ti
Display:
AOC 22 IPS
HDD:
3x1TB + SSD 120GB
Sound:
Genius 5000 5.1
Case:
Cooler Master Elite 430
PSU:
Cooler Master RS 500W
Optical drives:
Samsung neki
Internet:
DSL
OS & Browser:
Windows 8.1 x64
Other:
MSI CR500
Jeste gubljenje vremena ali posto ga ocigledno imas dosta onda je u redu. Vremenom ces ga imati sve manje pa se neces ni zamarati ovakvim stvarima.
A ti Dragane pusti decka neka proba, naucice sigurno nesto novo. Samo siris neku negativu po svim temama, frustracije leci na drugim mestima.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 

Dragan.P

Banned
Učlanjen(a)
20.04.2013.
Poruka
3.249
Rezultat reagovanja
940
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Intel i5-8600k 4.20 GHz, Xigmatek Gaia SD1283
Motherboard:
MSI Z370 Krait Gaming
RAM:
Geil Evo Forza 16GB (2x8) 3000 MHz DDR4 CL16
VGA & cooler:
MSI GTX 1070 Ti Gaming 8G
Display:
Dell U2412M
HDD:
Sistem - Samsung 250GB 850 Evo, u racunaru - 640 GB, 3 TB, Rack LC-35U3 - 3 TB, 3 TB & 4 TB
Sound:
Dual Realtek® ALC1220 Codec
Case:
MS Industrial Winston
PSU:
Thermaltake Toughpower XT TPX-675M 675W
Optical drives:
Samsung SH-224BB/BEBE
Mice & keyboard:
Motospeed V10
Internet:
Telekom VDSL 50/8
OS & Browser:
Windows 10 Pro x64, Google Chrome
Other:
Xiaomi Redmi 3s
Slusaj drveni advokat, ako decku treba zastupnik onda ga pitaj da ga branis a kao sto vidis decko ume sam da odgovori i posle njegovog objasnjenja nisam nista mu ni odgovorio jer postujem njegovu odluku da se edukuje i prosiruje svoje znanje.

A posto vec ima vremena na pretek onda u tome nema nista lose.

Ja smatram da je to gubljenje vremena ali to sam ja i izneo sam svoje misljenje na njegov komentar, na cega je on dao svoje obrazlozenje i postujem njegovu odluku.

I gde ga ja to nisam pustio da proba, sam mu dosao u nemacku polomio lap top ili odneo u servis da mu oni rese problem ili sta ne razumem to pusti decka da proba???

Sam je reko da je vec probo sve sto je znao i umeo i da nije uspeo da resi problem, sto dolazimo do zakljucka da ili je los adapter a vec neko je reko da je na tim modelima generalno los adpater za wifi pa sto da se onda generalno muci i gubi vreme na nesto sto je fabricki lose izaslo iz proizvodnje. Uostalom to je elektronika, sklop cipova i stampane ploce i drugih dzidzabidza i naravno da ce neki pre ili kasnije da pokaze znakove uporavanja ili cak da totalno rikne ili jednostavno ma sta mu radio ono ce da radi kao provog dana.

Kakve ja to frustracije imam i na kome ih lecim?

Time sto decku hocu da olaksam da ne gubi vreme na nesto sto je fabricki lose napravljeno, to je isto kao da pokusavas da popravis motor od kola koji treba po specifikacijama da ide do 240 km/s ali ne moze i zakucava na 180 i ti pokusavas da resis problem tako sto ces ceo motor da rasklopis u delove da nadjes gde je to fabrika zeznula stvar. Jednostavno gubljenje vremena i para.

Ali ko voli da se pati i gubi vreme na nebitne stavri u zivotu samo napred, moje vreme je isuvise dragoceno da bih ga gubio danima na jedan problem. Ovako kao sto rekoh pokusam jendo posle podne ma ni toliko mu necu posvetiti da resim problem nego par sati i ako u tih par sati resim problem ok ako ne idem kupim novu stvar i necu da se nerviram.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Vrh