• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Slike sa memorijske kartice

Lakito

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
02.08.2016.
Poruka
23
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
Otvaram još jednu temu jer me nešto muči već duže vreme.
Reč je o memorijskoj kartici na fotoaparatu.
Matura srednje škole mi je bila 2014. godine. Tada sam se slikao pre polaska sa rodbinom i sve te slike ubacio u kompjuter. Kada mi je stari kompjuter riknuo, sve slike sam nekako povadio, ali baš u trenutku kada sam vadio poslednju sliku taj isti stari računar se restartovao i ja pretpostavljam na taj način oštetio 2 slike sa mature. Na njima se nalazi meni jako bitna osoba.
Pošto sam koristio razne programe da vratim izbrisane slike, ovo naravno nije mogao da vrati, jer te 2 slike nisam ni izbrisao nego se prebacivanjem na fleš valjda oštetilo.
Konkretno moje pitanje je "da li u nekom servisu mogu da vratim te 2 slike sa memorijske kartice na aparatu"?
Imajte u vidu da posle mature 2014. godine ja bukvalno ništa i nisam slikao, možda nekih 50 slika najviše. Hvala!
 
Vrh