• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

SilverStone Strider SST-ST70F-PB

PCAXE_news

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
28.07.2009.
Poruka
5.781
Rezultat reagovanja
395
Moja konfiguracija


Ponovni susret

Na PCAXE portalu nismo imali prilike da se često susrećemo sa napajanjima iz kompanije SilverStone, iako su van našeg tržišta itekako popularni i poznati. To je jedna od bojki našeg tržišta da na raspolaganju nemamo mnoge komponente ili ako ih imamo, onda ih prati dosta neprijatna cena.

Od SilverStone-a na portalu je pre, dalekih, pet godina testiran SST-ST50F-230 500W model koji se pokazao vrlo dobrim, ali i vrlo tihim što se danas itekako traži i ceni.

Na test nam je došao Strider SST-ST70F-PB, nazivne snage od 700W, koji je u potpunosti modularan, i nosi 80Plus Bronze značku. Model sa testa pripada Strider Plus seriji za koju se može reći da je čine pristupačna napajanja srednje klase. Da ne tupimo mnogo, preporučujemo Vam da pročitate recenziju, pogledate rezultate i sami donesete sud o ovom napajanju.

Opširnije...
 

Mi-Los

Banned
Učlanjen(a)
23.02.2016.
Poruka
331
Rezultat reagovanja
1
Moja konfiguracija
Silverstone za sada pravi najzgodnija napajanja za male konfiguracije, SFX i ATX.
Daleko su od najkvalitetnijeg ali nekada ne postoji izbor. Imaju one kratke fabricke ribbon kablove pa smestis lako u malecka kucista a i dimenzije su male.
Dosta su skupi kod nas inace u svetu dosta ljudi smeste monstruozni hardware u mala kucista pa im najmanje 750W trebi.
Tu ulece njihova nova Platinum serija I model ST75F-PT koji sa kratkim kablovima stane gde hoces.
Ako uspes da uguras Radeon PRO Duo nema sta drugo.

http://www.silverstonetek.com/product.php?pid=595&area=en

http://www.silverstonetek.com/product.php?pid=438&area=en

Ali kod nas bi te ovo izaslo kao da kupujes Seasonic 1200 Platinum u Evropi.
Kod nas stari Strider Gold 850 kosta 230 EVRA... Nebuloza...
Za te pare kupim 1000W Platinum najtrazenije modele na svetu, P2, AXi, Antec HCP sve po 1KW.
 
Vrh