Seasonic M12II-620 EVO naponi
DmasteRNo1
PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
Poruka
2.195
Rezultat reagovanja
602
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
AMD Ryzen 7 7700 & Thermalright Peerless Assassin 120
Motherboard:
Gigabyte B650M Aorus Elite AX rev. 1.3
RAM:
Kingston Fury Renegade 2×16GB DDR5 6000MT/s CL32
VGA & cooler:
Gigabyte Aorus RX 6800XT Master Type C 16G
Display:
BenQ Mobiuz EX2710R
HDD:
Kingston KC3000 1TB, ADATA SX8200 Pro 2TB
Sound:
Terratec Aureon Xfire 8.0HD, Dark Project – Sono (White, Wired)
Case:
NZXT H6 Flow (White)/Thermalright: TL-G12, TL-H12W-X28 ×3 + DeepCool SC790
PSU:
Corsair RM750x (2021)
Optical drives:
Transcend TS8XDVDS-K
Mice & keyboard:
Keychron M7 (White) & Leobog A75 + K21 (RK Chartreuse Switch)
Internet:
Kablovski
OS & Browser:
Windows 11 & Firefox
Other:
Microsoft Xbox X/S Wireless Controller - Robot White, HP LaserJet Pro M130A, Poco F8 Pro
Danas sam zamenio Super Flauera Golden Green Pro 650W Sisonikom M12II-620 EVO i naponi na 12V i 5V mi deluju nisko. Da li su oni OK?