Samsung UE32EH5300 treperi osvetljenje
Slash
PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
Poruka
1.764
Rezultat reagovanja
191
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
AMD Ryzen 7 9800X3D & Noctua NH-D15 Chromax.black w/3x NF-A15
Motherboard:
Gigabyte X870E Aorus Elite X3D
RAM:
64GB Kingston Fury Beast 6000MHz CL28
VGA & cooler:
Zotac RTX 4080 Trinity 16GB GDDR6X
Display:
Samsung Odyssey G8 32" 4K 240Hz QD-OLED & Samsung S90D 65" QD-OLED
HDD:
3x Kingston Fury Renegade NVMe 2TB + 32TB HDD
Sound:
Microlab FC330
Case:
Asus ProArt PA602 & 4x NF-P14s
PSU:
FSP Hydro Ti Pro 1000W ATX 3.1
Mice & keyboard:
Corsair K95 RGB Platinum Cherry MX Speed & Xiaomi Gaming Mouse Lite
Internet:
400/400 mbps optic
OS & Browser:
Windows 11 Pro & Chrome
Other:
Samsung S24 Ultra, Nikon D3300 18-55mm, 55-300mm , 35mm, DJI Mini 5 Pro, DJI Osmo Action 6
Sekiraši treba mi savet.
TV je u pitanju, Samsung UE32EH5300 32" FullHD, star je već oko 6 godina i od pre nedelju dana je počelo da treperi pozadinsko osvetljenje. Vidno je slabije osvetljenje na ekranu zbog toga i jako je teško gledati u ekran duže od 2min.
Da li se to može popravljati (isplati li se popravljati) ili kupiti drugi televizor?
Hvala :)
zemun
PCAXE Member
Učlanjen(a)
Poruka
373
Rezultat reagovanja
246
Moja konfiguracija
Pogledaj na YT info o led trakama na Samsung tv i kako se menja.
Послато са SM-G965F уз помоћ Тапатока
R1zl4
PCAXE Addicted
1.127
PC / Laptop Name:
Dell Vostro 7620
CPU & cooler:
12th Gen Intel(R) Core(TM) i7-12700H 2.30 GHz
RAM:
16.0 GB
VGA & cooler:
NVIDIA GeForce RTX 3050 Ti Laptop GPU
Display:
BenQ XL2420T
HDD:
NVMe KIOXIA 1024GB
PSU:
Dell 130.0W