• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Sam menja rezoluciju

Kizito

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
02.02.2016.
Poruka
41
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
Pozdrav ljudi.

Da li se neko susreo sa problemom da mu komp sam menja rezoluciju. Inace imam HP Elite 8000 komp i kad god ga upalim promeni mi rezoluciju ekrana.

I da li neko mozda zna zasto nece da mi radi opcija sleep?

Kad kliknem na sleep on se ugasi na sekund i onda se pali,uopste nece da ostane u sleep-u.
I da dodam da imam windows 7 na njemu.
Hvala unapred
 
Poslednja izmena:

stefi988

PCAXE Member
Učlanjen(a)
22.07.2013.
Poruka
584
Rezultat reagovanja
1
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
HP Pavilion G7
CPU & cooler:
Intel Core i5-2430M 2,4GHz
Motherboard:
HP HM65
RAM:
8GB Hyundai 1600MHz
VGA & cooler:
Intel HD 3000
Display:
Panasonic TV 32'' FHD
HDD:
Samsung 840EVO 120GB
Sound:
Integrisana
Optical drives:
Lacie eksterni
Mice & keyboard:
HP, Apple
Internet:
SBB
OS & Browser:
Windows 10 home x64
Sto se tice "sleep" funkcije pogledaj bios, posto je brendiran racunar verovatno je podeseno u biosu da se budi pomeranjme misa ili tastaturom i slicno.

A sto se tice rezolucije, tu moze biti problem sa grafickom odnosno sa drajverom iste. Probaj da reinstalieas drajver graficke pa pisi kako se ponasa.
 

Nashud

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
01.05.2016.
Poruka
10
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
Odradi clean reinstall drajvera iz Safe Mode-a, pa vidi kako se ponaša.

Ako ni to ne pomogne, mislim da je problem do samog Windows-a, imao sam sličan problem (Win mi je odbijao drajvere za grafičku), i čim sam oborio sistem i instalirao nov Windows, problema više nije bilo.
 

Kizito

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
02.02.2016.
Poruka
41
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
Imam integrisanu graficku, kad budem stavio neku graficku karticu videcu da li ce biti isti problem.
 
Vrh