• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

ROG Balteus, Strix Scope, Gladius II

PCAXE_news

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
28.07.2009.
Poruka
5.778
Rezultat reagovanja
395
Moja konfiguracija


Ovoga puta smo na testiranju imali prilike da vidimo kako su se pokazale nove komponente koje će krasiti Duletov setup.

ROG trojku čine Gladius II bežični miš, ROG Balteus podloga za miš, kao i ROG Strix Scope (prethodno poznata kao ROG Strix CTRL) tastatura.

Najpre imamo ROG Strix Scope koja je kreirana sa akcentom na FPS igrače, a i takođe su iz razvojnog tima ukazali na to da je tokom dizajniranja obraćena posebna pažnja na udobnost prilikom dužeg korišćenja.

Opširnije...
 

Nidzinac97

PCAXE Member
Učlanjen(a)
01.10.2018.
Poruka
119
Rezultat reagovanja
1
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Ryzen 5 1600x
Motherboard:
x470 ASUS ROG STIX
RAM:
G Skill Trident Z RGB 2x8Gb 3200 MHz
VGA & cooler:
ASUS ROG STRIX 1070TI 8GB
Display:
BenQ Zowie xl2411p 144hz/TN i Asus VG279Q 144 hz/IPS
HDD:
WD 1 TB 7200
Sound:
Muse m-1988
Case:
NZXT H700i Red-Black
PSU:
Seasonic SSR-750 Focus Gold 750w
Mice & keyboard:
Asus ROG Scope & Razer Basilisk
Internet:
SBB
OS & Browser:
WINDOWS 10 & BRAWE
Postovani imam pitanje u vezi ove tastature, kupio sam je i stvarno je ful na dodir i kida u igrama i kucanju veoma je precizna i "mekana", ali koristi rog armoury program za rgb, da li postoji mogucnost da se poveze preko asus aure da mi rgb bude sinhronizovan sa maticnom kulerima grafom i ramom?
 
Vrh