• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Rockstar support service?

ZOMBI

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
14.12.2013.
Poruka
2.110
Rezultat reagovanja
3
Moja konfiguracija

Mother****ers! :mad:
Posle me neko pita zasto ih stavljam u isti kos sa EA, Activisionom i Ubisoftom.
 

wolfanir

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
15.04.2015.
Poruka
66
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
Sariel The Black
CPU & cooler:
i5 6600k
Motherboard:
MSI z170 Krait Gaming 3X
RAM:
8 GB DDR4 Kingston HyperX
VGA & cooler:
Gigabyte RX480 G1 Gaming
HDD:
WD 1TB + 120 GB Kingston SSD
Case:
NZXT S340
PSU:
Chieftec GPE-700S Eco Series
Internet:
40/2
OS & Browser:
Win10 & Chrome
Other:
poprilicno lenj pas rase staford
Koliko je zbunjen ovaj lik... thank you for.. thank you for... thank you for.. rockstar support has encountered an error and needs to restart.. may I put you on hold? thank you for.. thank you for holding sir. xD
Ali zato Blizzard support dominira :D
 

ZOMBI

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
14.12.2013.
Poruka
2.110
Rezultat reagovanja
3
Moja konfiguracija
Jesi siguran? Guglaj malo... ni oni nisu zlatni. Mom drugu je hakovan nalog sa Diablom 3, cimao se sa nijma nedeljama, trazili su sve moguce i nemoguce dokaze da je nalog njegov i na kraju je ispusio i nikad mu nije vracen hakovani nalog niti pare koje je pukao na igru. Znam jos par ljudi sa takvim slucajevima a na internetu ih ima na hiljade. Imas na yt slicne klipove sa Blizzardovim supportom koji su jos gori od tih Rockstarovih. Ima par poznatih strimera na Twitchu kojima je nalog hakovan dok igraju live, zovu njihov support i cim im kazu da su strimeri i da problem mora biti resen sto pre jer zive od toga ovi iz supporta im spuste slusalicu momentalno.
 

Proka

Moderator
Učlanjen(a)
12.11.2010.
Poruka
1.558
Rezultat reagovanja
14
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
Prox
CPU & cooler:
I7 4790k
Motherboard:
Asus Maximus VII Impact
RAM:
Klevv 2x8gb 2400mhz, WC Alphacool D-RAM Modul
VGA & cooler:
ASUS 980TI
Display:
ASUS PG348Q
HDD:
SSD HyperX Savage 120gb, 1tb maxtor.
Sound:
Coolermaster MasterPulse In-ear - Black
Case:
Custom build
PSU:
Cooler Master: Silent Pro M2 850w
Mice & keyboard:
Asus CLAW, Asus Tactic PRo
Internet:
SBB Fiber 40/5
OS & Browser:
Ubuntu 14.04/Windows 10, Google chrome
Ја са близардом све најбоље до сада, а то траје од Диабла 2, хакован и продавао налоге oko 40/50 пута, прилчао са супортом исто тону пута никада проблем нисам имао, чекао на одговоре јесам али увек био задовољан истим.
Наравно ово је све зависи од случаја до случаја.
Наравно за спуштање слушалице кориснику се добија отказ или опомена пред отоказ и умањење зараде.
 

wolfanir

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
15.04.2015.
Poruka
66
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
Sariel The Black
CPU & cooler:
i5 6600k
Motherboard:
MSI z170 Krait Gaming 3X
RAM:
8 GB DDR4 Kingston HyperX
VGA & cooler:
Gigabyte RX480 G1 Gaming
HDD:
WD 1TB + 120 GB Kingston SSD
Case:
NZXT S340
PSU:
Chieftec GPE-700S Eco Series
Internet:
40/2
OS & Browser:
Win10 & Chrome
Other:
poprilicno lenj pas rase staford
Pa naravno, u svakoj travi ima korova :D Ali i moje iskustvo sa Blizzardom je fenomenalno, jos sam se sprdao sa njima i bili su mnogo fini uzimajuci u obzir da sam ih cimao zbog gluposti, tj greske koja je bila do mene :D
 

ThePocetnik

Moderator
Učlanjen(a)
30.03.2009.
Poruka
5.087
Rezultat reagovanja
25
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
HP Pavilion - 14-ce0008nm
CPU & cooler:
Intel Core i7 5820K feat NiC L32
Motherboard:
ASRock X99 WS
RAM:
4x8GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury
VGA & cooler:
Sapphire Pulse 580 4GB
Display:
Dell 2312HM i AOC G2460PF
HDD:
Seagate 3TB, WD Red 3TB, Samsung F3 1TB, Samsung 850 EVO 500GB, HP EX900 512GB, Intel M.2 SSD 6000p
Sound:
Asus Xonar U7 feat Logitech X-530 / Corsair Vengeance 1500 / Superlux HMC631
Case:
Corsair Carbide 500R
PSU:
EVGA SuperNova G3 750W
Optical drives:
LiteOn iHAS124 / ASUS SBW-06D2X-U
Mice & keyboard:
RedDragon Kala i A4Tech V7 Bloody
Internet:
SBB
OS & Browser:
Windows 10 Pro x64
Other:
PS3 Ultra slim 500GB / Shuttle XS35V4
Ima par poznatih strimera na Twitchu kojima je nalog hakovan dok igraju live, zovu njihov support i cim im kazu da su strimeri i da problem mora biti resen sto pre jer zive od toga ovi iz supporta im spuste slusalicu momentalno.
Iskreno ovo je bezobrazluk od strane streamera. To sto oni snimaju gameplay ne daje im za pravo da traze brze resavanje problema u odnosu na onog korisnika koji ima isti problem a ne snima gameplay. Ako vec zaradjuju dosta od toga (neki zaradjuju i milione) mogu vala da kupe i drugu kopiju, ako vec ne mogu da sacekaju kao sav ostali svet.

Naravno, Rockstar bi trebalo da resava probleme brze za sve korisnike i ovo spustanje slusalice im je trula fora.
 

ZOMBI

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
14.12.2013.
Poruka
2.110
Rezultat reagovanja
3
Moja konfiguracija
Podsetio bi te da im ti streameri i youtuberi prodaju veliki broj kopija igre, oni su jako dobra reklama pa preko njih, gaming sajtova i ponekog eventa ide skoro ceo marketing u svetu video igara. Ako se tako ponasaju prema nekom ko je poznat(a zivimo u svetu gde je to bitno) sta da ocekuje avridz Dzo?
 
Vrh