• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

RGBW Header

Vule94

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
10.11.2017.
Poruka
62
Rezultat reagovanja
6
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
AMD Ryzen 5 2600x Stock Wraith cooler
Motherboard:
Aorus X470 Ultra Gaming
RAM:
1x8 gb 3200mhz DDR4
VGA & cooler:
GTX 1060 3gb Gigabyte
Display:
AOC 24" Full HD 60hz
HDD:
WD Blue 1TB 5400rpm
Sound:
Genius 2.1 sistem
Case:
MS Industrial Titan Pro
PSU:
Cooler Master B500w
Mice & keyboard:
Cooler Master Octane komplet
Pozdrav.
Imam maticnu plocu Aorus x470 i na njoj imam jedan RGBW header koji znam da sluzi za led trake koje imaju blistavo cistu belu boju. Uz plocu sam dobio jedan kabl koji ide direktno u maticnu sa tih 5 pina a sa druge stane ima isto 5 ali taj peti pin je zapravo taj W koji moze da se odvoji i koristi se samo obican RGB. Kupio sam spliter za RGB sa 1 na 4. Moje pitanje bi bilo koliko taj jedan konektor moze da istrpi struje tacnije koliko moze RGB traka da se stavi na njega i jos koliko ventialtora?
Trenutno u kucistu imam obicnu rgb traku po mojoj proceni oko 2m i planiram uskoro da kupim kuciste nego drugo koje u sebi imaju vec 3 RGB ventilatora i zato sam kupio taj spliter kako bih mogao sve to da povezem ali ajde bolje da pitam koliko moze metara trake da izdrzi taj konektor i jos koliko ventialtora jer sam hteo da izbegnem dodatni kontroler i da sve kontrolisem preko ploce.

Ovaj spliter sam kupio sa 1 na 4
 

Vule94

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
10.11.2017.
Poruka
62
Rezultat reagovanja
6
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
AMD Ryzen 5 2600x Stock Wraith cooler
Motherboard:
Aorus X470 Ultra Gaming
RAM:
1x8 gb 3200mhz DDR4
VGA & cooler:
GTX 1060 3gb Gigabyte
Display:
AOC 24" Full HD 60hz
HDD:
WD Blue 1TB 5400rpm
Sound:
Genius 2.1 sistem
Case:
MS Industrial Titan Pro
PSU:
Cooler Master B500w
Mice & keyboard:
Cooler Master Octane komplet
A ipak neko ima neko misljenje?
 

DarkoIvanic

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
09.05.2019.
Poruka
20
Rezultat reagovanja
7
Moja konfiguracija
Bilo bi dobro da se obratis Macku, on dosta zna o tome, dacu ti kontakt u dm.
 
Vrh