• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Revelation Online CBT [MMORPG]

Pakao

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
15.03.2016.
Poruka
78
Rezultat reagovanja
2
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
Katrinelle
CPU & cooler:
AMD FX 8300 skupa s njegovim coolerom
Motherboard:
MSI 970A-G43
RAM:
HyperX Fury Blue 2x 4GB DDR3 @ 1866Mhz
VGA & cooler:
MSI R7 370 Gaming 4G
Display:
Acer V233H
HDD:
Toshiba 1TB Externi + Kingston SSD 128GB
Sound:
Razer Kraken Chroma 7.1
Case:
Katrinelle <3 (stara kutija :D)
PSU:
NAXN 500W
Mice & keyboard:
Coolermaster Devastator Pack
Internet:
Iskon WDSL 30/5 mbit/s
OS & Browser:
Windows 10,Google Chrome
Other:
Razer Goliathus Speed Edition
I tako ja tražim po netu što bi mogao odigrati,jer su svi dobri mmo-i ili smorili ili ostali bez igrača radi hardcore pay2win mode-a ili su pay to play..I napokon naletio sam na MMORPG koji izgleda fenomenalno barem za moj ukus (za ukus profesionalnog nolifera koji voli asian mmo i igrat ženske heroje sa velikim sisama) a isto tako vjerujem da ova igra ima i dobar pvp potencijal što mi je izuzetno bitno kod MMORPG-a.

Ove godine bi trebao početi CBT (closed beta test) te su prijave još otvorene tako da ako tko želi rokat neka se prijavi za closed betu kako bi upoznao igru prije open bete te stekao prednost nad drugim igračima koji neće znat iteme ni buildove ni leveling zoneove ni ništa,jer tako se to radi jel.

https://ro.my.com/en/about

Na ovom linku možete saznati više o ovoj igri
a stavit ću i trailer ispod za ekipu kojoj se neda ić na site dok nevide trailer (ukoliko ima takvih)



#StaySharp :sekira::sekira::sekira:
 
Vrh