• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Reakcija Windowsa na desni klik

Učlanjen(a)
27.07.2018.
Poruka
15
Rezultat reagovanja
0
Reč je kada na neku ikonicu na desktopu pritisnem desni klik windows mi se zamrzne i refreshuje desktop....
Hvala unapred sekiraši

BLEAGH

PCAXE Member
Učlanjen(a)
10.10.2018.
Poruka
304
Rezultat reagovanja
115
Koji windows ? U task Manageru proveriti sumnjive aktivnosti ako ih ima. Skenirati windows na viruse i malvere.Od kada je to pocelo da se desava ? Sta si instalirao pre nego sto se problem poceo javljati?

BLEAGH

PCAXE Member
Učlanjen(a)
10.10.2018.
Poruka
304
Rezultat reagovanja
115
Za pocetak u Command Promt(open as admin) ukucaj ovu komandu : SFC /SCANNOW
Takodje nisi nista odgovorio sem windows 10 pro. Pogledaj task manager da li se desava nesto cudno(preveliki usage memorije , diska i CPU-GPU-a) , ukoliko koristis anti virus ok ako ne skini scan racunar na viruse.

Učlanjen(a)
27.07.2018.
Poruka
15
Rezultat reagovanja
0
Na ssd mi je windows on kada startujem racunar ide do 100% pa posle se spusti normalno,na hard disku mi je steam I svi programi on je skoro uvek na 100%,kada se startuje racunar on bude na 100% pa posle neki put opadne ali mislim da je to zbog igranja igrica.. Koristim Avast,sada cu pokusati Vaš predlog pa javljam

Učlanjen(a)
27.07.2018.
Poruka
15
Rezultat reagovanja
0
Za pocetak u Command Promt(open as admin) ukucaj ovu komandu : SFC /SCANNOW
Takodje nisi nista odgovorio sem windows 10 pro. Pogledaj task manager da li se desava nesto cudno(preveliki usage memorije , diska i CPU-GPU-a) , ukoliko koristis anti virus ok ako ne skini scan racunar na viruse.
Nista,nema virusa ni malvera,da li da uradim novi windows?

vladarko

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
07.01.2018.
Poruka
2.152
Rezultat reagovanja
519
Proveri da nema neki novi vindouz apdejt.

Vrh