• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Raijintek Agos

PCAXE_news

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
28.07.2009.
Poruka
5.778
Rezultat reagovanja
395
Moja konfiguracija


Prvo pa muško!

Agos, nemamo pojma šta to tačno znači, ali znamo da je verovatno iz grčke mitologije, prvo je kućište od Raijintek-a. Kao što su i obećali i kao što ste mogli videti po praznim sekcijama na njihovom sajtu, već neko vreme su imali u planu proizvodnju kućišta. Videli smo prazno mesto i za napajanja, ali to za sada nije na dnevnom redu.

Agos je prvi proizvod Raijintek Genesis serije kućišta, što znači da će ih uskoro biti više. To je naravno dobro za krajnje korisnike, naročito na našem malom skromnom Balkanu gde plate i penzije ne pršte. Raijintek je uspeo u segmentu CPU kulera, Morpheus VGA kuler se takođe odlično pokazao, a sada treba da okusimo i njihovu kuhinju kućišta.

Izgled kućišta nam je dopadljiv, a naročito nam se sviđa mogućnost biranja belog modela. Koje su mu tačno sposobnosti i šta može da radi za 50 evra, saznajte u sledećim redovima.

Opširnije....
 

DmasteRNo1

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
19.12.2010.
Poruka
2.174
Rezultat reagovanja
584
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
AMD Ryzen 5 5600 & Noctua NH-P12S chroMax.white
Motherboard:
ASUS TUF Gaming B550-Plus
RAM:
Corsair Vengeance RGB Pro SL 2×8GB DDR4 3600
VGA & cooler:
Gigabyte Aorus RX 6800XT Master Type C 16G
Display:
BenQ Mobiuz EX2710R
HDD:
ADATA SX8200 Pro 512GB + Be quiet! MC1 Pro, ADATA SX8200 Pro 2TB
Sound:
Terratec AUREON XFIRE8.0 HD, Microlab FC570BT, AVerMedia GH335 White
Case:
NZXT H7 Flow White + 2×Noctua NF-P14S Redux + 2×Arctic P14 PWM PST A-RGB
PSU:
Corsair RM750x (2021)
Optical drives:
Transcend TS8XDVDS-K
Mice & keyboard:
Razer DeathAdder V2 Pro & Royal Kludge RK-H81 (Sky Cyan Switch)
Internet:
Kablovski 120/15
OS & Browser:
Windows 11 & Opera
Other:
Microsoft Xbox X/S Wireless Controller - Robot White, HP LaserJet Pro M130A, Moto Edge 40
Već na prvi pogled kućište mi je bilo TT-oliko, a sad vidim da me moj insekt nije prevario.

P.S.
Vidim da ste u specifikacijama hardvera ponovo počeli da koristite težinu umesto mase.
 
Vrh