• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Punjenje ketridza za LEXMARK X5075

vladinjo10

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
27.11.2011.
Poruka
11
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
Imam stampac LEXMARK X5075 i u njemu ketridze tipa Veći Crni Kertridž 34XL (18C0034E) i veći Kolor Kertridž 35XL (18C0035E). Problem je u tome sto sam crni ketridz napunio, ali neznam kako da ga restartujem, jer stampac ne zeli da stampa dok se ne restartuje nivo ketridza. Za ovaj stampac postoje i mali ketridzi 28 i 29 i oni nisu punjivi, ali 28A i 29A kao i 34XL i 35XL su punjivi.

Posto ovo moze nekom pomoci, ko ima ovaj LEXMARK-ov stampac ili neki slicni stampac ovog proizvodjaca, molio bih nekog forumasa koji je provalio ovu LEXMARK-ovu tajnu da je podeli na ovom forumu.

Pozdrav :wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave::wave:
 

vladinjo10

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
27.11.2011.
Poruka
11
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
Najzad sam provalio u cemu je bio problem, stampac je hteo da fotokopira, prima faks i sve da radi samo nije hteo da stampa nesto sa racunara. Problem je bio u tome sto se mora reinstalirati driver u racunaru i posle toga radi, ma da i dalje stoji ono da je ketridz prazan, ali dobro je barem radi.

pozdrav :))))))
 
Vrh