• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Problemi sa Win 8.1

LoLeRo

PCAXE Member
Učlanjen(a)
19.05.2015.
Poruka
194
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
Helouuu drugari :D Opet sam tu, sa jos jednim problemom. Znaci, upalim komp sve fino ucitava se i dodje do problema. Stisnem enter kad mi se sve ucita i poslije kad upisem lozinku za uc udje mi ali mi se ocito nece ucitat windows. Staaalno je black screen i ne mogu se toga rijesit. Probam ctrl+alt+delete nista, ne reagira. Do neki dan bilo sve ok, ugasim komp da idem na spavanje i ujutro mi dosao taj problem? Tko mi pomogne stvarno ne znam kako da mu se zahvalim naci cu nesto :D
 

ChompSpike

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
06.03.2016.
Poruka
7
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
Probaj da kada ti se upali pc da stisnes shift+f8 i da ugasis pc i upalis bez pustanja shift+f8.
Napisao sam ti ovo tako ******irano.
:P
 

LoLeRo

PCAXE Member
Učlanjen(a)
19.05.2015.
Poruka
194
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
Brate, dugo je radila ta fora. Vise ne radi, kmop steka vise nego Krist Isus... Polomljen krevet, skoro na psihijatriji zavrsio zbog njega... Znaci do neki dna sve je dobro, i pocne tako stekat znaci Steam mi se ne moze ukljucit. Pomagajteeee da ne polomim i kucu...
 

Dark Magician

PCAXE Member
Učlanjen(a)
31.12.2013.
Poruka
361
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
Izbriši drajvere za grafičku kartu. I pusti ga da se digne sistem sa genetičkim, pa vidi da li pravi problem.
Možeš takođe i da radiš upgrade na Win 10, možda eliminiše problem.
 

LoLeRo

PCAXE Member
Učlanjen(a)
19.05.2015.
Poruka
194
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
Ne mogu upgrade na Win 10, probao ali ne radi nezz sto... Nema veze, komp sad se vise nece ni pokrenut, ko ga j*** star je 15 godina tako da mi se ne isplati vise nista radit na njemu :D Dugo je sluzio :D
 
Vrh