• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Problem sa reply na oredjenom forumu

OCz

PCAXE Member
Učlanjen(a)
04.04.2009.
Poruka
948
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
i5 750 / Megashadow (lapped) Push-Pull (Scythe GT AP-15)
Motherboard:
Gigabyte P55A-UD6
RAM:
12GB Mushkin & Exceleram
VGA & cooler:
Palit StormX GTX 1050
Display:
LG 32LK450
HDD:
Samsung 840 EVO 128GB & F3 HD153WI
Sound:
Cerwin-Vega! VE-15 / Denon PMA-1500R / AKG K702 / Shanling PH300 / Asus Xonar STX
Case:
Corsair Obsidian 650D
PSU:
Thermaltake Smart SE 530W
Optical drives:
Nemam
Internet:
Imam
OS & Browser:
Windows 8 Pro x64
Odnedavno i odjednom imam problem na adresi koja se moze videti na screenshot-ovima da mi nestaje kompletan quick reply ili kompleksniji reply (2 attach).
Kako scroll-ujem do njega izgleda okej, ali cim prevucem mis ili krenem da kucam par slova sve nestane i krene neko kao ucitavanje slike ili sta vec. Problem je isti i u Chrome-u i u FF-u. Reinstalirao sam Chrome, net framework i sta mi je jos sve palo na pamet ali i dalje nista. Vidim da drugi postuju non stop bez problema. Ima li ko ideju sta je problem?
 

Prilozi

OCz

PCAXE Member
Učlanjen(a)
04.04.2009.
Poruka
948
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
i5 750 / Megashadow (lapped) Push-Pull (Scythe GT AP-15)
Motherboard:
Gigabyte P55A-UD6
RAM:
12GB Mushkin & Exceleram
VGA & cooler:
Palit StormX GTX 1050
Display:
LG 32LK450
HDD:
Samsung 840 EVO 128GB & F3 HD153WI
Sound:
Cerwin-Vega! VE-15 / Denon PMA-1500R / AKG K702 / Shanling PH300 / Asus Xonar STX
Case:
Corsair Obsidian 650D
PSU:
Thermaltake Smart SE 530W
Optical drives:
Nemam
Internet:
Imam
OS & Browser:
Windows 8 Pro x64
U pitanju je bio ruter za wireless. Narednih dana je takodje dolazilo i do kratkih i povremenih prekida interneta a po lampicama na modemu i ruteru je sve okej. Probao direktnu konekciju na modem i sve je radilo kako treba, ukljucujuci i gore navedeni sajt/forum.

Hard reset rutera je resio problem
 
Vrh